Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon szeretem, mit tegyek? fórum

Nagyon szeretem, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


7. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Eddc6079a6)
2011. jún. 25. 08:59
Szerintem hívd fel, és beszélj a sráccal:)
6. Arianne113 (válaszként erre: 5. - Alphard)
2011. jún. 25. 06:00

Ez sajnos így van.

Én voltam már ilyen helyzetben, és hidd el jobb hogyha megbeszéled a mostani pároddal hogy mi legyen.

Nálunk szakítás lett a vége a dolognak amit nem bántam meg, és azóta sem bánok.

Viszont utána nem jöttem össze azzal a fiúval aki tetszett...

5. Alphard (válaszként erre: 1. - Eddc6079a6)
2011. jún. 25. 03:51

Szia!


"Csak úgy lenni" valaki mellett nagyon rossz, értelmetlen, kegyetlen dolog önmagaddal és a másikkal szemben is. Szerintem először ezen kellene változtatnod. Leülni, és indulatoktól mentesen megbeszélni a pároddal, hogy hol vagytok most és hová tartotok. Megy-e együtt, egymással, akartok-e tenni még azért, hogy ne csak úgy legyetek, vagy jobb ha különválnak az útjaitok? Tudom, hogy ez piszok nehéz, de előbb-utóbb meg kell történnie ennek a beszélgetésnek, és jobb ha viszonylag békésen történik meg.


Ha a jelenlegi, semmilyen kapcsolatod mellett, titokban kezdesz bele egy másikba is, vagy akár csak minden porcikáddal, titokban vágysz rá, az még rémesebb gyötrődéseket hozhat. Ha eddig semmilyen volt az élet, ezután pokolian fájdalmas is lehet.

4. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Eddc6079a6)
2011. jún. 24. 21:09
Beszélgettetek már kettőtökről?
2011. jún. 24. 21:02
Ha szenvedés,nyűg a párod,akkor menj.De ne a másik karjába még.
2011. jún. 24. 20:57

Hát szerintem egyenlőre ne tégy semmit.

Hidd el, hogy igy hülyén jönne ki az egész ha te hívogatnád.

Beszélgess vele amikor tudsz, és ha tényleg annyira forr a levegő akkor úgyis összejöttök, DE én úgy gondolom hogy a tiszta lépést nem kerülheted el se te se ő... a szakítást a párotokkal.

2011. jún. 24. 20:54
Párkapcsolatban élünk mindketten (nem házasságként, nincs gyerek) ő 7 én 5 éve. nagyon rossz mindkettőnk többet érdemelne ő sajnálja a lányt aki mellett beteg lett (nem miatta, baleset) én pedig "csak úgy vagyok" a párommal. Egyikünk sem boldog csak élünk egyik napról, hétről, hónapról. Néha találkozunk családi eseményeken amiben nem fűznek minket rokoni szálak. Sose sugdolózunk mégis sokat tudunk egymásról. Legutóbbi alkalomnál volt időnk többet együtt lenni /forrt körülöttünk a levegő- nem túlzok vagy képzelődöm/, volt egy két megjegyzés, de amikor egymásra nézünk és zavartan elmosolyodunk az többet beszél. Ő felelősséget érez a lány iránt akivel hol szakítanak, mint én a párommal, szenvedés, nyűg az egész ezt sokan látják és sokan nem értik őket sem, mert láthatóan nem boldogok. Múltkor azt mondta mikor egy rövid szép időszakoról említettem pár szót, hogy meglepi, hogy volt nekem ilyen korszakom. Hát mondtam volna neki, hogy nagyon rég volt. Ha látom, ha mellettem áll, ha érzem a "szagát" úgy érzem, hogy kell nekem. Ő maga a hangja a szemei, minden... És a legszebb az egészben, hogy viszont is így érzem. Nem voltam egy rámenős, nem is volt rá szükségem soha csak ebben a hülye helyzetben nem tudom mit tegyek. Írjam meg ezt neki? Vagy valami hülye ürüggyel hívjam fel? Legszívesebben megülelném és akkor nem kellenének szavak sem... Miit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook