Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Enviga, avagy a zsírégető csodatea?! fórum

Enviga, avagy a zsírégető csodatea?! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 21. 21:00

Inkább iszom egy kávét. Fúúúúúúúúúúj de rossz volt. Még itt van az asztalomon nem tudom meginni olyan rossz. :/

100 kcalt meg simán lefutok enélkül is. NE VEGYE SENKI. Felesleges pénzkidobás...

2009. ápr. 20. 17:58

Pff, gondolom miért itt forgalmazzák először...

Mi nem vagyunk olyan fontosak, egerek után a magyarokon kell tesztelni a löttyöt, ha felfordulnak tőle vagy rákosak lesznek, kit érdekel.

Komolyan nem értem hogy tudjátok meginni az ilyen mesterséges vackokat. :(

30. Binky (válaszként erre: 29. - D69563b74c)
2009. ápr. 20. 17:43

egy kiskanál zabkorpa, két-három kiskanál búzakorpa naponta valamiben elkeverve

zabpelyhelyhes műzli és sok bicó

nekem ez segített

2009. ápr. 20. 10:12

Szerintem nem rossz a tea, nekem sikerül tőle wc re mennem , ami ritkaság , megiszom egy üveggel ráveretek egy erős feketét és tuti hatás, amúgy nekem semmi más nem használ csak a hashajtó :( ...

Hasonló problémára tudom ajánlani.

28. danama
2009. ápr. 7. 07:58
koffein van benne
27. danama
2009. ápr. 7. 07:57
én is ittam már ilyet, citrusosat kaptam, olyan az íze mint a mosogatólé fúj
26. mandella (válaszként erre: 1. - Binky)
2009. márc. 22. 14:27

szerintem is hülyeség


láttam a boltban, édesítőszer van bebbe, nekem innentől kezdve tabu - már ha olyan édesítőszer van benne, amit én nem ehetek/ihatok.

Márpedig ha jól láttam, ebben olyan van...

25. mandella (válaszként erre: 23. - Binky)
2009. márc. 22. 14:26
én azért vettem csepp formában, mert azt hittem, akkor lesz a legtutibb, mert majd az jól oldódik, ilyesmi.
2009. márc. 22. 14:23
Nézegettem különböző oldalakon, azt is megnéztem Binky amit küldtél, már tényleg felkeltette az érdeklődésemet, főleg ha nem is árt a szervezetnek!
23. Binky
2009. márc. 22. 14:13

Miért nem veszitek por formájában? kissé könnyebb lenne használni?

Na velem mega webshop szórakozik, nemsokára azért lesz sztíviám...

22. mandella (válaszként erre: 21. - Mandella)
2009. márc. 22. 14:04

a múltkor palacsintát sütöttem, és a tésztájába akartam cseppenteni egy keveset. végül lecsavartam a cseppentőjét, mert már meguntam, és löttyintettem belőle a tésztába egy picit.

Vigyázzatok, nagyon-nagyon töményen édes, egy egészen pici kell csak belőle!!!!

21. mandella (válaszként erre: 19. - Varga.nora)
2009. márc. 22. 14:03

bioboltban


én eléggé megszívtam vele, csepp formában vettem, és olyan szar az üvege, hogy nem jön ki belőle egy árva csepp sem, már mindent megpróbáltam, tűvel próbáltam, hátha el van dugulva, SEMMI :-(

20. Binky (válaszként erre: 19. - Varga.nora)
2009. márc. 22. 14:00
guglizd meg, amúgy küldök egy privit mindjárt
19. varga.nora (válaszként erre: 17. - Binky)
2009. márc. 22. 12:46
Nem tudja valaki, hogy hol lehet venni sztíviát, ki szeretném próbálni!
18. varga.nora (válaszként erre: 17. - Binky)
2009. márc. 22. 11:07
komolyan mondom én is utána fogok nézni ennek a sztíviának!
17. Binky (válaszként erre: 16. - Varga.nora)
2009. márc. 22. 11:05

Na persze, de az a kevésbé rossz:)

Kevesebb méz elegendő az édesítéshez, és a méz alapvetően egy rendkívül egészséges dolog. Ugyanaz a nádcukorral. Ha valaki nem tud cukor nélkül élni, akkor keressen alternatívákat. Én is azt teszem:))

Sztíviát nem mindenhez lehet használni, vagy át kell alakítani a sütirecepteket.

2009. márc. 22. 10:51
De a méz meg hízlal nem?
15. Binky
2009. márc. 22. 10:48

Sztívia természetes édesítőszer, de hoxa nem hagyja, hogy linkeljek:))

Én élő növényt akarok venni, de ha beírod a gugliba, akkor kihoz olyan oldalt is, amin őrlemények vannak.

Jó alternatívák még a méz ill. a nádcukor, de hát azok sme igazán tökéletesek.


Igazad van DiamondBunny, néha nekem is ezzel van problémám:) Általában bírom, de néha bűnözök. Így is lement 10 kiló, de azért van egy kis bűntudatom néha-néha. Mert ha én csokit eszem, akkor nem egy kockát, hanem egy táblát:))

14. a6d5a14c21 (válaszként erre: 12. - Binky)
2009. márc. 22. 10:40

Biztos igazad van.Bár ha én megeszem egy édesítő szeres pudingot vagy egy sima cukrosat,mindkettő után ugyanazt érzem"tudnék enni még egyet".

Úgyhogy engem közvetve sem hízlal az édesítőszeres termék,mert az édesítőszeresből sem eszem többet,de ez már más kérdés,ez már fejben dől el,hogy fogyni akarok vagy enni.Ha fogyni,akkor mértékkel eszem abból is ami kevésbé energia vagy szénhidrát dús,mint a normál kaják,akármit is kíván még a szervezetem.A fogyókúra sajnos önmegtartóztatás,akárki akármit mond:)

Ennek a sztíviának pedig utána fogok olvasni,lehet beszerzek én is,köszi a tippet!

13. varga.nora (válaszként erre: 12. - Binky)
2009. márc. 22. 10:36
Szia Binky! Bocs, de mi az a sztívia? Még nem is hallottam róla
12. Binky (válaszként erre: 11. - A6d5a14c21)
2009. márc. 22. 10:32

Alapavetően nagyon nem egészséges, főleg az aszpartám, és nem közvetlenül, hanem közvetett módon hízlal.

Becsapja az agyadat, mert ugye édes ízre a szervezeted valamiféle cukrot vár, de nem kap, ezért utána még jobban kívánod a cukros dolgokat. De ha amúgy mindenhez ezt használsz, nem hinném, hogy gondot okozna ilyen szempontból, bár én azt javasolnám, hogy térj át a sztíviára. Majd ha úgy állok anyagilag, én is beszerzek egy ilyen növényt.

11. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Binky)
2009. márc. 22. 10:26

Szia!


Én megkóstoltam a múlt héten.Botrány az íze,az anyagcserét maximum rókázás formájában serkenti.Ráadásul,hogy annyira felserkentse az anyagcserét,hogy kb 100kcalt elégjen,3dobozzal kell meginni belőle,csak ezt már nem írják nagybetűvel a plakátokra...amúgy én az erdei gyümiset ittam először és utoljára,de azt hiszem van még citromos ízesítésben is.Valóban édes az íze,de mégsem jó!nagyon nem!


Azzal viszont azért vitatkoznék,hogy amiben édesítőszer van és attól édes,az hízlal.Legalábbis én már lefogytam 18kilót és bizony édesítőszert használok teába,édesítőszeres a pudingom,túrórudim,stb...meg ha annyira káros lenne,akkor pl a Norbi féle diéta sem működne,márpedig sokaknak lement úgy pár kiló(mondjuk én nem az ő diétáját követem,de néhány termékét én is fogyasztom)miközben az ő termékei is édesítőszeresek.

10. Binky
2009. márc. 22. 10:03
Ha édes, akkor kíváncsi vagyok, hogy mi van benne... úgy értem a legtöbb édesítőszer amúgy is hízlal, vagy káros, ha cukor van benne, akkor meg tök mindegy, hogy mit gyorsít.
2009. márc. 21. 22:01
a Sparban vettem, 199.-ért.nagyon finom, de hogy fogyasztana, azt kétlem.
2009. márc. 21. 21:18
Volt szerencsém kipróbálni a citromos változatot. Az íze elsőre furcsa volt, de tulajdonképp nagyon finom ital, talán kicsit édes. Az áldásos hatásaival kapcsolatban azonban szkeptikus vagyok, a palack felirata szerint maximum 106 kcal-val növeli a napi energiafelhasználást (normál testsúlyú fiatal felnőtt esetén...) ráadásul ehhez az eredményhez nem egy, hanem 3 palackra van szükség, egyenként 240 Ft-ért! Néha biztos veszek majd, "büntetlen örömök" címen vagy kávé/kóla helyett, de a termék számomra élvezeti cikk marad. :)
2009. márc. 18. 17:27
Van már a boltokban de még nem próbáltam.
6. mimmo33 (válaszként erre: 5. - Qwertyx)
2009. márc. 16. 10:20
Köszi, akkor megnézem!;)
2009. márc. 16. 10:19

a SPAR újságban hirdették, szóval ott biztosan kapható

de szerintem mindenhol árulják, ahol Coca Colát is

2009. márc. 16. 10:17

Én is kíváncsi vagyok rá, de szerintem még nem lehet kapni.

Legalábbi egy újságban azt olvastam, hogy a nyílvános kóstoló is csk áprilisban kezdődik

2009. márc. 16. 10:15
Próbálta már valaki a C~C új termékét, az anyagcsere serkentő Envigát? Vélemény? Hol kapható?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook