Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon szenvedek fórum

Nagyon szenvedek (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 8. 16:57

Nos, én is így viselkedtem az utolsó kapcsolatomban. Azt gondolom, nem véletlenül írta azt, hogy nagyon hiányzol, hanem mert úgy is érzi. Lehet, hogy mégis volt ANNYI abban a kapcsolatban, mint amit szerettél volna.

Én megjártam.. magamnak köszönhetem.. most is bánom, pedig már majdnem 1éve..

Te okosabb leszel?

2011. nov. 8. 16:56
Ez is valami hogy ezt írta. Ha te küldted el lehet már nem merne újra próbálkozni. Ha azt akarod hogy ne mondjon le rólad végleg akkor add a tudtára! Kezdjétek újra ha neked is hiányzik!
2011. nov. 8. 16:54

na várjunk csak.


gyakorlatilag te dobtad őt, és most mégis te szenvedsz ez nem logikus.

Miért nem próbáljátok meg újra?


ha ennyire kínlódsz, miért nem adsz magatoknak egy esélyt?

nem lenne egyszerűbb megpróbálni, mint szenvedni és rinyálni?


már bocsánat..

5. 76cc21754a (válaszként erre: 3. - Marjann)
2011. nov. 8. 16:54
Tudom, de elhamarkodtam. Most meg már úgy érzem bolygatnám abban, hogy elfelejtsen. :(
2011. nov. 8. 16:53
Tudom az agyammal, hogy mások voltunk, talán jövőnk se lett volna. (neccesen) és mégse tudom a szívem meggyőzni. :(
2011. nov. 8. 16:52
Ne haragudj, de ha már többször visszautasítottad, akkor mit vársz? Még egy hiányzol is több, mint amit várhatnál. Ha vissza akarod kapni, akkor talán írj neki. De ne csodálkozz, ha nem akarja többet megégetni a kezét.
2. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 76cc21754a)
2011. nov. 8. 16:52
Ez van. Majd elmúlik.
2011. nov. 8. 16:49

Mit csináljak. Vége egy kapcsolatomnak amibe többet képzeltem mint ami volt. Olyan régen éreztem már magamhoz ennyire közel valakit. Mindent kimagyaráztam a "rossz" dolgok felett átsiklottam. Végül is én mondtam ki, hogy legyen vége. Ő jött még párszor próbálkozott, de szerintem mára már kihevert. Talán ezt akarta.

Én viszont marhára szenvedek csak azon kapom magam, hogy nézek magam elé utazáskor is, mintha nem ezen a bolygón lennék. Tegnap nem bírtam és küldtem neki egy sms-t, hogy jóéjt. Erre visszaírt, hogy köszöni szépen, nekem is és nagyon hiányzom.

De semmi több, hogy látna vagy ilyesmi. Már végleg lemondott rólam? :((

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook