Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem ezt a sok negatív vallomást. Tényleg ilyen... fórum

Nem értem ezt a sok negatív vallomást. Tényleg ilyen... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
13. Icuska538 (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. ápr. 25. 09:34
Ebben van igazad. Divat lett panaszkodni. De szerintem vannak nehéz sorsok.Személy szerint én magam sem vagyok elszállva a mai megélhetéstől. Nehezen lehet kijönni a nyugdijból.
12. Amaunet (válaszként erre: 11. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 25. 09:24
És lassan az egész Hoxa kollektívan a kardjába dől elkeseredésében.
11. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2023. ápr. 25. 09:01
Ez így van. Csakhogy ott van az emberek azon tulajdonsága, hogy segít nekik a nehéz szituáció feldolgozásában, ha kiadhatják magukból, és ha empátiát kapnak a helyzetükkel kapcsolatban. Ha valaki mindig csak a jóra koncentrál, és elhazudja a rosszat, akkor könnyen eshet az elfojtás csapdájába, ami szintén tovább gerjeszt bizonyos problémákat.
10. Amaunet (válaszként erre: 9. - Dfc04c70e4)
2023. ápr. 25. 08:55

Így van. Az emberek nem veszik észre, hogy ha már beszélnek róla is tovább gerjesztik.


Régebben a Hoxáról, a Hoxa közösségéről sem lehetett kiírni "vallomást".

9. dfc04c70e4 (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
2023. ápr. 25. 08:03

Na igen. Aki pedig nem megkeseredett, nos ők meg amiatt kapnak a megkeseredettektől. Mert aki elégedett, az vagy hazudik vagy nem becsületes. Egyesek szerint.

Szóval, ha panaszkodsz, az a baj, ha elégedett vagy - az a baj. Van rajta sapka, nincs rajta sapka...


Egyébként pedig, ha már a vallomásoknál tartunk: legtöbbjük nem is vallomás.

8. K-né Zsóka (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. ápr. 25. 07:49
Szóról szóra így van! Megkeseredett, pesszimista nemzet a magyar. Az a bizonyos pohár félig üres mindig. Tisztelet a csekély számú kivételnek!
7. globus (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2023. ápr. 25. 07:14
Ez egy vélemény, ha már megkérdezték, nem én kezdtem.
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. ápr. 25. 07:08
Valahol a bejegyzésed is ezt igazolja.
5. globus (válaszként erre: 3. - Icuska538)
2023. ápr. 25. 06:57
Össznépi sporttá vált a panaszkodás, sajnos. Régen bármikor találkoztam ismerőssel utcán, boltban, jókat trécseltünk. Most? 5 percen belül gazdagabb vagyok illető betegségeivel, az ő ismerősei bajaival, kit ért baleset, ki halt meg, milyen mocsok családtagok, neki mennyire nehéz, nem segítenek stb stb. Lassan odáig fejlesztem ilyenek kerülését, hogy időben vargabetűt csinálok...
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 25. 06:47
Én azt nem értem, hogy ezt a "vallomást" hagyták megjelenni.
3. Icuska538 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 22:37
Igen. Sok ember elkeseredett, nagyon sokan máról holnapra élnek\élünk. Nagyon jó érzéssel tölt el hogy vannak akik könnyebben boldogulnak! 🙏
2023. ápr. 24. 22:02
Sokaknak nincs kivel megbeszélni a gondokat.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook