Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ne várj... csodát! fórum

Ne várj... csodát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ne várj... csodát!

1 2 3
2013. nov. 9. 09:49
Én ugyanebbena a helyzetben vagyok... de már csodát nem várok sőt semmit nem várok... Nekem egy év kellett hogy eljussak odáig mindhiába az az 5 év, amit együtt töltöttünk, ő gyorsan elfelejtette az egészet és új élete van... pedig emlékszem menyire bizonygatta hogy én vagyok az a bizonyos nagy szerelem... Ezt egyébként nem lehet meghatározni időben hogy na már most a szakításhoz képest 2 vagy 3 vagy ennyi meg ennyi hónapod van feleszmélni a dolgokra. Valakinek kellenek az évek is még eljutt odáig hogy letudja zárni. Addig vagy tud új kapcsolatot kialakítani vagy nem... ez egyéntől függ szerintem.
2013. nov. 9. 09:37

Nehéz, nagyon, és tényleg jobb letisztázni. Ha a másik nem is annyira korrekt, hogy megmondja, figyelj, vége, akkor jobb rákérdezni, mert a bizonytalanság akár egy - két hétig is borzalmas.


Egy korrekt fazon amúgy tisztán játszik, nem csak úgy eltűnik, mint az a bizonyos szürke szamár. Nem megmondani gyávaság.

2013. nov. 9. 09:11

Sajnálom, hogy ennyi idő kellett, de a lényeg, hogy most már tudod.

Sok sikert egy új kapcsolathoz!

2013. nov. 9. 09:08
Várni.
Várakozni.
Valamire, ami sosem történik meg. Amit csak Te szeretnél, amire csak Te vágysz és senki más.
Hitegetni, áltatni magad, miközben a másik vígan él és ha eszébe is jutsz, csak egy kósza emlék maradsz.
Miért?
Mert sosem szeretett igazán!

Ugrás a teljes írásra: Ne várj... csodát!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook