Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Negatív energiájú hely- létezhet? fórum

Negatív energiájú hely- létezhet? (beszélgetős fórum)


1 2
33. fe939
2011. febr. 19. 14:30
Letezik jo es rossz energiaju hely, es kulonfele keppen lehet jova tenni, legalabbis semlegesiteni a rosszat, valamint egyszeruen kerulni.
2011. jan. 25. 22:07
Igen...és ember is:(
31. Lolita63 (válaszként erre: 30. - 0490ce3abb)
2011. jan. 18. 14:49

A kóros földsugárzás bizony különböző betegségeket okozhat.Panel lakásba hallottam,hogy daganatos betegségben u.azon a fekhelyen sorozatban haltak meg:( Vagy más betegségek alakultak ki.

Sőt balesetek okozója lehet,ha ott megy az autók alatt a vízér...ezt is kimutatták a statiszták.

2011. jan. 16. 17:06

Szerintem inkább lehet vízér, mint földhöz ragadt lélek jelenléte. A vízereket szakember ki tudja mérni.

Ha ott a házban hunyt el az idős néni, elképzelhető, hogy ott maradt vagy visszajár a lelke. De nem hinném, hogy ez a problémák okozója.

A lélek, aki nem akar elmenni, inkább a házban okoz "ezt-azt", de nem hinném, hogy kapcsolatot ront meg vagy betegséget idéz elő bárkiben.

2011. jan. 14. 10:36
Azt olvastam,be kell engedni a kutyát a szobába és ahova az lefekszik,oda kell tenni az ágyat.A cicák kimondottan kedvelik a veszélyeztetett helyet.
2011. jan. 13. 23:30
Amúgy ha a gugliba beírjátok, hogy Hartmann sugárzás, vagy vízér sugárzás, ki fog dobni egy csomó találatot. :)
27. Sylvia81 (válaszként erre: 23. - Anyucika3)
2011. jan. 13. 23:23

Én csak egyszer próbáltam, de nem sikerült, mert túl nagy volt az eszköz.

Egy L alakban hajlított valamiféle fém pálcával történik, azzal kell sétálni a szobában, úgy, hogy az L kisebbik fele van a markodban, a kisujjon van támasztva az alja, és a hosszabbik szára leng ki vízér esetén. Huhh, nehéz elmagyarázni így. Nem is emlékszem a módszer nevére.

Nekem is kilengett, jó helyen, csak nem volt pontos, mert férfikézre volt tervezve az eszköz (az exemére), és mikor kilengett, mindig ki akart esni a kezemből, ezért megmozdítottam a kezem, és nem mutatott pontos eredményt.


De tudtommal vannak emberek, akik ezzel foglalkoznak. Csak sajna kuruzslók is vanna, akik viszont csak a pénzedet akarják... :(

26. Lolita63 (válaszként erre: 25. - Ndorcsi)
2011. jan. 13. 20:13

Sok – sok tízezer ember aurájának mérése alapján megállapították, hogy a krónikus betegségek túlnyomó többsége egy különös jelenségből adódik. Mégpedig abból, hogy az emberek fekhelyei éjszakánként „rossz helyen” vannak.

Hírek - Táltos Egészség

Földsugárzás - vízér - Hartmann zóna negatív hatásai

2009. márc. 28., szombat, 00.04.01 CET

Sok – sok tízezer ember aurájának mérése alapján megállapítottuk, hogy a krónikus betegségek túlnyomó többsége egy különös jelenségből adódik. Mégpedig abból, hogy az emberek fekhelyei éjszakánként „rossz helyen” vannak.



A Földnek van egy negatív, egészségre káros kisugárzása, amit úgy is nevezünk: geopatikus kisugárzás.

Ha valaki éjszakánként, vagy huzamosabb ideig napközben egy ilyen földsugárzás fölé kerül, e fölött fekszik, vagy e fölött tartózkodik, egy idő után a testén áthaladó ingersáv körzetében gyulladások alakulnak ki a szervezetében.

Nekem is voltak rosszulléteim,de átpakoltuk az ágyat és jól vagyok.

Ingával ki lehet mérni/méretni.

25. ndorcsi (válaszként erre: 22. - Lolita63)
2011. jan. 13. 18:18
Honnan lehet tudni, hogy épp hol vannak ezek a csomópontok? (és ezek okozhatnak az ember életében ilyen negatív dolgokat?)
2011. jan. 13. 14:42
Aha, az össze suli negatív :D
23. anyucika3 (válaszként erre: 12. - Sylvia81)
2011. jan. 13. 14:42
Ezt hogyan tudod kimérni?
22. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Ndorcsi)
2011. jan. 13. 14:27
Ha valakinek a teste egy Hartmann csomópont fölé kerül, egy idő után, akár 4-5 év után szívinfarktus is bekövetkezhet.
21. Sylvia81 (válaszként erre: 20. - Ndorcsi)
2011. jan. 12. 19:55
Mondjuk a kutyákat is betegítik a negatív energiák. ÉRtem ezalatt, hogy a macskákat nem szokták, a kutyákkal ellentétben.
20. ndorcsi (válaszként erre: 19. - Titánia83)
2011. jan. 12. 19:33
Várták az esküvőt, nem is hamarkodták el. Csak tényleg fura volt, hogy a beköltözés után ment tönkre a kapcsolat is és szinte rögtön beteg is lett. Na meg a kutyákkal is szerencsétlenségek történtek. Furcsa egybeesések... Ezért is gondoltunk valami "természet feletti" dologra.
2011. jan. 12. 17:55

Segít, ha minden este fehér gyertyát gyújt, vagy egy mécsest. Tisztítja a teret és az aurát. És imádkozzon! Füstölőt is vehet!


Fogadjon be egy cicát, ha nem allergiás rá. A cicák az embereket gyógyítják, és leveszik róluk a negatív energiát. Na meg előszeretettel fekszenek ilyen helyen a legenda szerint. Az én macsekom erre mondjuk rácáfolt, mert ő imádja a pozitív energiájú helyeket. És tudom őt reikizni is. :D


Biztos, hogy jól választott férjet? Nem volt ez egy kierőltetett esküvő? Csak mert egy ilyen kapcsolat is teheti beteggé az embert. Amikor nem az az útjuk, hogy összekössék az életüket, hanem mondjuk szakítaniuk kellett volna... Csak egy alternatíva lehet ez is.

2011. jan. 12. 13:40
Biztos van. Ott van ahol rosszul érzed magad.
2011. jan. 12. 13:35
Szerintem létezik ilyen hely. Alig vártam végezzek a mosogatással, mert szinte már fúldokoltam ott. Nem a mosogatástól, ez nem vicc ha csak ott álltam egy perc után rosszul éreztem magam.
16. Sylvia81 (válaszként erre: 14. - Ndorcsi)
2011. jan. 12. 13:07

Az függ attól, hogy ki az a lélek. Ha ismerte a tesódat, akkor sajna lehet. Meg akkor is, ha hozzátapadt, és az energiáját szívja. Ami nagyon valószínű, mert különben nem lennének ilyen erőteljes tünetei.

Viszont ha a lélek nem a tesódhoz kötődik, hanem inkább a helyhez, tesódat csak "használja", akkor jó eséllyel ott marad.

15. reni79
2011. jan. 12. 13:04
Igen, a melóhelyem tutira az!
14. ndorcsi (válaszként erre: 13. - Sylvia81)
2011. jan. 12. 13:02
Előzőleg egy kedves, idős néni lakott ott, de ő meghalt. Néhány házzal arrébb mondjuk öngyilkos lett egy pasi úgy tizenvalahányéve. Ha egy földhöz ragadt lélek okozza a gondokat, akkor ha a nővérem elköltözik az marad a házban (vagy lehet, hogy veleköltözik)?
13. Sylvia81 (válaszként erre: 11. - Ndorcsi)
2011. jan. 12. 12:47

Már értem. :) Ez területileg nagyobb probléma, mint amit én írtam...

Próbáljatok első körben a szomszédoktól infót szerezni a korábbi lakókról, vagy hogy mi volt ott előtte. Mert negatív energiát gerjeszthet valami tragikus esemény is, de egy földhözragadt lélek is csinálhatja.

12. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Ndorcsi)
2011. jan. 12. 12:45

Az attól is függ, mekkora az a hely. Mármint az függ a mérettől, hogy mit tehetsz.

Ha "csak" két vízér kereszteződése, tehát a lakás egy adott pontja, akkor át kell rendezni a szobát, hogy oda olyan dolog kerüljön, ahol keveset vagy. Pl. ne rakj oda ülő- és fekvőhelyet. De virágállványt se, mert a kaktuszfélék az egyetlenek, amik bírják, minden más növény el fog ott pusztulni.

De erre megoldás lehet pl. egy tükör is. Kiméred, hol van a vízér, és ahol nagyon erős, oda kell tenni, tükrös oldalával lefelé - csak ez kicsit költséges...

2011. jan. 12. 12:44
Leírom a konkrét esetet. Nővérem 2,5 évvel ezelőtt férjhez ment és vettek egy házat. Imádták egymást a férjével, de mikor beköltöztek, megromlott a kapcsolatuk. Nővéremnek egy hónap múlva gerincsérve lett. Belekezdtek a kutyatenyésztésbe, de ami ezen belül rossz megtörténhet, az meg is történt. Majd elváltak a férjével, a pasi elköltözött és ő ott maradt egyedül a házba. Lelkileg a válást már feldolgozta, sőt barátok is maradtak, de a házba nem érzi jól magát, szorong és folyton rossz kedve van.
10. ndorcsi (válaszként erre: 9. - C45a97b7cb)
2011. jan. 12. 12:39
Ezt kifejtenéd kicsit bővebben? (nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz)
9. c45a97b7cb (válaszként erre: 8. - Ndorcsi)
2011. jan. 12. 12:38
Lehet.Tértisztítás,és önmagadat védelemmel körülvenni.
2011. jan. 12. 12:36
És szerintetek lehet ellene tenni?
2011. jan. 12. 12:34
Állítólag létezik...
2011. jan. 12. 12:32
Mivel mi is energiából állunk.Mint minden itt a földön. ;)
5. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Ndorcsi)
2011. jan. 12. 12:32
Általában valami nagyon negatív esemény történt ott, vagy negatív entitás/ok kapcsolódnak oda.
2011. jan. 12. 12:32
igen..létezik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook