Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Nem értem miért nem tudok lefogyni…” (1. rész) fórum

"Nem értem miért nem tudok lefogyni…” (1. rész) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Nem értem miért nem tudok lefogyni…” (1. rész)

1 2 3 4
2012. okt. 25. 15:22

az a baj, hogy mindenki az első héten szeretne eredményt látni. Én is. EDDIG. Aztán rájöttem, hogy a kilók sem két hét alatt jöttek rám. Eszem mindent, de óvatosan. Ha megkivánom a csokit, eszek egy kockát, de nem egy táblát.

Viszont eljárok edzeni, ha nem is mindennap, de minden másnap. A város másik felébe (egy óra busszal), de eljárok. Nagyon sokszor feladtam, de most csinálom, kitartóan. Lassan az agyam is átáll, hogy a kajára még jobban odafigyeljek, mint eddig. Az biztos, hogy én egy percet sem fogok koplalni, mert hosszútávon kinyirom vele a gyomrom. A sok életmódváltás közül, pedig meg fogom találni azt, ami nekem tökéletesen passzol és beválik.

19. megi04 (válaszként erre: 13. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 25. 14:53
Azért lehet,mert van,aki nem adja fel,és segít,segít,segít...Ritka az ilyen ember,de létezik...:)És ez ..vala jó...:)
2012. okt. 25. 14:48

Tetszett a cikk, gratulálok. Bizony én is magamra ismertem, én is ilyen vagyok. Pontosan tudom, hogy mit kéne tennem, de az akaraterőm csak ideg-óráig tart ki. Irigylem Julcsit, hogy ilyen barátnője van. Nagyon szép tőled, hogy segítesz neki ennyi kudarc után is. Jó lenne, ha lenne ilyen barátnőm.

Várom a cikk folytatását!

2012. okt. 25. 14:46

Végre egy írás, amit tényleg lehet cikknek nevezni, amit érdemes volt elolvasni! Jó a stílusod, jól van felépítve, gratulálok. De miért 2011. a dátum? Remélem, nem kell 2013-ig várni a folytatásra ;)

Hajrá Julcsi!!!!!!!!!!

;)

2012. okt. 25. 14:44

Nagyon jó a cikk!


Gratulálok!

Én is várom a folytatást!

2012. okt. 25. 14:29
Jajjj de édes!!! Annyira tetszett ez a cik!! Alig várom a folytatást,nagyon kíváncsi vagyok mi lesz Julcsival =)
2012. okt. 25. 14:28
Hm, minden tisztelet a Tiéd, hogy még századjára is belevágsz és próbálod meggyőzni. Az én kolleganőm 75 kg 163 cm-hez, sokszor elkapja hullámokban a jajdeszeretnéklefogyni érzés, aztán a következő étkezésnél be is fejezi. A legfőbb kifogás, hogy drága az egészésges kaja és persze hiába tépem a szám, hogy ha nem 3 zsemlét nyomna be (darabja 20 Ft) reggelire, csak egy teljes kiőrlésű kiflit (39 Ft-ért), vagy ne adj isten egy házi túrókrémet amiben se cukor, se liszt, na azt már meg sem hallja. Kérdezget én miket eszem, előadja milyen jó nekem, de hogy tenne valamit az ügy érdekében (ami nem egy hetes koplalás) az már nem megy. Szomorú lettem a cikktől, de Neked gratulálok, hogy tudtál változtatni és igyekszel neki segíteni.
13. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2012. okt. 25. 14:18

Engem elkeserítettek az utolsó sorok.Leírva persze aranyosan hangzik dehát..mi ő,egy kiskuytya? Teljesen eszetlenül viselkedik,aztán meg hozzád szalad kuncsorogni,hogy segítesz-e neki századszor is? igazi energiavámpír.

Többre mennél,ha a sajéát életedbe fektetnél energiát,ő meg felnőne végre,és egyedül(vagy magához hasonlókkal,akiktől nincs kisebbségi komplexusa..) nekilátna a fogyinak.

12. *Renike* (válaszként erre: 9. - Megi04)
2012. okt. 25. 14:17
Üdv a klubban. :D Én azért holnap ismét egy olyan nappal indítok hogy na akkor MÁTÓL változtatok,hátha MOST sikeül,és elég kitartó leszek! :D Csatlakozz ;)
2012. okt. 25. 14:12

Magam elé képzeltem ahogy vágod az arcokat, és Julcsit is, amikor kétségbeesetten rohan be hozzád, hogy már megint 93 kiló :D


Drukkolok nektek csajok! :)


Nagyon jó volt olvasni, én is várom a folytatást ;)

10. Újév
2012. okt. 25. 14:07

Tetszik a cikk, majd' megkönnyeztem a végét. Szurkolok Nektek!:)


Julcsiban kicsit magamat látom... :(

9. megi04 (válaszként erre: 8. - *Renike*)
2012. okt. 25. 14:05

Mintha magamról olvasnék:))))))))


Rá is jöttem,hogy MINDENKI képes fogyni ha akar,csak és kizárólag ÉN nem!:DDDD

2012. okt. 25. 14:01
Ha így folytatom nem +10 hanem +40-be leszek :D Ami így vicces de tényleg kivagyok borulva magamtól hogy egy türelmetlen vagyok. Semmi kitartásom nincs. Max1-2 hétig birom,aztán mikor látom a változást, hopp, kicsit lazulok,ami kb 1 hónapig tart. És megint kezdem előrröl... :(
2012. okt. 25. 13:56
Ha rajtam csak 10 kiló plusz lenne,én trilláznék!!!!:DDDD
2012. okt. 25. 13:54
Apszolút megértem Julcsit...sajnos.. :( Én dettó ugyan ezt csinálom,képtelen vagyok parancsolni a pofámnak,csak zabálok,falok,édeset-sósat majd sósat-édeset...unalmamban.És minden este fájó,teletömött hassal fekszem le,és elhatározom na akkor HOLNAPTÓL életmódváltás+mozgás...aztán eljön a reggel,és imét zabálok... Már rendesen unom magam!!!! 2-3 éve folyamatosan ezt csinálom. Kb 10 kg plussz van most rajtam,( 168cm és 72kg vagyok) amit NAGYON SZERETNÉK leadni,de gyenge vagyok.
2012. okt. 25. 13:33
jó vol.várom :-)
2012. okt. 25. 13:24
Mikor már folyt.köv.????????????????????????
2012. okt. 25. 13:17

hány évesek vagytok?

ez szerelem?:D

2012. okt. 25. 13:13
Tetszik a cikk. Várom a folytatást!
2012. okt. 25. 13:08
2011. szeptember 5.
Szakad az eső, már teljesen bőrig áztam, alig várom, hogy hazaérjek. Otthon gyorsan kipakolok a két hatalmas nagy szatyorból, a karom majd leszakadt, mire felcipeltem őket a negyedik emeletre. Mosószer, öblítőszer, mosogatószer és persze kaja. Rám nézve ez jobb híján teljeskiőrlésű kenyér, teavaj, zöldség, gyümölcs, sajt, tej, némi joghurt és sonkaszalámi. Mikor kinyitom a hűtőt, hátrahőkölök a bent látottaktól. A felső két polc, ami tegnap még kongott az ürességtől, most telis-tele túró rudival, elősütött pizzával, cukrászsüteménnyel, gesztenyemasszával, tejszínhabbal.

Ugrás a teljes írásra: "Nem értem miért nem tudok lefogyni…” (1. rész)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook