Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nasopax vagy Rhinospray orrspray hatásosabb allergia esetén? fórum

Nasopax vagy Rhinospray orrspray hatásosabb allergia esetén? (beszélgetős fórum)


8. babika_ (válaszként erre: 7. - Babyapocakban)
2018. ápr. 27. 09:35
Nekem márciusban volt egy megfázásom, mivel a Rhinosprayt szerettem, ezért azt használtam akkor is. Pár nap alatt nem éreztem az ízeket, amikor nem fújtam be, be volt dugulva az orrom, de legalább valamit éreztem az ételekből. Azóta én sem szívesen használom, elég erős cucc.
2018. ápr. 27. 08:24
Rhino elég durva szerintem hosszútávon, bár nekem is az segített leggyorsabban, én már kerülöm.
2018. ápr. 26. 15:18
Nekem az allergodil nem használt, a rhino igen, úgyhogy én azt használom
2018. ápr. 26. 14:08

Rhino, mindenképpen.


Nazopax nagyon felsértette az orrnyálkahártyám, éjjel-nappal sivatagi szél égette a kis szellőzőnyílásom.

2018. ápr. 26. 13:40

Rhinospray nagyon-nagyon jó, nekünk mindig van otthon, tényleg másodpercek alatt megoldja a gondot, DE borzasztó könnyen hozzá lehet szokni, már akár 1 hét után is.


Most mometasone-t használunk, nekem nem jön be annyira, de a gyerek ezt kapta. ez receptköteles, mert szteroidos.

2018. ápr. 26. 12:58
Én Allergodilt használok. Lassabban hat, de nem lehet hozzászokni, 6 hónapig is használható. Amiket írtál azokat csak 1 hétig lehet használni, és nagy a hozzászokás veszélye is.
2018. ápr. 26. 12:42
Ebben az évben nekem egy újat javasoltak a gyógyszertárban, az Allenasal-t és nekem bevállt nagyon
2018. ápr. 26. 12:20
Nasopax vagy Rhinospray orrspray hatásosabb allergia esetén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook