Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem bírom megnyitni a "freemailes "leveleimet csak nyitott borítékok vannak? fórum

Nem bírom megnyitni a "freemailes "leveleimet csak nyitott borítékok vannak? (tudásbázis kérdés)

2008. dec. 5. 20:43
Van egy ettől jobb ,a Gmail,rengeteg kép és levél elférbenne,és nemfagyle mint a freemail.
20. 9bc47feccc (válaszként erre: 14. - Hisztikirálynő)
2008. febr. 13. 22:52

Helló,smtp-nél írd be,hogy "smtp.freemail.hu",a másiknál "mail.freemail.hu" kell,és már megy is.De az eszközök fül alatt a fiók fület kiválasztod,ott levelezés,tulajdonságok,kiszolgálók fül,és a "kiszolgáló hitelesítést igényel " négyzetbe pipát teszel,ennyi.Amíg ezt meg nem csinálod nem indul be a verkli.

Szia,Jal.

2008. febr. 13. 22:05
Ha valami nem jól müködik a Freemail-nál lehet nekik hiba üzenetet küldeni,én már többször is irtam nekik,és mindig vissza irnak és megköszönik a jelzést és utánna nagyon jól be állitják neked ,de tényleg ,próbáld ki.Ugy tudsz nekik irni,hogy ott a elején belemész a segitségbe,majd ki választod a rendszer használata menü pontot azon belül használat levelezőprogrammal,majd mit tegyek ha nem tudodok levelet küldeni,és ott van egy olyan hogy irj nekünk,oda bármilyen problémát be irhatsz és tényleg segitenek,be állitanak mindent.
18. LoLiNa
2007. okt. 26. 05:23
tény, hogy nem a legjobb a freemail, pl.: ékezet szempontjából... van egy halom mail aazon kívül.. :) lehet válogatni:)
2007. okt. 25. 21:56
hát én ezért (is)váltottam gmailre.baromi sok probléma van a freemaillel.-pp
16. LoLiNa (válaszként erre: 13. - Hisztikirálynő)
2007. okt. 23. 17:46
szivesen :-)
2007. okt. 23. 16:26
Na, közben már rájöttem... a szolgáltató adja meg az SMTP szerver számát, vagy nemtom milyét, szal holnap felhívom őket jól.:)
2007. okt. 23. 08:19

Na, a bejövő leveleket már tudom fogadni, de küldeni nem tudok, mert oda, hogy: Kimenő levelek (SMTP) nem tudom, hogy mit írjak.

Ha valaki esetleg tudja és megmondja, annak köszipuszi:)

2007. okt. 23. 07:28

Köszikösziköszi:)))

Sikerült:))

Puszi:)

12. LoLiNa
2007. okt. 23. 05:49
remélem jó lesz, mert másként nem tom leirni :(
11. LoLiNa
2007. okt. 23. 05:47

tools (4ik fül felül)- accounts (utolsó elötti). mail fül, abban "add" - mail (gondolom újat létrehoz). Display name: neved vagy bármi, nyomsz egy next-et, e-mail address: emil cimed - next,

itt lesz egy ablak, amiben irja, hogy pop3, azt úgy hagyod!, alatta beírod, ha freemailra akarod állítani: icoming mail (pop3): pop3.freemail.hu

outgoing mail(SMTP): ide kell az amit a net szolgáltatód ad meg, kimenő levelekhet, ha nem tudod, hívd őket. nekem mail.emitelnet.hu -van ott. de az előző netnél egy ip-cím volt. -next

account name: én ide az emailom nevét irtam (@valami.hu nélkül) password: mail jelszavad és ezután pipáld be a remember password-ot. next és finish. elvileg kész van :)

10. LoLiNa
2007. okt. 23. 05:35
ok.. angol az outlookom , szal' csak ugy tom leirni.
9. kisvirág42 (válaszként erre: 2. - Hisztikirálynő)
2007. okt. 23. 00:39
igaz, amióta "megújult" a freemail azóta lassú, idegesitő nehézkes lett,ahelyett, hogy jobb lett volna
8. Hisztikirálynő (válaszként erre: 6. - LoLiNa)
2007. okt. 22. 20:43
azt nem tudom, hogy hogyan lehet beállítani azt, hogy a freemail-t az outlook-kal tudjam megnézni. Szal semmit se tudok:)
2007. okt. 22. 19:53
Nálam is volt pár napig, ma már megtudtam nézni! A rendszerhiba, meg a lefagyás... hagyjuk inkább. Baromi idegesítő!!!
2007. okt. 22. 18:56
konkrétan mekyik beállitást nem tudod? kimenő, bejövö,.. vagy mit?
5. Hisztikirálynő (válaszként erre: 4. - LoLiNa)
2007. okt. 22. 10:14
és azt hogy lehet beállítani?
2007. okt. 22. 07:17
használd freemailra az outlookot, semmi gondod nem lesz többet vele :)
2007. okt. 21. 20:29
Nálam is ez van, ha Mozillával nyitom meg a freemailt. Próbáld explorellel, ott elvileg megjelennek a levelek is!
2007. okt. 21. 17:42

Szia!

Amióta megújult a freemail egy nagy fos lett. Nálam a rendszerhiba szokott mindennapos lenni, lefagy folyton, szal egy nagy rakás kaki lett az egész. Próbálgasd, aztán egyszer csak megjavul, akkor aztán siess, nehogy lefagyjon. :)

2007. okt. 21. 15:49
Nem bírom megnyitni a "freemailes "leveleimet csak nyitott borítékok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook