Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem értem mit indul meg minden nyaralásszezon elején a... fórum

Nem értem mit indul meg minden nyaralásszezon elején a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6
135. Channa* (válaszként erre: 130. - Józsibirka)
2023. máj. 17. 18:58
Kertépítés előtt állók és Kertépítők csoportja
134. timycat (válaszként erre: 127. - Channa*)
2023. máj. 17. 18:09

Jaj már megint kiforgatod vagy nem sikerült megérteni. Olyan volt a hozzáállása mint neked, mert őt nem érdekli, meg ezt biztos nem, azt biztos nem, őt nem érdekli stb.


Aztán kézen fogta egy ember, hogy gyere legalább próbáld ki, ne olyanról ítélkezz, amit nem is ismersz.

133. libikóka (válaszként erre: 132. - Józsibirka)
2023. máj. 17. 17:22
Jól van,,,nem rosszindulatból írtam ám,,csak hát ha ott ilyen veszekedős, okoskodó népek vannak,
132. Józsibirka (válaszként erre: 131. - Libikóka)
2023. máj. 17. 17:19
A te csoprtodba is belépek,,,,
131. libikóka (válaszként erre: 130. - Józsibirka)
2023. máj. 17. 16:39

Ez vonz amit Channa írt?

Persze nekem mindegy:)

130. Józsibirka (válaszként erre: 128. - Channa*)
2023. máj. 17. 16:35
Mond a csoportot, belépek énis!
129. 71ddaa07fa (válaszként erre: 126. - Flóra76)
2023. máj. 17. 16:34

Minden fórumból ez lesz...

Igaz, valószínű ez is a célja a fórumindítóknak. Hiszen tudják, hogy vannak olyan emberek, akik mindenen is össze tudnak veszni egymással.

128. Channa* (válaszként erre: 125. - 5d8fd6c5cb)
2023. máj. 17. 16:33

Fb én vagyok benne csoportokba, pl. több kertész csoportba beléptem, hogy tanuljak.


De! Pont az megy ott is, mint itt.

Az nem jó, ahogy te csinálod! Nehogy már ne hívj szakembert! Milyen lesz az?

Nincs térköved? Hát az gáz!

Nincs automata locsoló rendszered!? Hogy bírsz így élni?

Nincs angol kerted? Nem tudod, hogy mi a szép! Nem tervező tervezte a kerted? Azt sem tudod, hogy mi a jó.


És még sorolhatnám, ahogy a magukat okosnak és szuper nagy ismeretekkel rendelkezőnek képzelők verik ott is a nyálukat arra, amit nem is ők csinálnak, max. kifizetik és majd utána is gondozza aki rá van szorulva az ő pénzére;)

127. Channa* (válaszként erre: 118. - Timycat)
2023. máj. 17. 11:42
Ja, nem rólam írtad, hanem a barátnődről, akinek hiába van, kellett hozzá egy férj, hogy megtegyen valamit....
126. Flóra76 (válaszként erre: 122. - Globus)
2023. máj. 17. 10:50

Pont ezért nem írtam ehhez a fórumhoz.

Engem nem érdekel, kinek mi a nyaralás, van-e egyáltalán. Kinek ilyen, kinek olyan. Kár ezt überelni.Nem vagyunk egyformák szerencsére és ez itt a legfontosabb.

2023. máj. 17. 10:28

szerintem Facebook nélkül is van élet...

időt rabló, értelmetlen tevékenység szerintem.

124. ,zumba (válaszként erre: 122. - Globus)
2023. máj. 17. 09:58

Így van. A másik: ha nincs fotó a közösségi oldalon, nem hiszik el, hogy nyaraltál (pihentél, túráztál valahol

). Nem mindenki érez késztetést arra, hogy az elkészült képeket a nagyvilág elé tárja.

123. libikóka (válaszként erre: 122. - Globus)
2023. máj. 17. 09:32

Szabadság,,nyaralni jó,,de kb 3 hét lenne az ideális,egyben.

1 hét kicsit pihensz otthon készülődsz,,aztán utazol és nyaralsz,,utána pedig ezt is kipihened:)

122. globus
2023. máj. 17. 09:29

Jaj, arénává vált ez a topik.

Igazából már az furcsa, hogy fitogtatni kell a nyaralást. Hadd menjen mindenki oda, ahová szeretne, itthon sem a Balaton.létezik egyedül. Annyira különbözőek vagyunk, kit mi kapcsol ki. Vannak strandolók, vízparton fekvősök, mások túráznának, múzeumokba, kulturális eseményekre járnának, vagy szóljon a nyár haverokról, buliról. Sőt, nem is biztos, hogy nyár, hanem előszezon, utószezon, urambocsá' tél! Inkább pihentető programban látom az üdülés lényegét, nem abban, hogy hol. Legalábbis ezért vagyunk szabadságon, hogy feltöltődjünk...mégis nehezen venni észre egyeseken 🙈🙃

121. 71ddaa07fa (válaszként erre: 120. - Kingus06)
2023. máj. 17. 09:08
,,Hűs forrás, dús liget, havas csúcs, olya ragyogó, csak képzeld el és látod...."
2023. máj. 17. 09:00

A külföld nem arról szól, hogy elmondhassam, hogy ott is jártam.

Csodálatos dolgok vannak, amiket nem találsz meg Magyarországon. Hatalmas vízesések, csodálatos sziklás tengerpartok, hófedte hegyek, hihetetlen színű tavak... aztán kulturálisan is olyan hatalmas jelentőségű helyek, hogy csak attól eláll a lélegzeted, hogy belegondolsz, hogy ott állsz ahol. Nem kell ehhez gazdagság a fapadosok világában, inkább nyelvtudás, kalandvágy, nyitottság, akarni megismerni más helyeket.

2023. máj. 17. 08:57

Milyen szerencsés vagyok több szempontból is.


1.) Sosem érdekelt a vízpart, így a Balaton sem. Számomra büntetés lenne, ha a napon kellene egész nap süttetnem magam. De, ha mégis vízpartot szeretnék, mert valami miatt a szervezetem megkívánja, 5 perc alatt kigyalogolok a városban lévő tó partjára és máris a tengernél, vagy a Balatonnál érezhetem magam.

2.) A külföld legalább annyira nem vonz, mint a Balaton. Az 50 felé közeledem, de még nagyon sok tájegységen nem jártam itthon itthon sem. Előbb a hazámat szeretném megismerni, de egy élet erre is kevés azt hiszem.

3.) A kocsira kellene venni téli és nyári gumiabroncsot, de lehet, hogy négyévszakos lesz belőle, valamint szeptemberben műszaki vizsgára kell vinnem, úgyhogy megvan hova rakjuk a fizetésünket.


Nyaralni, majd a lakásunkban fogunk, napközben nagyokat sétálunk, és örülünk, hogy kettesben lehetünk, azon a héten, mikor szabadságra megyünk együtt.

118. timycat (válaszként erre: 115. - Channa*)
2023. máj. 17. 08:47

"rossz a házasságod és el kellene válnod és kész!"


Na ilyet nem írtam még sosem senkinek 😂 Szerintem már nem is rólam írsz... a nagy Andersen

117. timycat (válaszként erre: 115. - Channa*)
2023. máj. 17. 08:44
Emelkedj felül, ha nem bacná minden szavam a csőrödet már rég elengedtél volna minden odadobott koncot, de te rágod és rágod.
116. timycat (válaszként erre: 114. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 08:41
Jaj te is... hol írtam azt hogy kell?
115. Channa* (válaszként erre: 114. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 07:52

Mert jobb, olcsóbb, szebb és különben is az a jó, ahogy ő csinálja és kész.


Az, hogy téged nem érdekel, más tetszik, más szeretsz csinálni, olyan nincs és kész!


Mert ha te ezt mondod, akkor szűklátókörű vagy, nem tudsz semmit a világról, nem vagy elég nyitott, sőt! rossz a házasságod és el kellene válnod és kész!


A lényeg az, hogy csak is az a jó, ami dr. Timycat csinál és mond, egyébként egy roppan silány életű senkinek kellene érezned magad. :DDDDDD

114. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 111. - Timycat)
2023. máj. 17. 07:32

De miért kéne így kiviteleznie, ahogy írod? Amikor megtalálta amit szeret és kikapcsolja? Városok, történelmi látványosságok.


Ez ugyanaz mint a topikinditás, miért kell így vagy úgy? Miért kell kötelezően tenger, ha valaki a Balatont szereti?

Miért kéne hegyekben is túráznia, ha ő a városi sétát szereti? Stb.

113. timycat (válaszként erre: 112. - Channa*)
2023. máj. 16. 20:31

q.e.d.


Pedig még a beteg kártyát el sem lőtted

112. Channa* (válaszként erre: 109. - Timycat)
2023. máj. 16. 20:19
Már arra sem veszem a fáradtságot, hogy írjak neked valamit. Kevés vagy ehhez/erre is.
111. timycat (válaszként erre: 107. - L.luiselotte)
2023. máj. 16. 20:01

Ez nem off, miért lenne az? Külföldön és belföldön is vannak csodás látványosságok, kultúra amit meg lehet nézni, megismerni, szélesíteni a tudást. Persze ha van rá igény.

A koncert, fesztivál ugyanez, sokféle néppel lehet találkozni, kulturálódni, lelazulni, új dolgot megismerni, kipróbálni.

Régen többször melóztam balatoni fesztivál-kezdeményen, csodás időszak volt, jó pénzt adtak és buli volt. Megboldogult Coca-Cola Beach House. Vendégként is, sőt vén fejjel is sok fesztivált végigjártam. No meg koncertek. Mikor fiatal voltam, akkor kezdtek ezek bejönni, megindulni Mo-on.


A túrának is meg van a varázsa, én azt is szeretem. Nem csak itthon.


Igazából egyik sem zárja ki a másikat, egyik nap túrázol a hegyekben, másnap fekvés a parton, aztán városnézés, esetleg ha jó az időzítés egy koncert. Számtalan belföldi, külföldi hely van ahol ez különösebb erőfeszítés, nagyobb táv megtétele nélkül kivitelezhető.

110. Puncsos (válaszként erre: 109. - Timycat)
2023. máj. 16. 19:47

Gazdag nemzet. :)


Lanyok, lanyok földi boszorkányok. :D

109. timycat (válaszként erre: 106. - Channa*)
2023. máj. 16. 19:45

Hát milyen nemzet vagyok én?


Kerek-e világon nincs olyan nemzet akivel nincs előítéleted?


Csak megerősítetted a lentieket, az előítéletesség is a bölcs, sokat tapasztalt ember egyik ismérve. 👏

108. l.luiselotte (válaszként erre: 107. - L.luiselotte)
2023. máj. 16. 19:00
4-ik mondat hiányos, sajnos a macska ráugrott a klaviaturára.
2023. máj. 16. 18:59

Nem offolni akarom a témát, de Balaton és tenger nélkül is van nyaralás.

2002-ben vettem egy vadiuj autót,amivel az első hétvégén elmentünk Siófokra. Azóta sem voltunk a Balcsinál, pedig tkp nem volt rossz, de nem hiányzik. Ha programot tervezünk, sem a Balaton sem a tenger.


Nekünk a nagyvárosi és történelmi látványosságok, ill fiamnak a koncertek jönnek be.

A hegyek és a túrák sem, mivel kényelmesek vagyunk.

106. Channa* (válaszként erre: 105. - Timycat)
2023. máj. 16. 18:05

Enyhe előítéletem van más nemzetekkel kapcsolatban.

Elég ennyi?

És te is benne vagy abban a körben, akikre kiterjed ez.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook