Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nektek már karácsonyi hangulatotok van? fórum

Nektek már karácsonyi hangulatotok van? (beszélgetős fórum)


1 2
14. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 09:23

Megyek sorba, aszerint, ahogy te írtad a saját szempontjaidat.

Nálunk a díszítés rendben.

A fa megvan.

Az ételek alapanyaga még folyamatban, nincs meg minden.

Ünnepi filmet még nem néztem (már ha valamilyen karácsonyira gondoltál), „ünnepi” zenét sem hallgattam, csak a szokásosakat.

Mégis érzem a karácsonyi hangulatot.

Dolgozni ugyan már nem fogok, attól függetlenül lesz még épp elég dolgom.

Persze, karácsonyig mennek a „sima” hétköznapok, de görcsösség mentesen.

Aggódás is van bennem bizonyos mértékig, de ez „csak” a szokásos - nem is annyira aggódásnak mondanám, inkább reménynek, hogy minden szerettem egészséges maradjon.


Úgyhogy igen - összességében azt mondhatom, ünnepi hangulatom van.

Sajnálom, akinek olyan gondja van, ami miatt nem érzi azt a plusz töltetet, ami miatt nincs hangulata, netalán még nyűgnek is érzi a közelgő ünnepet.

13. papája (válaszként erre: 3. - Violet18)
2022. dec. 19. 08:59

Ez a legszomorúbb forgatókönyv.

A szülő kiteszi a lelkét, hogy jól sikerüljön a karácsony, minden a helyén legyen. Lehet, hogy már ő sem akarja, már nem bírja, sőt a pokolba kívánja az egészet, mert már idős és fáradt.


Neked meg semmi hangulatod az egészhez !

Nem lenne tisztességesebb, hogy ezt elmondanád a szüleidnek.

Beszéljétek meg, hogy elmúlt a gyerekkor, a varázslat. Mondd nekik, hogy pihenjenek és ha neked nem jó otthon, akkor ne terheld Őket feleslegesen.

12. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 06:01

Nincs.

Végig dolgozom a hetet. Van egy jó car feladat is.

Anyám már most befeszült. Ha segítek, soha semmi sem jó.

Ha szép karácsonyi zenét rakok be, az apámnak csak csörömpölés.

Olyan vendéget hoz a rokon, akire baromira nem vagyunk kíváncsiak.

A két ünnep közti szülinapom csak nyűg mindenkinek.

Legyen január 2. már!!!

11. horakulum (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 22:37

Nekem uez. Tavaly , sőt addig minden évben megvolt a hangulat mar egy hónappal előtte. Most nincs vagy csak pillanatokra. 😔

Es igen. Legnagyobb gondom nekem is az idő. Ahogy rohan. Számomra elkepeszto ütemben. Ránézek az oramra es eltűnt ket óra, ami 5 percnek tűnt. Mintha feltekertek volna az idő kerekét de idén ev végére nekem már nagyon. Nem tudom mit lehetne tenni ellene...

2022. dec. 18. 20:23

Karácsony előtti van,,várakozós,izgulós,de nyugis is egyben.

Karácsonyi majd péntek körül köszön be.

Addig magam vagyok,,de ez sem rossz,nyugodtan lehet készülni.

2022. dec. 18. 20:15
Mondjuk nálunk nincs ajándékozás családban, ismerősökkel, csak közeli barátoknak sütök ajándékba mindig valami sütikét, szóval hál"Istennek ajándékozási mizéria az nincs.
2022. dec. 18. 20:11

Ma díszítgettem a házat, sütöttem zserbót, bejglit, (egy részét ajandékba, azért van már készen), narancs, fahéj illóolaj, illatgyertyák, szóval alakulgat.


A "gond" nálam is az, hogy még 3 napig dolgozom.


De mindhárom nap du. munka után lesz valami programom, ami ki tud kapcsolni a munkából.

2022. dec. 18. 20:03
Egyáltalán nincs.
2022. dec. 18. 19:41
Semmi hangulatom nincs, nem is érzem, hogy pár nap múlva karácsony lesz.
2022. dec. 18. 19:40

Nekem tavaly megvolt a hangulat, de most nincs.


Meg valahogy felfoghatatlan nekem, hogy már december vége van. Mindjárt vége az évnek. Olyan gyorsan elmentek a hónapok, a nyár, az ősz. Lakást újítottam fel, vártam a szakikat, a festőt, majd a visszapakolás, takarítás. És el is szaladtak a hónapok.

2022. dec. 18. 19:30
Soha nem szokott az lenni.
3. Violet18 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 19:29
Dettó. Szüleimnél töltjük a karácsonyt, mindenre ugranak h mindent megvettek e, osztanak szoroznak, pontos napirend.... de semmi hangulatom az egészhez. Pláne h ott alszok és nagyon kényelmetlen az ágy is 😅
2022. dec. 18. 19:29
nem, nagyon nem
2022. dec. 18. 19:18

A lakás feldíszítve. A fa megvan. Az ételek alapanyaga is. Néztem tegnap ünnepi filmet, hallgattam ünnepi zenét. Mégsem érzem a karácsonyi hangulatot. Dolgozni fogok 23-ig, szóval a következő napok olyanok lesznek mint a sima hétköznapok. Plusz sok bennem az aggódás (magánéleti).


Ti hogy érzitek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook