Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Néhány aprócska tipp, hogy megálld diéta alatt a habzsolást fórum

Néhány aprócska tipp, hogy megálld diéta alatt a habzsolást (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Néhány aprócska tipp, hogy megálld diéta alatt a habzsolást

2012. jan. 13. 16:19
Eszméletlenül jó cikk, köszi a tanácsokat sorra mind beválnak! :))
2010. szept. 26. 20:09
Sziasztok! Próbáljátok ki, hogy ebéd előtt egyetek 1-2 szál megfőzött répát. vagy egy kissebb megfőzött hagymát, vagy más egyéb szimpatikus zöldséget. Én , mivel általában csak hét végén főzök, csak akkor van itthoni csábitás-pénteken este, vagy szombaton megfőzök egy kis zöldséget egy kis vegetás vagy erőleveskockás vizbe és ha ebéd, vagy vacsora előtt vagyunk melegitek egy kicsit és azt megeszem.a zöldség nem hizlal és kevesebbet tudok másból enni.Én kipróbáltam, mert valahol ezt olvastam és valóban elteliti az embert.
11. Fedo (válaszként erre: 5. - BioCica)
2010. szept. 26. 05:39
ez nálam is bevált.
2008. jan. 24. 23:07
Nálunk semmi olyan nincs a lakásban amitől kisértésbe esnék:) Nekem elég a tudat hogy van itthon édesség és addig kínzom magam míg végül eszem belóle....
2007. szept. 27. 09:49
fogmosás, vagy mentholos rágó vagy mentholos cukormentes drazsé...
2007. szept. 27. 09:46
:)
2007. aug. 10. 21:02
Nem tudom, de nekem ezek a módszerek nem jönnek be. Nekem az a jó, ha a kezem elfoglalom valamivel, akkor nem eszem közben. Pl. ülök a gépnél: nem fogom falatonként enni azt a valamit és utána sorban kezet törölni. Akkor inkább nem eszem.
2007. aug. 10. 13:29
Én régebben a hűtő mustrálgatása előtt bekaptam egy rágót, és ezzel tartottam sakkban a vágyaimat ( az embernek nincs szíve kiköpnie a rágót, amit az előző percben kezdett el rágni) de valahol olvastam, hogy az puffaszt. Azért hetekig bejött ez a módszer :)
2007. aug. 10. 13:17

Ebéd és vacsora után egy jó kis fogmosás és jó időre eltűnik az édesség utáni vágy.

Csodák nincsenek, de már ez is valami... (c:

4. rika
2007. aug. 10. 13:04
én megveszem a boltba amit megkívánok. Csoki, cukor, péksütemény, ilyesmi...aztán beletömöm a páromba...:) nekem inkább az hiányzik, hogy megvegyem ezeket a dolgokat. Egyik nap elmentünk együtt boltba és ahogy álltunk a sorba a pénztárnál bámultam a csokikat. Akkor döbbentem rá, hogy milyen sok olyan csoki van amit én még meg sem kóstoltam...:) Érdekes kedves párom mindről tudta, hogy milyen...:)
3. rosewood (válaszként erre: 2. - 84f91d7aa9)
2007. aug. 10. 12:40

Nekem is tetszett a cikk, de ha lepisilte, akkor a családomnak sem adom oda!

Ma vettem 3 szuper vajas kiflit. A TÖBBIEKNEK. Magamnak véletlenül sem, és lopni nem fogok tőlük :) így állom meg a bűnözést.

2007. aug. 10. 07:48
Nem rossz ötletek :D, főleg az első, hogy lepisilte a patkány :D :D :D
2007. aug. 3. 15:38
"Csak bekukkantok a hűtőbe! Ez még NEM bűn!!" hangzik el a mondat, de mi szinte már abban a pillanatban érezzük, hogy nem fog menni bűnözés nélkül, s amint meglátjuk a süteményt, csokit, krémlevest (amit még előző este a családunknak/barátunknak főztünk) elvesztjük az uralmat testünk felett.
Íme néhány tipp az ilyen esetekre (nekem ezek jöttek be leginkább)

Ugrás a teljes írásra: Néhány aprócska tipp, hogy megálld diéta alatt a habzsolást

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook