Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Negyvenes nők öltözködése, stílusa fórum

Negyvenes nők öltözködése, stílusa (beszélgetős fórum)


1 2
4. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2012. aug. 10. 00:05
Azt egyszerűbb meghatározni, mit ne csináljon az ember. Mondjuk, ne próbáljon tizenévesnek látszani, de a vén Barbi is szomorú látvány. Van egy ismerősöm, aki állandóan rózsaszínben pompázik arannyal, ezüsttel kombinálva, plusz kiegészítők a gyerekosztályról (pillangós rózsaszín csattok és hasonlók), két csurkával - valami borzalmas, pedig különben csinos lenne.
3. csutkababa (válaszként erre: 2. - Ee1dc9ba06)
2012. aug. 9. 23:37

teljes mertekbe egyet ertek...

mi az,hogy a negyvenes noknek mashogy kene oltozniuk???

ez csak erre fele ^divat^


Svedorszagban is,es sok mas orszagban a 100 eves oregasszony is rozsaszinben meg feherben jar,es senki sem csodalkozik,mi tobb...botrankozik meg rajta...


kedves forum indito,abban jarj,amiben neked tetszik,a tobbivel ne foglalkozz...

ez az egy eleted van,eld ugy,ahogy jolesik...en pl. azt teszem:)

2. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2012. aug. 9. 23:33
Én 41 vagyok, nem változtattam az öltözködési stílusomon, úgy értem, nem változott az ízlésem az utóbbi években. Hétköznap farmer-póló, ízlésesebb nyári ruhák, ilyesmi. Nagyon szeretem a sportosan nőies cuccokat, pl. Columbia.
2012. aug. 9. 23:13
Sziasztok! Kíványcsi vagyok a véleményekre, miszerint a 40-es nők hogyan hozhatják ki legjobban a nőiességüket. Öltözködés, frizura, hajszín, smink, stb.terén. Mert ugye néha nehéz eltalálni, mi illik hozzánk? Úgy értem, nem hordhatjuk már a tizenévesek ruháit, de nem akarunk "szürke kosztümösök" se lenni. Én szeretnék kicsit nőiesebben és fiatalosabban öltözködni,a mostani farmer-pulóver stílusom helyett. Kérlk, adjatok tanácsot, és beszélgessünk erről!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook