Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek fájt a melletek a terhesség legelején? Illetve mikor kezdett el fájni? fórum

Nektek fájt a melletek a terhesség legelején? Illetve mikor kezdett el fájni? (tudásbázis kérdés)


15. pymary
2010. febr. 9. 15:05

sziasztok! a párommal babát szeretnénk. már 2 hónap is volt h nem védekeztünk, de igazából vizsgáztam- így nem görcsöltünk rá, sőt én még így néztem is h nem peteérés körül voltunk együtt(nem akartam, nehogy rögtön összejöjjön és rosszul legyek vagy valami vizsga előtt). Most viszont megvolt a havim és most h elmúlt a melleim annyira fájnak. Már 2. napja. lehet h más. De most megfordult a fejemben a lehetőség.

Viszont egy barátnőm mikor teherbe esett úgy megnőttek a mellei- már kb a 3-4. hét után eszméletlen feltűnő volt. sajnos a baba az a 7. héten elment, de mi a férjemmel még beszéltünk is róla emlékszem(hogy megnőtt a melle).

2010. febr. 9. 10:59

Nekem mindkettőnél nagyon feszültek.

A másodiknál ez volt az árulkodó jel. Gyenge menstruáció után csak nem múlt el a mellfeszülés - csináltam egy tesztet apa szülinapján: - majd doki -8 hetes terhes voltam.

2010. febr. 9. 10:21
Sziasztok, én abból gondoltam, hogy baba lesz, hogy nem tudtam hason feküdni éjszaka, mert annyira fájt a cicim... a mensim amúgy is szokott késni, de két hét után már vettem egy tesztet is..akkor 6 hetes voltam. A cicim annyit nőtt az elején, hogy a 8. héten el kellett mennem egy kosárral nagyobb melltartókat venni... azóta megállt a növekedés (szerencsére) még a végén lehet hogy nőni fog.. viszont a barátnőmnek nem nőtt semmit sem...
2010. febr. 2. 20:39

Nos, megvolt a nagy találkozás a nőgyógyásszal.

Mielőtt elkezdtük volna az UH-ot, mondta, h nem sok mindent fogunk látni. Végül felkerül a lapomra egy 2 mm-es "apróság", és az, h "grav. 4. hét?".

2 hét múlva kell visszamennem, addig no stresz és pihi ezerrel.

A cicifájásról pedig azt mondta, h nem kell fájnia. Van akinek fáj, van akinek nem, lehet, h később fog, de az is elképzelhető, h később sem.


Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2 hét múlva jelentkezem ! :)

2010. febr. 2. 09:37

Szia!

Nekem egyáltalán nem fájt és nem is volt érzékeny a terhességem alatt.


Gratulálok a pocaklakóhoz! :)

2010. febr. 2. 08:34

üdv!

A legelején nem fájtak, kb. a 6-8. héttől igen. Ez azt jelenti,hogy este, mikor levettem a melltartót azt hittem a mellem is leesik vele. most már nem vészes, de a 31. hétnél járok.

2010. febr. 2. 08:30
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. febr. 2. 08:29

Már volt két történet, ami rosszul végződött. Itt az ideje, h végre minden rendben legyen.

Nagyon bizakodó vagyok.

2010. febr. 2. 08:28
Én úgy tudom, (tapasztalat) nem törvényszerű. Az első két babánál nekem sem fájtak. Most a 19 hét végét taposom, és két mérettel nagyobbak, közben állandó jelleggel le akarnak esni a helyükről. iszonyatosan érzékenyek, melltartóban alszom. Ne aggódj, teljesen normális az is, ha nem fáj, meg az is, ha fáj:))
2010. febr. 2. 08:27
Ja és persze gratulálok, majd ird meg hogy mi volt a dokinál
2010. febr. 2. 08:27
Nekem már akkor fájtak, amikor még bele sem gondoltam, hogy baba lehet a pocakomban. Bár én elég sokat vártam a teszttel is, mert elég rendszertelen ciklusaim voltak. Emiatt nem mertem beleélni magam.
2010. febr. 2. 08:26

Nekem kb az 5. héttől fájtak a melleim, érzékenyebbek lettek.

Ne ebből indulj ki, ha ugy is mész dokihoz, légy türelmes, de azért ugye tudod hogy még szinte semmit nem fog látni a doki uh-n, korai terhes lehetsz még.

3. Vercsaszy (válaszként erre: 2. - Csakazért)
2010. febr. 2. 08:26

Majd fognak fájni,csak türelem....

De amúgy tudod,ez egyéntől is függ.

Azért biztosan nem úszod meg...:)

Gratulálok,amennyiben ez pozitív hír Neked,bár az írásodból ítélve az!:)

2010. febr. 2. 08:24

A 30. napon pozitív lett a tesztem. De a cickóim nem fájnak. Valamivel nagyobbak, de semmi érzékenység. Írjatok valami bíztatót, légyszi :)

Egyébként du. megyek dokihoz.

2010. febr. 2. 08:22
Nektek fájt a melletek a terhesség legelején? Illetve mikor kezdett el fájni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook