Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ne várj... csodát! fórum

Ne várj... csodát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ne várj... csodát!

1 2 3
34. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 31. - Noozimanoo)
2013. nov. 10. 15:49
Nekem úgy tűnt... de ha nem, akkor bocs.
33. mese habbal (válaszként erre: 28. - Noozimanoo)
2013. nov. 10. 15:44

amíg nem volt gyerekem, addig én is lazábban kezeltem a dolgokat, szakítás után nagyon szenvedtem, nagyon nehezen engedtem el... de aztán jött a következő...

amióta gyerek van, azóta nem ismerkedem orrba-szájba, és sokkal inkább válogatok.. sőt, odáig is eljutottam, hogy adok magamnak időt... hogy érzem, ha a jelen helyzet nem alkalmas új kapcsolat kialakítására...

és ez nem azt jelenti, hogy bezárkózom, vagy elmenekülök, vagy bemagyarázom magamnak, hogy én egyedül is fasza leszek életem végéig... nem... mert én is szeretnék kapcsolatban, meg családban élni... csak belátom, hogy vannak olyan helyzetek, időszakok, lelkiállapotok stb, amikor épp nem alkalmas a dolog... majd jön, amikor lesz rá mód, és amikor itt lesz az ideje...

32. mese habbal (válaszként erre: 30. - Ee1dc9ba06)
2013. nov. 10. 15:40
szerintem ez nem így van... egyedül is lehet az ember boldog.. és úgyis csak akkor jön normális párkapcsolat, amikor az ember eljut idáig, hogy tényleg boldogan él egyedül is... (nem menekülésből, hanem valóban)
31. noozimanoo (válaszként erre: 30. - Ee1dc9ba06)
2013. nov. 10. 07:02

Kedves! :)

Egy szóval nem mondtam, hogy szenvedek! :)

Amúgy meg ne pár sor alapján ítélkezz már a másik fölött! :D

30. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 28. - Noozimanoo)
2013. nov. 10. 01:55
Csináld csak. Majd egy nap ráébredsz, hogy megöregedtél, esélyt sem adtál magadnak arra, hogy boldog legyél. Szenvedni jó, vagy mi a fene ez?
2013. nov. 10. 01:54

Egy büszke, magára valamit is adó nő nem alázkodik meg egy faszi előtt sem. Nem vagyunk a kapcarongya senkinek, a jó mindenit...

Mindenki, állítom, hogy kivétel nélkül minden ember volt már hasonló szituációban. A gyengék veszítenek. Szívnak, rinyálnak évekig, az erősek vesznek egy nagy levegőt, és két hónap múlva kifújják... Ennyi idő alatt simán túl lehet lenni egy szar kapcsolaton.

2013. nov. 9. 22:50

Na ja... Engedjem el... Ezen vagyok jó ideje.

Csak ez már nem olyan, mint egy laza kis kavarás, jött, majd megy!

Ez kőkeményen tétre ment, és a további próbálkozás is innentől mind tétre menne. Mert innentől aki engem átver, átveri a legdrágábbat is, s ezt nem engedhetem meg. Nem magam, inkább Őmiatta.

Eltelt 14 hónap. Volt egy próbálkozás - cirka fél éve, jól is indult, de jött a szokásos átverés-sorozat -> fontos vagy (vagytok) nekem, bemutatlak, stb...

Aztán maradt a felismerés, megint ugyanaz a mese...

Majd jött a másik is: magamból hülyét csináltathatok, de az Ő érzéseivel, az Ő kis lelkével nem játszhatok, s nem hagyhatom azt sem, hogy más tegye.

Elengedni? Igyekszem. De nem a 'háromszori apukát', hanem az álmaimat, hogy jön majd valaki, akinek én kellek, úgy, ahogy vagyok. Ilyen nincs. Már nem hiszek benne.

Életem során egyetlen álmom vált valóra, ezért az Álomért küzdök, hogy Neki a legjobb legyen... Még így is...

2013. nov. 9. 21:51

teljesen igaza van a cikkírónak... el kell engedni...

csak ez nem olyan könnyű.. vannak, akiknek ezzel problémájuk van...

én is hasonlóban vagyok... már végigcsináltam én is egyszer, másfél év kellett nekem is, de sikerült elengedni azt, és továbblépni.. akkor azt hittem még egyszer nem kerülhetek ilyen helyzetbe, mert sokkal okosabb, tapasztaltabb vagyok már...

de sikerült... és bármennyire is tudom, hogy nincs az a csoda, amire várok, hogy értelmetlen, hogy csak az én fejemben létezik, és tovább kell lépni, mégsem megy... persze nem úgy, mint akkor, először, mert most szépen élem az életem, nem omlok össze, ha jönnek a gondolatok vele kapcsolatban, akkor hamar leállítom, lezárom, hogy ez hülyeség, és ne álltassam magam, felesleges, csak magamnak okozok szenvedést stb... sikerül is... de mégis látom, hogy a gondolatok csak előjönnek időről időre, és ha nem is okoznak akkora lelki felfordulást, mert tudom kezelni, de mégis ott vannak.. és amíg ott vannak, addig nincs elengedve, nem léptem túl... és gőzöm sincs, hogy van-e erre valami módszer, vagy csak idő kell...

26. syria (válaszként erre: 21. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 9. 20:34

Tudod mi a baj? Az, hogy te is azok közé a nők közé tartozol, akik hagyják magukat hülyíteni.


Bocs, de ez az egyenes véleményem azok alapján, amiket leírtál.

25. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 22. - 0c08cb3084)
2013. nov. 9. 18:41
Kívánom, hogy ne kerülj ilyen szituba soha.
24. Anita0404 (válaszként erre: 21. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 9. 18:32
SZia, Végig olvasva én úgy érzem, erősen rá vagy görcsölve a srácra és erre a kapcsolatra. Lazíts kicsit. A ragaszkodáson is lazíts. Ha még akarsz valamit ebből kihozni, engedd kicsit el. Foglald le magad Te is, menj barátnőkkel ide-oda, kössön le kicsit más, mint ez. Rákattantál arra, hogy ritkán jön vagy hív, de ezzel max elűzöd magadtól. A görcsös ragaszkodásnak nem lesz jó vége sztem.
23. ca8f748537 (válaszként erre: 17. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 9. 17:07
Mellékszereplő vagy (ne haragudj, de ezt érzem)
2013. nov. 9. 17:02

Rég olvastam ekkora baromságot, már bocsika.

Sok sikert a továbbiakban!

2013. nov. 9. 15:37
Nem értem, miért nem mutat be és az elődje sem mutatott be. Mi a baj velem? Nem vagyok igénytelen vagy bunkó és beszélni is megtanultam. Fürödni is szoktam, büdös sem vagyok. Mi lehet a baj? Azt mondta,a családja annyira zárt, hogy még nem jött el az ideje. Na de így? Hova vezethet ez?
20. Kistanítónéni (válaszként erre: 18. - Bombon)
2013. nov. 9. 13:23
Ha egy férfi sérteget, megaláz egy kapcsolatban, akkor nem jobb egyedül? És miért szülsz két gyereket egy olyan pasinak, aki így bánik veled?
19. Kistanítónéni (válaszként erre: 17. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 9. 13:21
Több hónapja együtt vagytok és még nem mutatott be a családjának? Ez gáz, szerintem gyorsan rúgd ki a fenébe, mert biztos csak hülyít.
18. Bombon
2013. nov. 9. 12:39
Sziasztok! Tanusságos ez a kis irás!Én most maradtam egyedül két picivel.Eddig biztam a csodában,hátha jobb lesz,hátha együtt maradunk! Nem,nemigy lett.Azon tünödöm,talán türnömkellett volna még,és hagyni hogy menjen minden ugy ahogy eddig.Na,de meddig lehet türni a megalázást,sértegetés?
17. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 16. - Ca8f748537)
2013. nov. 9. 11:51

Több hónapja. Elvált ember, egy gyerekkel, a válás során nagyon megszívatták. Elég erős akaratú anyja van, tele elvárásokkal.


Nem tudom. Azért mindig keres, csak vannak ezek a nagyon gyanús és lenyomozhatatlan dolgok és persze mivel egyenes vagyok, ha rákérdezek, mindig megnyugtató választ kapok, csak aztán jön a következő hétvége, és az újabb olyan program, amin a jellegéből adódóan én nem lehetek ott, mert vagy családdal van, vagy a haverokkal. És ha iszik, akkor már el sem tud jönni hozzám.

16. ca8f748537 (válaszként erre: 15. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 9. 11:45
Mióta vagytok "együtt"? Elején vagytok, vagy már azért több hónapja zajlik?
15. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 14. - Ca8f748537)
2013. nov. 9. 11:43

Azt mondta, nincs rajtam kívül senki, amikor felhoztam ezeket és konkrétan rákérdeztem. Arra hivatkozik, hogy hétköznaponként rengeteget dolgozik, ami igaz is, és csak hétvégén van ideje a szüleire meg egyéb rokonaira, néha a haverjaira.

Most hétvégére tervezte, hogy a haverjaival lesz, megünneplik kettejük névnapját. És hogy tegnap hív. Hát nem hívott, és nem reagál az üzimre. Semmi, amikor pedig hívtam, nem vette fel.


Felőröl a bizonytalanság. Persze a családját nem ismerem.

14. ca8f748537 (válaszként erre: 13. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 9. 11:32
Nem nyilatkozik?
13. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 11. - Ca8f748537)
2013. nov. 9. 11:27
Sajnos, kell, hogy legyen. Persze, tudom, hogy nem bántani akarsz. És nem lehet rájönni a konkrétra sehol, sehogyan. Amikor volt, hogy kitört belőlem a dolog, hirtelen változott, és többet volt velem. Most megint nem. Nehéz nagyon ebbe beletörődni.
12. szomorkodó (válaszként erre: 10. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 9. 11:15
ne pazarolj rá egy percet sem. kerekedj felül az érzéseiden.
11. ca8f748537 (válaszként erre: 10. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 9. 11:13

És ebből nincs kész válaszod?

(nem bántani akarlak, hidd el)

10. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 9. - Ca8f748537)
2013. nov. 9. 11:10
Ezt nem lehet csak így. Amúgy meg tudni akarom, ha van valakije. A telefonja előttem rejtett dolog, amikor velem van, nem is hozza be a lakásba, amikor meg hétvégén hívom, sokszor nem veszi fel.
9. ca8f748537 (válaszként erre: 8. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 9. 11:07
Ne szenvedj, lépj túl.
2013. nov. 9. 11:01
Ez az, ha szeret, rám ér. Sajnos megint nem szeret, aki iránt kezdek erőteljesen érezni.
2013. nov. 9. 10:43
Ha szeretem ráérek, akármilyen elfoglalt vagyok, akármilyen távol van is, erőn felül. Ha nem, kifogást találok bőven.
2013. nov. 9. 10:39

Ha hanyagolnak, véget kell vetni. Most megint ez a helyzet nálam is. Mondogatja, hogy sok a munkája, és a családjával (anyja, testvére) is találkozni kell, meg néha a haverokkal. De csak a hétvége van nekünk és nagyon keveset van velem. Tudni akarom, miért. Azt mondja, nincs más nő a dologban és szerinte nem hanyagol, csak a szabadideje nagyon kevés. Nem tudom. Azt szeretném tudni, van - e más a történetben.


A rövid idő, amit együtt tudunk tölteni, csak a hétvége, de mindig van egy este, amikor nem ér rám, mert vagy a haverok, vagy a család. Valahogy nehéz elhinni...

2013. nov. 9. 09:53
Szerintem, ha hanyagolnak, véget kell vetni a kapcsolatnak. Felesleges kombinálni, hogy épp miért "nem ér rá" veled foglalkozni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook