Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon szeretnék egy macskát, de a férjem nem. :( fórum

Nagyon szeretnék egy macskát, de a férjem nem. :( (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

7. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 06:37

No? Ki újság cica ügyben?

Egyébként nálunk is ez volt. Én szerettem volna nagyon, ő nem. Végül meggyőztem. Menhelyről hoztam / adatlapomon van kép/. Férjem szereti a legjobban. Szegény cicu, érezte hogy nem akarta. Mikor meghoztuk első dolga volt a férjem ölébe bekuporodni, és annyira dorombolt. Na akkor indult a szerelem!!!!

6. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 10:57

Beszéljétek ezt át, hátha meggondolja magát a férjed. De ha ő hajthatatlan marad macska-ügyben, akkor akarata ellenére inkább ne legyen cicád, mert nagyon nagy valószínűséggel a cica inná meg a levét.


Mostanában inkább azzal szembesülök, hogy vétlen kutyák, macskák kerülnek utcára. A menhelyek pedig már nem igen tudnak több állatot befogadni.

5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 09:20

Hát nehéz ügy 😕 Senkire sem lehet ráerőltetni egy állatkát, amit nem szeretne, a macska pedig kemény dió tud lenni.

Én macska imádó vagyok, de józanul, én is látom hogy kiba nehéz is lehet velük, totál megértem azt is aki irtózik tőlük.


Más állat esetleg?

4. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 09:01
Nálunk 4 kutyus van. Ebből 2 bent. Férjed mit szólna ehhez? És van egy kinti cicánk is akit nagyon szeretünk.
2022. nov. 12. 08:58
Az enyém eléggé tartott tőle, de meggyőztük a gyerekkel. Viszonyleg megbékélt a dologgal.
2022. nov. 12. 08:49
évtizedek óta vannak cicáim. na ehhez mit szólsz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook