Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagypapa... fórum

Nagypapa... (beszélgetős fórum)


2013. márc. 10. 16:22
Tuti én vagyok amúgy a hülye... Nonstop ezen agyalok... :/
13. pumukli1985 (válaszként erre: 12. - Noozimanoo)
2013. márc. 10. 15:15

:(

Hát akkor majd elküldi utólag!Vagy az neki nem felel meg?

Mindenképpen jó lennek minél hamarabb dűlőre jutnotok,papi állapota miatt is.De az lenne a legegyszerűbb ha felhívnád a nagyit és megkérdeznéd neki mi erről a véleménye h egyáltalán mikor menjetek?Lehet nem is lenne jó nekik a jövő7....


Felébredt a Törpém,megyek,majd elolvasom mire jutottatok!Remélem sikerül megoldani!

12. noozimanoo (válaszként erre: 11. - Pumukli1985)
2013. márc. 10. 15:04

Azt hajtogatja, hogy ő akarja fizetni az utat.

Mondtam neki, mi van, ha addig bármi történik az apjával, mire ő, hogy nem fog...

Szóval ő úgy gondolja, hogy várjam meg az áltana küldött pénzt, ami majd szerda táján érkezik, és utána induljak csak el a babával.


Azt hozzáteszem, autó nincs, tehát buszoznunk kellene, így a hosszú hétvégét utazás szempontjából messze szeretném elkerülni, az meg akkor már egy hét halogatás...

11. pumukli1985 (válaszként erre: 8. - Noozimanoo)
2013. márc. 10. 14:59

Hát ha akkor így gondolja akkor eláshatja magát.

Hiszen te jó szándékból akarsz menni,és esetleg nem megvárni h a papi meghaljon,amíg ő pénzhez jut... :(

Bocs,kicsit nyers de akkor miért is jut eszébe ilyesmi ha most meg visszakozik a pénz miatt.

Ha nem sajnálod rá a pénzt,mondd meg exnek is h te elmész,ő meg nyugodtan keressen pénzt h tudja támogatni továbbra is a gyerekét

10. noozimanoo (válaszként erre: 9. - 2104cc91e8)
2013. márc. 10. 14:58
2013. márc. 10. 14:57

Én már idős vagyok (és nagymama!) nagyon hiányzik

az unokám ölelése, és már az is boldogsággal tölt el, ha a szomszéd babát ölelhetem!!


Ezért javaslom, hogy ha tudod a nagymama telefonját, beszélj vele (nincs-e valami olyan gond, hogy feleslegesen utazol!) és menj, szerezz

Nekik örömöt♥♥

2013. márc. 10. 14:55

Az ex nem is érdekel engem, bár az azért megfordult a fejemben, hogy mi van akkor, ha én ebben a helyzetben most őt kikerülöm, ő meg megharagszik, és nem támogatja tovább a fiát...

Az azért nekünk nagy érvágás lenne...

2013. márc. 10. 14:49

Szerintem:ne foglalkozz az exeddel,ha van rá időd-pénzed-energiád akkor menj el a Picúrral a nagypapához.Egy szem unokája,és ki tudja látja-e még az életben?!

Itt szimplán a jó érzés az ami számít,nem az exed ígérgetése,anyagiaskodása.

Ha úgy érzed,h ennyit megérdemel a nagypapi,akkor menjetek el bátran!

2013. márc. 10. 14:48
Persze ha van pénzed az útra és szívesen mennél, akkor önállóan megoldhatod:)
2013. márc. 10. 14:48

Ne hívd.

Szerintem szervezze le mindenkivel egyeztetve, utalja át és utána menj.

Olyan hirtelen jött ötletnek tűnk a részéről, amit ő sem gondolt komolyan:/

4. Bucóka20 (válaszként erre: 1. - Noozimanoo)
2013. márc. 10. 14:47

Szerintem hívd fel a mamát és kérdezd meg mit szólna hozzá?!

Biztos jól esne nekik,ha elmennél a picivel.Ne a volt párodra várj.

Legalább jót tennél és jó érzésekkel töltene el.:)

Én így tennék.

2013. márc. 10. 14:45

Szerintem vidd el a nagypapához a gyereket, attól függetlenül hogy volt párod utal-e előtte vagy nem!


Az megint más kérdés hogy nem is látták még, de semmit sem késő elkezdeni.... szerintem

2013. márc. 10. 14:42

Bocsi az elírásokért...

Még annyi, hogy a baba simán bírná az utat, szoktunk 'csavarogni'. :)

2013. márc. 10. 14:41

Van egy 8 hók kisfiam. Az apja elhagyott kb fél éve. Gyermektartást fizet, tehát támogat minket, de a gyereket fél éve nem látta.

Ahogy az apai nagyszülők sem. A nagypapa másfél éve szívműtéten esett át, s pénteken kaptam egy olyan infót a volt páromtól, hogy rosszabbodott az állapota, így esélytelen, hogy ők bármikor el tudjanak jönni babalátogatóba (a papa 8 hónapja várja, hogy láthassa az egyszem unokáját, de az exem mindig csak ígérgetett nekik).

Most az exem kitalálta, hogy bevállalnám-e a 250 km-es utat a babával, meg hogy adni kellene a szüleinek egy 10-est, de ő azt is elküldi, meg az utiköltséget is. Mivel nincs feltöltve a telefon egyenlege hétfőig, aznap akar szólni a szüleinek, hogy másnap mennénk.

Ő Angliában van azóta, onnan szokott nekem utalni. Az leghamarabb szerdán van itt. Mondtam neki, megoldom, összeszedem a 20ezret, ő utal, én hazajövetelkor megkapom, nincs gond. A szüleivel tudok beszélni, megvan a számuk, tehát akár már ma tudnék velük egyeztetni.


Ehhez képest mióta ezt elmondtam neki, csak a kifogásokkal jön, hogy mikor kapja meg a kinti munkabeosztását (nem értem, mi köze ennek az egészhez), meg hogy ő még nem beszélte ezt meg az anyjával, meg nekem meg kellene mégis várnom az ő utalását, és majd utána valamikor.

Pénteken még azt mondta, az anyjáék semmiről nem tudnak, mert először engem kérdezett, hogy egyáltalán elindulnék-e, ma már azt mondta, hogy tudják az anyjáék, hogy mennénk, de még nem szervezte le. - szóval már saját magával is ellentmondásban van -


Ti mit tennétek? ott egy beteg nagypapa, akinek talán jót tenne, ha látná a gyereket, van egy fia, aki csak kavar és kifogásokat keres, és vagyok én, akit valami miatt nem hagy nyugodni ez a tesze-tosza hozzáállás, és hogy mi van, ha baj történik, mire 'a nagyokos leszervezi'.


Tudom, én vagyok a hülye, mit foglalkozom az ő családjával (akiket amúgy 1y láttam összesen még baba előtt)...

Hívjam a nagymamát az utazás miatt, vagy hagyjam az egészet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook