Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi negyvenesek fitten és fiatalosan fórum

Mi negyvenesek fitten és fiatalosan (beszélgetős fórum)


1 2
2009. dec. 28. 20:56

halihó valaki?

39 leszek arcomra magolajak keveréke,hidratálónak uborkás gél ,belsőleg napi 2 liter víz, halolaj kapszula,c vit,sok gyümölcs zöldség, időnként tisztító kúra, havonta egyszer kozmetikus. kb 34-nek néznek.

2008. szept. 24. 00:53
A belsőnk kisugárzik a külsőnkre is.A mozgás és a harmónia öröme. Békében élni Magunkkal és MÁSOKKAL.Igaz én már 54 éves vagyok. Bocsánat, hogy mégis írtam.
50. gyopárka (válaszként erre: 49. - Ne add fel)
2008. jún. 13. 09:39
Jó Neked, de ugy látom a jó krémeknek és mostmár tényleg rendszeres használatuknak köszönhetően az enyém is mintha javulna.
2008. jún. 12. 19:13
Szerencsés vagyok, mert zsíros a bőröm, ezért nincs ránc. Ami fiatalabb koromban átok volt az most áldás.
2008. máj. 27. 21:21
Ebből a topic-ból is kiléptem, de priviben elérhető vagyok:)
47. angyal63 (válaszként erre: 44. - Gyopárka)
2008. máj. 14. 16:17
A szemem körül nincs ránc, de a szám körül igen!!! Ez még a rosszabb. A magolakokkal is szoktam kenni az arcom, hátha segít. Belülről meg sok zöldség és gyümölcs:))
46. angyal63 (válaszként erre: 45. - Gyopárka)
2008. máj. 14. 16:15
Én is melíroztatom mert fiatalít, ha jó helyre melíroznak az arc körül
45. gyopárka (válaszként erre: 43. - Kék)
2008. máj. 14. 15:43
A hajmelíroztatáson én is gondolkozom már egy ideje.Lehet hogy ki kellene próbálni.
44. gyopárka (válaszként erre: 40. - Angyal63)
2008. máj. 14. 15:39
Szerencsés vagy hogy nincs ránc a szemed körül,sajnos én elég ráncosodó tipus vagyok és az utóbbi 10 évben el is hanyagoltam magam,aminek szépen meg is lett a következménye.Most aztán mentem ami még menthető,hál'Istennek vannak már nagyon hatásos dolgok,meglátjuk mennyit tudok javulni.
43. Kék (válaszként erre: 40. - Angyal63)
2008. máj. 14. 06:42

Ráncok....

Sok-sok nevetőránc:)+ mivel a Napot nagyon szeretem,biztosan az sem használ.Hidratálókkal kezelve azért nem olyan tragikus.Még mindig nem szokták eltalálni a koromat,de tagadhatatlan,hogy egyre több varázslat kell.pl.ha a hajam nem melíroztatnám,( rohamosan őszül a fejem teteje )biztosan idősebbnek látszanék.

Tulajdonképppen a lelkibékém nem borul fel a kinézetem miatt!A családom és a barátaim így szeretnek ahogy vagyok!Számomra ez a legfontosabb!

42. angyal63 (válaszként erre: 41. - Kék)
2008. máj. 13. 22:16
Még nem szedek porcerősítőt, -bár műtét után szedtem - mert tornászom időnként. Viszont szedem a Spirulina kapszulát, azt olvastam, hogy az űrhajósok is ezt vitték magukkal, tiszta alga kivonat. Meg C-vitamin, élesztő tabletta, magolajok, napi 2 citrom. Néha centrifugálok vegyes zölds.-gyüm. koktélt.
41. Kék
2008. máj. 13. 22:10
Én a porcerősítőt szedem,vitaminokat lehetőleg természeteset,calciumot a csontritkulás ellen,+ napi 3 citrom,kétnaponta egy nagy pohár sárgarépalé.
40. angyal63 (válaszként erre: 38. - Gyopárka)
2008. máj. 13. 22:06
45 évesen egy darab ránc nincs a szemekörül, ez jó. Ellenben van a szám körül. A bőrgyógyász azt mondta, hogy ez is örökletes, mint a szemnél. De ez nagyon öregít.
39. angyal63 (válaszként erre: 36. - Kék)
2008. máj. 13. 22:03
Pozitív hozzáállás!! De egy adott kor után nem elég, kell egy kis magolaj, torna, étrendkiegészítő és sok mosoly:)))
38. gyopárka (válaszként erre: 29. - 0c97fbb607)
2008. máj. 13. 22:02
Nem hiszem hogy az arctisztitó okozta inkább a krémek.Azokra fiatalon még nincs szükség,maximum szemránckrémre,mert ott jelennek meg leghamarabb az apró ráncok.Azt tapasztalom hogy nagyon sok embernek érzékeny a bőre,valószínüleg a környezeti ártalmak hatására.Én is az érzékeny bőrre való tisztitót használom.Bár száraz is volt a bőröm,de a száraz bőrre való dolgok mégsem voltak jók neki.Vagy amiatt pattoghattál ki mert nem a bőrödnek megfelelő fajtát használtad.
37. angyal63 (válaszként erre: 35. - Gyopárka)
2008. máj. 13. 22:01
Én is a Ligetszépét iszom most!!! Előtte a csalánmagolaj volt porondon. Tudsz valami jó olajmagot a következő fordulóra? A citrom kúrának indult, de megtartottam minden napra.
36. Kék
2008. máj. 13. 21:59

Hahó itt egy 44 éves!:)

Heti három kondi,nevetés a stressz és ideg ellen ami mostanság igen megterhel,de köszönöm jól vagyok!Igyekszem mindennek a jó oldalát nézni,aztán majd csak lesz valahogy!Ha az arcra kiül a fásult gondokkal teli mimika,az tuti,hogy néhány évvel öregebbnek mutat.Egyéb titok nincs!Mindenkinek van baja,csak nem mindegy,hogy hogy kezeli!

35. gyopárka (válaszként erre: 28. - Angyal63)
2008. máj. 13. 21:54
igen ez is jó módszer.Az olajokat én is váltogatni akarom,vettem többfélét,most ligetszépét használok éppen.Napközben mi is sok citromos vizet iszunk
34. gyopárka (válaszként erre: 27. - Angyal63)
2008. máj. 13. 21:51
ez így igaz,én is 30 körülinek érzem magam belül /49/
33. angyal63 (válaszként erre: 30. - Turoczis)
2008. máj. 13. 17:58
Sajnos én "nagyon vidéken" élek, legalábbis itt nincs jóga a környékemen, pedig szívesen járnék, tudom hogy nagyon jó. A Spirulinát 3 hete kezdtem szedni, még nem vettem észre a jótékony hatását, de akkor azt mondod hogy ne hagyjam abba? Vagy jobb a Chlorella? (Úszni,sétálni és edzeni viszont szoktam)
2008. máj. 13. 17:37
Bocsi, nem nyomtam meg a "válsz erre", és a választ megtalálod a 30. pontban
2008. máj. 13. 17:34
Választ elolvashatod a 30. rovatban
30. turoczis (válaszként erre: 12. - 13a6fcd24f)
2008. máj. 13. 17:32

Minden héten 2x vagy 3x járok jogázni egy csoportos összejövetelre. A joga oktató folyamatosan új gyakorlatokat hoz, azért is jó ezekre járni, másrészt pedig otthon mindig elnapoltam a dolgot.

Minden szombaton szauna+uszás. Biztosítva van a téli influenza elkerülése. Tavasztól őszig kerékpárral járok dolgozni 5-5 km.

Folyamatosan szedem az algát, ehhez semmi más nem kell, mert 4000 féle vitális anyag van benne. Ez teljesen savtalanitja a szervezetet, és igy a PH érték teljesen a normális. Olvass utána a neten az alga összetevőjének: SPIRULINA, CHLORELLA

Ha a szervezet PH-ja egyensúlyban van, az immunrendszer jól működik, kivéd minden Betegségtől. A testsúly ideális lesz, mivel a sejtek egészségesek és nem kell máshonnan elvonni nekik a tápanyagokat. Azt hiszem a XXI. század legjobb és legideálisabb táplálék kiegészítője jelenleg, és ráadásul elérhető áron.

Az egészséges sejtek tartanak bennünket fiatalon. Nem leszünk narancsbőrösek.

29. 0c97fbb607 (válaszként erre: 11. - Gyopárka)
2008. máj. 13. 16:21

Fiatalabb koromban vettem már krémeket ,arctisztítót meg hasonló nyalánkságokat,de elég érzékeny a bőröm és általában kipattogás volt az eredménye,bőrégés kíséretében.

Persze lehet,hogy azóta megérettem rá:)))

28. angyal63 (válaszként erre: 26. - Gyopárka)
2008. máj. 13. 16:19
Én a magolajat bekapom egy kiskanállal utána citromos víz :) És váltogatom az olajakat, kinyomtattam a leírásokat és mindíg megnézem a hatásukat mielőtt váltok másikra. Igy körforgásban maradnak.
27. angyal63 (válaszként erre: 25. - Bb52f751dd)
2008. máj. 13. 16:18
Én 45 vagyok, de belül olyan 30 körülinek érzem magam. Nem baj, ez kisugárzik a külsőre is.
26. gyopárka (válaszként erre: 24. - Angyal63)
2008. máj. 13. 14:56
magolajokat én is használok mostanában de én a reggeli salátára szoktam csepegtetni belőle.Én is hajnalban kelek,kiengedem a kutyust,teszünk néhány kört a kertben,jót tesz a léleknek a reggeli harmat,madárcsicsergés,napfelkelte.Imádom,nem hagynám ki semmi pénzért.
2008. máj. 13. 14:41

Sziasztok!Én is közelítek negyven felé (hihetetlen ezt kimondani!),még két év van addig,de én még mindig huszonévesnek érzem magam,testileg,lelkileg egyaránt...igaz,általában nem is néznek többnek,hacsaknem a nagylányom velem van és megszólít,hogy:anya! :) egyébként meg azt hiszik,hogy a kis hugom :))

Engem igazából a családom megfiatalít :) a párom öt évvel fiatalabb nálam (őt is huszonévesnek nézik),és van egy 21 hónapos bébim is!

A krémeket még én is hanyagolom....de szerintem alapvetően az számít nagyon sokat,ki milyen géneket örökölt.Én szerencsésnek érzem magam ebből a szempontból (is) :))

2008. máj. 13. 14:05
Én időszakosan úszom, szaunázom, gyalogolok hajnalban 1 órát, viszont a min. 2 liter á.vizet megiszom. A víz sokat segít a bőrnek belülről. Táplálék kiegészítőket én is szedek, mikor milyet. Mostanában magolajokat iszom reggel. De nem vagyok megelégedeve még magammal. Remélem június végére formába jövök legalábbis ezt tűztem ki.
23. gyopárka (válaszként erre: 21. - Angyal63)
2008. máj. 13. 13:54
Az nagyon igaz hogyha belül a test jól van az kisugárzik,de véleményem szerint hogy a bőr igazán jó állapotba kerüljön ahhoz ebben a korban már különösen fontosak a jó minőségű krémek.Nekem az utóbbi másfél év komoly odafigyelés sokat javított az arcbőröm hidratáltságán és ugy érzem még tovább javítható.Persze amelett a belső rendbetételre is komolyan öszpontosítok,napi 3 liter jó minőségű vizbevitellel,táplálkozás megváltoztatásával,étrendkiegészítőkkel.Még a jóga hiányzik az életemből és az úszás,szauna ami nagyon hiányzik./Tehát a test külső része még nem igazán van gondozva de rajta vagyok a témán/
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook