Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon szomorú vagyok... Segítsetek! fórum

Nagyon szomorú vagyok... Segítsetek! (beszélgetős fórum)


30. gabesz55 (válaszként erre: 27. - Főnix3)
2023. jan. 4. 21:20
A hölgy mellet....!
2022. jún. 26. 14:15

Szia! Mi újság?

Helyre rázódtatok?

Mondtad nem szeret beszélgetni, de ha megkérdezed mire vágyik, elmondja?

Ha elmondaná, tudnád kezelni?

2022. jún. 22. 05:27
Sziasztok! Mint írtam a férjem nem beszélgetős fajta, de azért kérdezgettem: nincs senki más az életében, szeret engem, kellek neki. Nem mondta de úgy gondolom az utóbbi időben kevés volt neki az összebújás. Azon a napon mikor kiírtam a fórumot, hajnalban jött haza a munkából és nem filmet nézett😉 Azóta is figyelünk egymásra és sokat szexelünk. Úgy érzem most minden rendben van velünk.
27. Főnix3 (válaszként erre: 26. - Gabesz55)
2022. jún. 19. 22:39
Kíváncsi vagyok! Miért nem jutna eszedbe nála? :P
26. gabesz55 (válaszként erre: 23. - Sirga)
2022. jún. 19. 11:18
Nálad a film eszembe se jutna!
2022. jún. 13. 18:21
Mi lett a beszélgetés eredménye?
24. Ismétlő (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 15:57

Szia!


Próbáljatok meg kettesben elmenni egy hosszú hétvégére valahová. Hidd el sokat segítene a kapcsolatotokon .

23. Sirga (válaszként erre: 12. - Sütikee)
2022. jún. 11. 10:35
Pont ezt akartam írni. :) Lecseréltetném a filmet, magamra. ;)
22. Főnix3 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 22:03

Ennek nem volt előzménye? Mondjuk, hogy túl sokszor voltál “fáradt”?

A szürke hétköznapok is elég károsak néha!

2022. jún. 10. 21:54
Megpróbálok vele beszélni, de nem szokott ilyen beszélgetésekben partner lenni. Mármint ilyen bensőséges beszélgetésekben. Egyébként kb. 3 hete vettem észre ezt az új hobbit nála. Azóta egy kicsit megváltozott a viselkedése. Nem közelít felém nem csak az ágyban hanem egyébként sem.
20. Főnix3 (válaszként erre: 19. - Liliom10)
2022. jún. 10. 21:26

Ezt most miért nekem tolod?

Azért mert nem azt kérdezném, hogy miért?

Ez egy nagyon érzékeny dolog, ha nem jól sül el a kommunikáció, lehet rosszabb lesz!

19. liliom10 (válaszként erre: 18. - Főnix3)
2022. jún. 10. 21:15

Mivel védekezik ? Egy életen át nem fog csak "kézimunkázni". Vagy a nejével lesz ( újra) szex vagy mással. Ő is tudja, hogy nincs szex, ahogy a neje is. Nem is értem, mit gondol a férj, meddig mehet ez így ?

A "mostanában" vajon mennyi idő ? Egy hónap ? Több ?

Csak beszélgetni kell a problémáról, nem vádolni, támadni. Nyugodtan, szeretettel is lehet beszélgetni, de őszintén !

18. Főnix3 (válaszként erre: 17. - Liliom10)
2022. jún. 10. 20:29

Sok férfinek érzékeny téma ez! Azt mondtam lehet, hogy védekezni fog! Lehet kérdezni, de szerintem és hangsúlyozom, hogy szerintem nem rákérdezni kellene!

Nem én írtam, hogy nincs, te írtad, én arra reagáltam, amit te írtál!

17. liliom10 (válaszként erre: 16. - Főnix3)
2022. jún. 10. 20:17

F.i. ezt írta : "Velem mostanában nem szexel." Nem azt írta, hogy ritkán vagy keveset. A többször azt jelenti,hogy van szex, csak kevés.

Miért támadna a férj ? Nem lehet kérdezni őszintén ? Azt írta a feleség, hogy ezenkívül minden rendben náluk. Ha védekezik és támad a férj, átfutna a fejemen, hogy (esetleg) van valakije... vagy lesz, ha a nejével leszokik a szexről.

2022. jún. 10. 19:33

Szerintem a miért nincs ? …rossz megközelítés! Védekezni fog és lehet támadni!

Inkább mi lenne ,ha többször szeretkeznénk, hiányzik az intimitás!

Viszont a titkos masztikról sem fog leszokni! De arra is van “orvosság “ugye!

15. liliom10 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 18:19
Először talán elég lenne, ha csak arról beszélnétek, és kérdeznéd őt, miért nincs mostanában szex közöttetek ? Érezni fogod, hogy őszintén válaszol-e. Üljetek le egymással szemben közel, és figyeld, hogy a szemedbe néz-e, miközben beszél. (Ha nagyon mindenfelé néz, de nem a szemedbe, az gyanús, hogy nem az igazat mondja.)
14. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 17:20
Miért nem tudsz beszélgetni vele erről?
2022. jún. 10. 16:24
Minden pasi maszturbál.
12. Sütikee (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 16:08
Ha nem tudsz vele erről beszélni, akkor cselekedj. Én biztos azt csinálnám a helyedben, hogy ha észreveszem, amit csinál, bekapcsolódnék, és "segítenék" neki. Nem kell mondani semmit, csak szó nélkül. A reakciójából sokmindent le lehet szűrni! Lehet ő is arra vár, hogy észrevedd, nem véletlenül melletted csinálja,és nem titokban (pl nem zárkózik be a fürdőbe).
2022. jún. 10. 15:39
Sok mindent bevállatam, bevállalok a szexben, hogy a kedvében járjak,nem mondom, hogy nekem rosz volt. Kicsit távolinak érzem most őt. Sok bennem a sértettség az biztos és nagyon szomorú vagyok.
2022. jún. 10. 15:34
Köszönöm a válaszaitokat. Sajnos a férjemmel nem tudok szexről beszélgetni. Megfogadom a tanácsokat és kezdeményezek már ma.
9. Főnix3 (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2022. jún. 10. 14:24
Írtam privit! 😉
2022. jún. 10. 14:02
Megértem az érzéseidet! Sajnos úgy tűnik, az egyszerűbb megoldást választotta, inkább egyedül, pedig Te is ott vagy.Ezért érzed megalázónak, mert ez olyan, mintha Téged nem kivánna, mert ha nagyon akarják és nincs egészségügyi oka, akkor ennyire nem szoktak tapintatosak lenni. Legfelejebb sok elutasitás után. Valóban minden férfi maszturbál, csak az nem mindegy, hogy azért, mert Neked kevesebb az igényed, vagy ahelyett hogy beszélnétek róla, Ő eldönti, hogy igy csak magával kell törödnie.Minél tovább megy ez igy, annál nehezebb lesz a közös szex.Egyre több lesz Benned is a rossz érzés, sértettség. Más, intenzivebb ingerek érik egy film alatt, esetleg olyan fantáziáit látja képileg megvalósulni, amit Tőled kérni sem mer. Próbálj meg vele erről beszélni, Te ismered, hogy mennyire nyitott, mennyire képes ezekről a dolgokról beszélni. Reméljük nyitott lesz rá, esetleg elmondja mit szeretne, ami talán kettőtök között nem teljesült, vagy lehet csak kényelmesebb igy neki, nem kell megfelelni a Te igényeidnek.
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2022. jún. 10. 12:32
Írd már le! Engem érdekel 😁
2022. jún. 10. 11:08
Ne légy szomorú,ha igazán szereted és kívánod a párod,akkor nincs lehetetlen,csak tehetetlen,ha arra van időd,hogy nézegesd a teloját (csak vicceltem)akkor arra is legyen már,hogy mindentől függetlenül keresed az alkalmat,soha nem értettem akik egy ágyban fekszenek,hogy nem lehet olyan testi kommunikáció,hogy "tudja" a másik...mit lehetne és mit nem....
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 11:00

Miért nem kezdeményezel te? Lehet pont téged "kímél", mert alszol, fáradtnak tűnsz, vagy csak egyáltalán semmi jelét nem adod, hogy szeretnél együtt lenni vele.

És így neki egyszerűbb és gyorsabb is, minden fakszni nélkül.

Egyébként megalázó akkor lenne, ha mikor kezdeményezel elutasít...

4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 10:37

Nem tudom, mennyi idő az a " mostanában" ? Amikor legközelebb szabadnapos lesz, vagy hétvége jön ( ma vagy holnap), beszélgess el vele, mikor nyugodtan kettesben vagytok. Csak annyit mondj, hogy hiányoznak az összebújások, az intim kapcsolat vele, és nem érted, mi történt, mert nem rajtad múlik, Te szereted és vonzódsz hozzá. Mondja el, ha valami gondja van, bármi az. És ne hagyd, hogy lerázzon, addig beszélgess vele, még meg tudjátok beszélni a problémát, és meg is oldjátok, ha nem is azonnal.

( A legszomorúbb az lenne, ha már nem kívánná Veled a szexet, elmúlt volna a vonzalma, de reméljük, nem erről van szó.)

Melyik korosztályba tartoztok ?

Én több több, mint 40 év házassággal a hátam mögött a " minden problémát meg kell beszélni" híve vagyok. A hallgatás, a szőnyeg alá söprés nem old meg semmit, sőt, ronthat a helyzeten.

3. elbb
2022. jún. 10. 10:13
Első körben sűrítsetek a szexuális együttléteteken. Mert simán lehet, hogy ez hiányzik neki. Húzd fel az órát mikorra hazavárható és bújjatok össze.
2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 10:02

Szia! Minden férfi maszturbál! Sok nő is! Most ez arcul csapott! Ez miatt ne gondolkodj el a váláson, nem megcsalt! Fordítsd a hasznodra!

Ha érdekel hogyan, írj nekem! Bár én leírom itt is, nem vagyok szégyenlős! 😉😘

2022. jún. 10. 09:57

Sziasztok!


Én egy feleség vagyok, van két lányom. A férjem a munkájából elég későn ér haza, általában ilyenkor én már alszom. Reggel mikor mi elindulunk, ő még alszik. Hétvégén persze együtt ébredünk és hétköznap mikor szabadnapos együtt fekszünk le. Tehát van házas életünk. Pár hete arra lettem figyelmes mikor este vagy reggel forgolódtam az ágyban félálomban, hogy a férjem a telefonján felnőtt filmet néz és közben önkielégítést végez. Egy ideig nem foglalkoztam vele, csak mikor sűrűbben fordult elő. Egy alkalommal a telefonjában megnézetem a keresési előzményeket és hát nem tévedtem, jól láttam a dolgokat... mondhatom, minden nap reggel este csinálja. Velem mostanában nem szexel.

Annyira rosszul érzem magam, olyan megalázónak érzem, annyira fáj a lelkem. Úgy érzem magam, mint akit összetörtek, megtiportak. Nem szóltam neki, hogy tudok róla.

Egyébként szép életünk van, anyagi biztonságban élünk. Jelenleg úgy érzem, hogy így én nem tudok, akarok vele élni. Nagyon szomorú napjaim vannak, boldogtalan vagyok.

Segítsetek, mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook