Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek milyen jelekkel kezdődött a terhesség és mikor? fórum

Nektek milyen jelekkel kezdődött a terhesség és mikor? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Monyó58 (válaszként erre: 8. - Ronda Béka)
2012. aug. 22. 16:19
Hallottam már ilyenről, hogy terhesség alatt volt menstruáció...szerintem azért tesztelj...
12. Gubóka (válaszként erre: 8. - Ronda Béka)
2012. aug. 22. 16:17

anyukam velem ket honapis menstrualt rendedesen


es azt hiszem noveremmel is

2012. aug. 22. 16:17
Nekem ápr 26-án volt az első napja a mensinek, rákövetkezőnek nem jött meg, 30 naposak voltak a ciklusaim...teszteltem, de kétszer negatívat mutatott...Feszültek a melleim, és émelygés is volt...de nekem egy hétig tartott, utána az egész terhesség alatt semmilyen hányinger, émelygés vagy rosszullét nem jelentkezett. Először május 30-án teszteltem pozitívat.
10. zebracsikó (válaszként erre: 7. - 4bd4c70f56)
2012. aug. 22. 16:16
Megkérdezhetem, hogy volt már dolgod ideggyógyászaton? Nagyon nehéz elképzelni, hogy a háziorvos így reagál és oda utal egy egyszerű menzesz-problémával/lehetséges terhességgel.
2012. aug. 22. 16:15
Ovu után egy héttel már fáradtság, álmosság, szédülés, gyengeség, hányinger, alacsony vérnyomás, has szurkálás. Mondtam is a férjemnek, megeszem a kalapom, ha nem vagyok terhes:) És tényleg:)
2012. aug. 22. 16:15

Ha már indult ilyen topik, felteszem a kérdésemet, bár biztos lesznek, akik lehülyéznek miatta.

Hallottatok már olyanról, hogy valaki RENDES menstruáció mellett terhes legyen?

Nekem mindig pontos (legutóbb késett 2-3 napot), és 7-9 napig tartó mensim van, tehát fel sem merült bennem, hogy terhes lehetek, ráadásul vigyázunk is mindig. De 3 hete éppen olyat érzek a hasamban, bal petefészek környékén, mint a magzatmozgás. Nem vettem tesztet, mert gyakorlatilag kizártnak tartom, hogy terhes legyek, inkább izomrángásnak gondolom (sok-sok problémám van mostanában, rettentő feszült vagyok), mégis, valahányszor érzem ezt, belém hasít, hogy ez pont olyan...!

Van már egy kislányom, és nagyon nem terveztünk mostanra babát, ráadásul egész tavasszal-nyáron beteg voltam, csomó gyógyszert szedtem. Semmi egyéb tünetem nincs, illetve szédüléssel küzdök kb. április óta, de vashiányos vagyok, ez (is) okozhatja.

Naponta 5-15 alkalommal érzem ezt a "rángást".

2012. aug. 22. 16:01
Elmentem háziorvoshoz hát kiakasztott azt mondta ilyet még nem hallott beutalt korházba tegnap sürgösségire és hogy nézessem meg magam ideggyógyásszal. Nem mentem hát nem ülök a sürgösségin 6-8 órát meg nem hinném hogy ideggyógyász kéne nekem. Párom is ideges lett. Felhivta a saját dokiját át is jelentkeztem hozzá, neki elmondtam a tüneteket ő egyből azt mondta terhes vagyok. Azt mondta a tesztekre ne adjak, és menjek el 2 hét múlva nődokihoz , ha ott minden rendben és gyerek sincs akkor menjek vissza hozzá . Vérképet se csináltattak.
2012. aug. 22. 16:01
Nekem zabaroham és gyengeség érzet.
2012. aug. 22. 16:00

2012.02.23-an volt az utolso mensim elso napja....marciusban minor kellett volna 21e kornyeken men jott meg...nem paraztam meet men mindig pontos...aztan elkezdett fajni a mellem de meg ex den volt fits meet mensi elott ex is elofordult mar aztan csinaltam tesztet Ami aprilis 2an pozitiv left masnap mentem dokihoz meg ultrahangon den lats,odott semmi olyan pick volt..a mensi helyett peteeresem volt es pont akkor termekenyultem meg minor meg kkelett volna jonnie...aztan vissza kellett menni a dokihoz 20 nap milva es akkor mar latszodott a Baba is...

es ezt a kis manot varjuk 2012.12.12 re :)

Elojele men volt kulonosebben csak az h men jott meg...de a terhesseg elso honapjai pokoliak voltak...

2012. aug. 22. 15:59
Nekem teherbeeses után egy héttel nagyon feszültek a melleim, émelyges kb. 3 hét után kezdődött ,azóta is tart. Lehet, hogy csak a melegtol érzed magad rosszul, ha meg is jött es a teszt is negatív akkor biztos nem vagy terhes.
2012. aug. 22. 15:54
Korainak tartanám terhesség esetén a rosszul léteket. Nekem 2 hónaposan voltak ilyenek. De várj pár napot, és tesztelj megint. Ha az is negatív, akkor más bajod van. Vagy menj el a háziorvosodhoz.
2012. aug. 22. 15:53
menses előtt egy héttel éreztem. Fáradtság és gyengeség. Aztán hányinger, szédülés, stb. Aztán lassan az összes tünet, zabakirály voltam.
2012. aug. 22. 15:48

A véleményeteket szeretném kikérni.

Elmúlt a menzeszem és rá egy hétre elkezdett fájni a mellem és szúrkálni a hasam annyit ettem hogy magamon is csodálkoztam ezt tartott kb. 2 hétig és mintha elvágták volna megszünt. Rá 3 napra elkezdtem szédülni de néha olyan érzésem volt elájulok és hányingerem lett, ez a szédülés hányinger azóta is tart. Múlthét csütörtökön meg jött a menzeszem időben , de csak 2 napig tartott és gyenge volt. 2 napig utána nem volt semmi aztán hétfőn egy kis barnázás és ennyi. csináltam 2 tesztet is tegnap és negativ lett. Szerintetek mi lehet? Én terhességre gondoltam, de mostmár nem tudom. Nektek , hogy volt mikor teherbe estetek mikor éreztétek és mit éreztetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook