Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Napi egy alma reggel + mozgás mennyit fogyhatunk? fórum

Napi egy alma reggel + mozgás mennyit fogyhatunk? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 30. 14:52

Én sajnos most kényszer hatása alatt, de valami hasonló táplálkozást folytatok. Elkaptam valami vírus, alul-felül jön ki belőlem minden. Szóval inkább nem is eszem semmit max almát, mert az nem jön ki. De olyan vagyok, mint a mosott sz...r. Az agyam egy nagy 0, semmi erőm nincs tornázni.

Szóval ilyen táplálkozás mellett, ha le is adsz pár kilót többet ártasz magadnak, mint az a pár kiló -.

Biztos rólam is megy le 1-2 kg, de az víz és izom, nem zsír. Ha nem lenne ez a vírus, akkor folytatanám az eddigi napi fél egy óra torna és oda figyelek, hogy mikor mit eszem. Bár már megint ott tartanék.

2008. szept. 30. 14:20
Ez hülyeség. Avagy éhen akarsz halni?
2008. szept. 30. 13:57

Én is úgy értelmeztem, hogy +1 alma. Ez szerintem nagy butaság és felelőtlenség. A nullkalóriás diétákat is csak pár napig javasolják, és szigorú orvosi ellenőrzés alatt csak. Még tornázni is emellé...?


Szerintem írj almához hasonlóan kalóriaszegény élelmiszereket össze és próbálj azokból enni 1000-1200 kalória körül naponta, 4-5 alkalomra elosztva, és amellett lehet tornázni is.


Ez az egy alma/nap csak hízást fog okozni, illetve a szervezeted, egészséged tönkre tételét.

16. ALLICS
2008. máj. 14. 14:09

Ha sikerülne is pl 10 nap alatt valamennyit fogynod ettől a mődszertől az tuti,hogy amikor abbahagynád több menne vissza kilóban,mint amennyit leadtál.

Ugyanis ilyenkor a szervezet nélkülöz és abban a pillanatban amikor befejezed a kúrát és ismét a régi módon eszel a szervezeted dupláját raktározza el a bevitt tápanyagnak.

2008. máj. 14. 14:00
Ez vicces :) Én úgy értelmeztem, hogy plusz egy almát eszik az emberke a reggeli előtt!
2008. márc. 3. 14:11

Attól is függ, mit iszol mellette.

Nagyon nagyon hatásos, de csak akkor szabad csinálni, ha nem vagy éhes mellette.

Ha csak almát eszel, akkor is, egyél többet és rendszeresen, többet fogysz, ha reggelire, ebédre és vacsira is eszel 1-1 almát, mintha egész nap csak 1-et ennél.

Amúgy meg vagy tornázz (többet) /ez az ajánlatosabb/, vagy egyél keveset, de a kettőt együtt semmiképp, az öngyilkosság.

Súlyfeleslegtől is függ amúgy, én is elkezdek majd egy gyümölcsfogyit, akár egészséges, akár nem, de lightosabbat, mert csináltam már e napi 1 almásat, kb napi 2 kg-ot fogytam eleinte, aztán 1-et, de az mindig megvolt. viszont egy hónap alatt kb -35 kg, az nagyon nem egészséges, így csínján kell csinálni...

2007. nov. 23. 21:39

10 nap alatt is épp elég kárt okozol a szervezetednek. Ráadásul csőstől fognak visszajönni a kilók a jójóhatás miatt.


Jól el lehet cseszni az ilyen hülye diétákkal az egészséged is meg az anyagcseréd is...

2007. nov. 23. 10:17
Napi egy alma???? Ez hülyeség...
2007. okt. 19. 21:50
ájulásig
10. dundy
2007. szept. 7. 06:27
Ez pont hasonló a többi rossz "fogyó"kúrához, mégha csak 10 napig tart is.
2007. szept. 6. 10:57
Semmit nem ennél napi egy almán kívül? Szerintem irtózatos h-ség lenne a részedről, nem beszélve arról, hogy ha abbahagyod, biztos, hogy visszajön a vesztett súlyod, ha nem több.
2007. szept. 5. 15:18
A kérdést is felejtsd el.
2007. szept. 5. 14:17

Sziasztok!


Látom, hogy sajnos mind félreértettetek.

Én nem akarom kipróbálni. Vagy ha igen akkor is csak

kúraszerűen mondjuk egy hétig vagy 10napig.

(gondoljatok a léböjtökre például)

Hosszabb távon persze, hogy nagyon káros.

Csak kívácsi vagyok a véleményetekre.

Köszi az aggódást Pirosalma:).

Loni, ezt nem én találtam ki úgyhogy nem kell bocsánatot kérned:).

6. Loni (válaszként erre: 2. - 531a4728b6)
2007. szept. 4. 17:22

Ez lehet, hogy bírnád egy hétig. Azután összeesnél. És akár már ennyi idő alatt is károsodhatnak a szervek, az izomzat. Aki ezt a fogyókúrát kitalálta, egyszerűen hülye. (Bocs)


A napi egy óra torna, mozgás azonban jó. Kezdd azzal a fogyózást, azután ha az étrenden is változtatni kell, akkor azt "megbeszéljük" itt.

5. Loni (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2007. szept. 4. 17:20
Off: Pont ma gondoltam rád, hogy már milyen régen "láttalak". Úgyhogy: szia! :)) )
2007. szept. 4. 16:09
ennek nincs semmi értelme
2007. szept. 4. 15:56

Szia, Freya!


Nem szokásom a tények szépítése: ez a diéta egészségre káros, sőt életveszélyes.


Fölösleges megbecsülni, mennyit lehet fogyni, annak jó része az izomzatodból (és a belső szerveidből) fog lemenni, amit szerintem nagyon nem szeretnél, ill. szerintem az sem a legjobb, hogy pl. egy ilyen diétának "köszönhetően" mondjuk, 10 évvel előbb halsz meg, mint normálisan.


Jó szándékkal írom ezt, nem lenne jó, ha egy ilyennel bajt csinálnál.

Üdv.: Pirosalma

2007. szept. 4. 15:00

Sziasztok!


Napi egy almával reggel és kb.1óra tornával mennyit fogyhatunk le?

Sok helyen olvastam, hogy voltak akik ezt csinálták

és kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalataitokra.

2007. szept. 4. 14:58
Napi egy alma reggel + mozgás mennyit fogyhatunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook