Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Néhány hete lett újratelepítve a gépem. A messengert, a skype-ot és egy picassa programot letöltöttem, de semmi mást nem enged. Mit tegyek? fórum

Néhány hete lett újratelepítve a gépem. A messengert, a skype-ot és egy picassa programot letöltöttem, de semmi mást nem enged. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


6. access (válaszként erre: 5. - Kisfüles)
2011. márc. 29. 18:41
Nem az OP rendszerrel van gond, inkább azzal amit letöltesz, hiszen mint írtad is, nem lehet a forrásfájlt olvasni, de akár az is lehet h nem 32 bites verziót akartál telepíteni, hanem 64 bitest.
5. kisfüles (válaszként erre: 3. - Access)
2011. márc. 29. 16:37

Szia Access


Köszönöm szépen,hogy válaszolsz.Nos.Az Opeációs rendszerem Windows XP Professional 2002 szervizcsomag 3-as verzió.Sajnos,azóta megtudtam,hogy létezik 2008-as verzió is.Lehet,hogy ez a baj?Nagyon szépen köszönöm a választ.

2011. márc. 29. 15:09

Szia!


Privit írok

2011. márc. 29. 15:09

Szia!


Ez elég pontatlan, vagyis nem elegendő információ, hiszen sem operációs rendszer nem lett írva, sem az nem lett, hogy milyen programnál írja ezt és az sem, hogy honnan lett letöltve.

2011. márc. 29. 14:59

Sziasztok


Ismét szeretném a segítségeteket kérni.Néhány hete lett újratelepítve a gépem.A fent említett programokat gyönyörűen letöltöttem,és nagyon jól működnek is,de semmi mást nem tudok letölteni,mert azt írja ki a gép,hogy a forrásfájlt nem lehet olvasni.Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudjátok,hogy mit lehet ilyenkor tenni írjátok meg nekem.Nagyon szépen köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

2011. márc. 29. 14:55
Néhány hete lett újratelepítve a gépem.A messengert, a skype-ot és egy picasa programot letöltöttem, de semmi mást nem enged.Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook