Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ne szenvedjük el a halált ! fórum

Ne szenvedjük el a halált ! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2011. dec. 30. 12:11

A Bibliában olvashatjuk, hogy az embernek valamikor a kezdetben nem kellet meghalni, és hogy valamikor eljön az az idő, hogy ismét úgy lesz. Vagyunk képesek és hajlandók ezt elfogadni és elhinni, bonyolult magyarázatok nélkül?


Az ember olyan ügyes, már annyi mindent kitalált, nem lenne-e már sürgősen ideje, hogy a halál uralmát is kétségbe vonjuk?


Lennénk hajlandók nevetségessé válni és kitartani amellett, hogy a halált nem kell elszenvedni annak ellenére, hogy körülöttünk mindenki másképpen gondolkodik, hogy barátaink, ismerőseink körülöttünk elhalnak, cserében az örök életért?


Miért is vagyunk hajlandók a halát elszenvedni? Vagy inkább egyszerűen elfogadjuk mert hiszen 'mindenkinek meg kell halni' és mindenki természetesnek tartja és elfogadja a halált?


Mi lenne ha tömegesen eltudnánk hinni és meggyőződhetnénk arról, hogy a halát nem kell elszenvedni?


Én hiszem, hogy az ember testestül, szőröstül, bőröstül, lelkestül, mindenestül az örök életre van szánva, és nem vagyok hajlandó férgek táplálékává válni! Én abba nem egyezek bele!


Amennyire nevetséges ez, annyira igaz is! Gondolkodjunk csak el fölötte!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook