Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nektek milyen gyakorlat (praktika) vált be a csípő formálására? fórum

Nektek milyen gyakorlat (praktika) vált be a csípő formálására? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 18. 05:30
flabelos
2014. jún. 17. 23:24

Köszönöm a hozzászólást. Természetesen próbálok diétázni és minél több gyümölcsöt, zöldséget enni. Illetve amit itt sokan ajánlottak, a 17 perces Réka torna nagyon tetszik, és nagyon jó hatással van az izmaimra, szinte végig a torna alatt érzem, ahogy mozognak a hasizmaim :) És még e közben folyamatosan edzek az AB generatorral :)

Ha ettől nem lesz pár hónapon belül előre lépés, akkor sajna semmitől :(

2014. jún. 17. 23:05
Nekem a csípőm formálásában az Adamo krém, most újabban pedig az Evelin cellulitisz és fogyasztó intenzív krém (mentolos) vált be, centiket visz le a bőr alóli zsír feloldásával, mindkettő, az Adamot Herbáriában vettem, kicsit zsírosabb állagú, piros lesz tőle a bekent rész,melegérzettel, jó mozgás előtt, akkor izzasztja is a test bekent részét, ára 600 Ft körüli, a másik kicsit drágább, Rossmannban vettem akciósan, 1090-ért...Az Adamo 50 ml-es, de sokáig elég, az Evelin is sokáig elég (cirka 1 hó), ő hűsíti a bekent bőrt, napi kétszer kell kenni.Mozogni is kell, és szerintem egy enyhe diéta határozottan hatáserősítő lehet, sok folyadékkal, édesség, fehér liszt nuku,helyette gyümölcs v. zöldségek.
2014. jún. 13. 22:18
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - KicsiPöttöm)
2014. jún. 13. 22:06

Egyáltalán nem egyszerű a válaszadás a kérdésre, mert egyrészt szeretnék segíteni, másrészt nem tudom, mennyire alkati a dolog.

Nálam más kicsit a helyzet, de kétségkívül a csípő elég problémás terület sokaknál.

Muszáj erősíteni, hogy az izomzat láthatóbb legyen egy kicsit. De hogy az az izomzat milyen formát rajzol ki, az már alkati.

Viszont azoktól a gyakorlatoktól, amelyeket egy csak alapszinten edzett ember képes végrehajtani, erősítőszerek és külön diéta nélkül, attól nem épül olyan izomzat, amelynek a tömege zavaró lehetne, azaz aránytalan lenne.

13. KicsiPöttöm (válaszként erre: 10. - Nyamitörp)
2014. jún. 13. 21:52
Ez a veszély engem nem fenyeget, hogy úgy nézzek ki, mint Rubint Réka, vagy Péntek Enikő. Amint már többször is írtam, formásodni szeretnék. Nem értem miért kell egy ilyen egyszerű kérdést ennyire túlreagálni, illetve túlragozni...
12. Guruljka (válaszként erre: 10. - Nyamitörp)
2014. jún. 13. 17:18
Én még nem találtam végig követhető Péntek Enikő-gyakorlatsort, de bemutatja és megadja az ismétlésszámot.
11. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Nyamitörp)
2014. jún. 13. 17:00

Egyetertek azzal, amiket irsz. Pentek eniko is izmos, de formasabb ill.noiesebb (nekem) es tetszik, hgy van nyujtas!

Rekat is szeretem, a legjobb kombinalni :)

2014. jún. 13. 15:24

Nekem is a már említett Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért, meg szintén tőle az Add önmagad második blokkja. Azt hiszem a yt-on van fent Péntek Enikőnek is kis filmje. Viszont ne felejts el nyújtani a gyakorlatok után, mert az sokszor lemarad a Réka gyakorlatai végéről. Enikőt annyira nem ismerem, de mindegy, rá tudsz keresni a neten, hogy milyen nyújtógyakorlatok vannak és a torna végén azt mindenképp csináld meg, ha szépen akarsz formásodni.

Nem akarok okoskodni, meg nem akarlak idegesíteni, de azért vigyázni kell ezekkel a gyakorlatokkal, ne ess túlzásba, mert ha túl izmosítod a csípőd, akkor sem lesz szép formás. Legalábbis nekem pl. a Réka alakja nem tetszik, olyan értelemben, hogy a sok izomtól nincs külön csípője, dereka, meg ugye melle se nagyon lenne. Most neki ok, hogy így néz ki, mert kell a munkájához, de azért nem egy nőies testforma az övé.

A legjobb, hogy ha meg tudod oldani, ha biciklizel/szoba biciklizel hetente kétszer-háromszor és ez mellett heti kétszer tornázol pl. Rékára. És ha nagyon aktív vagy, akkor még heti egy pilates.

2014. jún. 13. 08:27

Nem véletlen formásodást írtam és nem fogyást. Tudom mi a kettő közt a különbség és hogy nem lehet csak kimondottan egy helyről fogyni.


Akik értelmesen válaszoltak és ajánlottak videot is, azt köszönöm, utána fogok nézni :-)

8. eandi78 (válaszként erre: 5. - Honeywald)
2014. jún. 13. 06:43

Formásodást sokan értik úgy, hogy le a zsírt és helyette izmot. Sőt sokan azt hiszik, hogy a zsírból lesz izom:(

Ha fogyni is kell, mindenképp szükséges valamilyen aerob mozgás (úszás, futás, kerékpár).

Izmosodáshoz pedig az adott részre megfelelő gyakorlatok akár otthon, akár konditeremben.

Ja és megfelelő táplálkozás.

7. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - Honeywald)
2014. jún. 12. 22:24
Igeeen :))) az is szuper!
6. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - KicsiPöttöm)
2014. jún. 12. 22:23

De van! Helyi alakformalas mindenkepp... " imadom " az ilyen negativ beszolasokat... Baucsek norbinak van/ volt koncentralt .csipo, popsi gyakorlata, de mar nem elerheto, az meg vhs volt. Napi 5 perc es akkor volt a legjobb formam, barmilyen hihetetlen...

Az pl.nem mindegy honnan indulsz:)


Soginom extranagy ( genetikailag ) kofferrel rendelkezett, mostanra sokat fogyott. Torna, dieta, kindi, de oltarira vigyaznia kell,mert minden rogton " oda" megy....

Sok sikert!

2014. jún. 12. 22:23

Ekka!!!!

Nem fogyni akar hanem formásodni. Tanulj meg értelmezni.


KicsiPöttöm!! :)


Rubint Réka - Napi 20perc önmagadért 3.blokk. Csípő, fenék. Na az nagyon jól formál!!!! :)

2014. jún. 12. 22:20

Kimerítő az én csodaszerem is, ugyanis izomláznak hívják.

Bocs, de nincs jobb! :D És ahogy mindenütt formálódsz, a csípőd is formásabb lesz.


Attól, ha csak csípőgyakorlatokat csinálsz, a kilóid mindenütt csökkenni fognak, a csípőd talán kevésbé lesz izomtalan, de esetleg még erősebb is lehet, míg a karod, meg a többi pálcika marad.

2014. jún. 12. 22:04
Köszönöm a kimerítő válaszod!
2. Ekka
2014. jún. 12. 21:58
Helyi fogyás nincs, és akkor ezzel mindent el is mondtam!;)
2014. jún. 12. 21:43
Nektek milyen gyakorlat (praktika) vált be a csípő formálására?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook