Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon szeretnék egy édesapát, mit tegyek? fórum

Nagyon szeretnék egy édesapát, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
4. eec2089081 (válaszként erre: 1. - 26a478a72e)
2013. júl. 2. 12:02

Ezzel a nyílt kívánsággal csak óvatosan, sajnos sok beteg ember van aki szívesen lenne az "apukád"... Bocsánat hogy nyers vagyok, de csúnya a világ...

Elhiszem, hogy hiányzik egy Apa, de szerintem ezzel már nem kéne foglalkoznod, lassan saját családod lesz majd...

3. b62e6311d6 (válaszként erre: 1. - 26a478a72e)
2013. júl. 2. 12:02
Felülni a hintalóra ...
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - 26a478a72e)
2013. júl. 2. 12:01

Elvisz a vidámparkba 26 évesen?

Hát...


Figyelj, én is apa nőttem fel mert alkoholista volt, hiányzott egy apa mellőlem de nem kerestem senkiben sem az apát.

Nem fogsz olyan embert találni aki apudat akarná játszani, nem is lenne normális.

Meg kellene birkóznod ezzel az egésszel, és ha nem megy egyedül akkor kérni kellene egy szakember segítséget.


Az meg, hogy egyedül vagy... sokszor érezzük ezt, azért vannak barátok, más családtagot, programok, stb...

2013. júl. 2. 11:58

26 éves nő vagyok,16 éves koromig az apám is velem élt.Azóta párszor találkoztam vele látogatások alkalmával,de 3 éve egyáltalán nem.

Sosem foglalkozott velem,a szemében senki voltam.

Egyáltalán nem éreztem hogy valaha is szeretett volna.

Az édesanyámmal nagyon jó a viszonyom,de mindig is nagyon hiányzott,és most is nagyon hiányzik egy apa.

Sajnos észrevettem hogy emiatt van egy kis mértékű apakomplexusom is.

Azt hiszem hogy "kis" mértékű,lehet hogy egy adott helyzetben elhatalmasodna rajtam.

Hm,biztosan van olyan gyermek nélküli ember aki benne lenne ilyen kapcsolatban,mármint fogadott lány-apa,de ilyen idősen...

:(

Édesanyám is nagyon messze lakik,egyedül érzem magam.

Olyan jó lenne egy apa,aki figyel rám,vigyáz rám ha kell,elvisz a vidámparkba...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook