Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jobb hogy megszakítottuk a kapcsolatot egymással? Szenvedek... fórum

Jobb hogy megszakítottuk a kapcsolatot egymással? Szenvedek... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
101. 9c57fd10dc (válaszként erre: 98. - Petitange)
2013. máj. 5. 22:31
Örülök Nektek, ez klasssssz! :o)
100. Petitange (válaszként erre: 99. - Szafaripók)
2013. máj. 5. 22:27
Egyes emberek "jobban szeretnek" belehalni a büszkeségükbe mintsem kommunikálni! Nem egy ilyet ismerek. Elég szomorú amikor így szakad meg egy kapcsolat, egy barátság mert a felek túl gőgösek
99. szafaripók (válaszként erre: 98. - Petitange)
2013. máj. 5. 08:24

Örülök, hogy így alakult!:)

Az a helyzet, hogy annyi ilyen "Tévedések vígjátékát" látni minden nap... A legtöbb hülye film is pont erre épül: adott egy alaphelyzet, de egyik fél se mondaná el a gondját a másiknak, aztán kínlódnak, szenvednek, holott ugyanazt akarják...

Remélem minden jól megy majd köztetek. Ha meg nem, beszéljétek meg, úgy a legkönnyebb változtatni!:))

98. Petitange (válaszként erre: 97. - Szafaripók)
2013. máj. 4. 20:46
Szafaripók : örülök hogy rád hallgattam és félretttem a "büszkeségem" és beszélgetést kezdeményeztem vele, ugyanis nagyon megkönnyebbültem! Úgy voltam vele, nincs veszítenivalóm, beszélek vele és kiderül hányadán állunk...Megbeszéltük a weboldalas dolgot és utána a beszélgetés egy igazi szerelmi vallomásba csapott át, azt mondta hogy velem képzeli el az életét és reméli hogy egy napon együtt fogunk lakni. Örülök hogy nem halogattam tovább a beszélgetést, igazából teljesen másképp is elsülhetett volna, de a lényeg az hogy nem szabad tépődni jobb a végére járni a dolgoknak mert nincs rosszabb a bizonytalanságnál!
97. szafaripók (válaszként erre: 92. - Petitange)
2013. máj. 3. 12:23

Figyelj csak. Értem én, hogy fájt neked, amit írt (bár továbbra is tartom, hogy szerintem neki is van oka kételkedni, meg "fájni").

A problémátok tényleg nem ebből fakad. Kapcsold ki a géped, vedd sorra a korábbiakat, és azt, hogy mit szeretnél ezután. GOndold végig, hogy ebbe ő beleillik-e, vagy sem.

UTÁNA beszélj vele. Kérdezz rá, hányadán álltok a kapcsolatotokkal, hogyan tovább. És csak utána mondd el neki, hogy bántott téged az, amit írt. Ne kezdj bele a "nem volt megfelelő a hozzáállásod" lemezbe, mert az csak negatív irányba visz el mindent. Ne támadd. MOndd el neki higgadtan, hogy igazából nem gond, ha nem akarja csinálni a honlapot, csak akkor miért mondta az ellenkezőjét? Mondd meg neki, hogy csak úgy van értelme az egésznek, ha őszinték vagytok egymással (MINDKETTEN), még az ilyesmiben is. Mondd meg neki, hogy nem az bánt, ha nem csinálja meg, hanem az, ha megígéri és mégse. De ha közben úgy alakul, hogy valamiért nem tudja, akkor inkább szóljon, mint hitegessen. Bármiben.

Én a helyedben adnék neki egy ilyen esélyt, ha tud, él vele.

De ilyen baromság miatt veszni hagyni azt a kapcsolatot, ami korábban annyira boldoggá tett, szerintem hülyeség.

96. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2013. máj. 3. 12:04
Megszoksz,vagy megszöksz.De valamelyiket válaszd ki.
95. 9b68993820 (válaszként erre: 92. - Petitange)
2013. máj. 3. 11:34
Nem hiszem, hogy az a legnagyobb problémátok, hogy most néhány mondat miatt így vagy úgy reagáltok. Ha nem keres, akkor valószínűleg nem érez túl sokat irántad, persze a férfiak utálják a vitákat, de ha szeretnek egy nőt, akkor biztosan maguk mellett akarják tudni. Lehet, hogy neked sem olyan fontos ő, csak mindenképpen bizonyítani akarnád a saját igazadat. :)
94. 86433b7c74 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2013. máj. 3. 11:20
Pedig csak valószínűleg nem vette magára a célzást.
93. Krisz42 (válaszként erre: 90. - Petitange)
2013. máj. 3. 11:07
Csakhogy Szafaripók ne mondhassa,h az én kapcsolatom incs rendben-azèrt írok ilyet-,boldog házasságban élek,7év után is szerelemmel,szenvedélyesen szeretjük egymást,viszont....Neked fontos,h a másik is figyeljen rád,ami teljesen jogos dolog.Nem kell visdzamenni a fèrjedhez-gondolom nem ia akarsz-,de vele se maradj.Mert ha kibékülsz is vele,ezek a dolgok mindig ott lesznek már benned-jogosan-,tehát nem lesz teljesen felhőtlen a kapcsolatotok.Megjegyzem,aki ennyire félvállról válaszol,azzal ne is foglalkozz.Te úgy kérdezted meg,h ne kelljen sétődésnek lennie,de ő úgy válaszolt,h az nagy bunkóság volt és inkább az jött le belőle,h a terhére vagy,nem pedig az,h szeret.Ezek után semmiképpen se keresd,én még azon is elgondolkoznék,h ha bocsánatot ké,akkor is szóba álljak-e vele.Ja a párom nem papucs-mielőtt valaki úgy gondolná az-,de a kölcsönös odafigyelés alapból jön,ha szeretem a máikat,hiszen adni szeretnék,eztel a ffiak is így vanbak,ha igazán szerelmesek.
92. Petitange (válaszként erre: 91. - Szafaripók)
2013. máj. 3. 11:04

Ez tetszett amit írtál most. Igen, nem keresett anno mert akkor a férjem "megfélemlítette" és teljesen lemondott rólam és én is úgy hiszem ha akkor nem keresett akkor most sem fog. :-(

Ha én írnék most neki akkor először megkérdezném hogy van (egyáltalán válaszol-e az írásomra) utána felhoznám a témát hogy szerintem nem megfelelő volt a hozzáállása a problémámhoz mert igenis adott okot a megbízhatatlanságra. És meglátjuk mit mond!

91. szafaripók (válaszként erre: 90. - Petitange)
2013. máj. 3. 10:54

Nem keresett akkor se, amikor esélyt adtál a férjednek, naplót írt, nem igaz??

Szerintem most se fog keresni.

Kételkedsz az érzelmeiben, de te érzel mégiscsak valamit. Miért nem akarod ezt tisztázni vele?? Most csak vársz, hogy történjen valami, - nem fog!!

Beszélj vele, tegyétek helyre a dolgokat. Szerintem abból, hogy mit és hogyan fog mondani, sokkal inkább tudsz következtetni, mint abból, hogy nem beszéltek, csak te kombinálsz!

Ez sem problémakezelés a részedről: várod, hogy hívjanak, amikor alapvetően neked vannak problémáid. Megosztok akkor egy titkot: a férfiak nem gondolatolvasók, a többségüknek fogalma sincs, mi játszódik le egy nőben, ergó azt se tudja, mit várnak tőle. Szóból értenek, az a legegyszerűbb. Persze jól kell megválogatni a szavaidat, de amíg nem beszéltek, csak te kombinálsz és kérsz tanácsot idegenektől, akik semmit nem tudnak rólatok, addig semmi nem lesz jobban.

90. Petitange (válaszként erre: 89. - Szafaripók)
2013. máj. 3. 10:46
De igen ő az még mindig. Nagy volt a szerelem részemről, pont ezért is csalódtam, mert bár állítólag az ő részéről is az volt, a tetteiben mégsem ez mutatkozott meg és ez engem összezavart. Mióta összejöttem vele csak érte éltem nem táncoltam vissza férjemhez időközben. Pont ez bizonytalanított el ha ő is szeret akkor miért nem csinálta meg a weboldalam, miért nem vett szülinapi ajándékot? Na innen eredt az hogy elkezdtem kételkedni az érzelmeiben és pontosan ezért kételkedem most is megéri e beszélnem vele...volt olyan barinőm aki azt mondta hogy ha nem keresem akkor az jó próba lesz legalább hogy meglássam ő megkeres-e engem.
89. szafaripók (válaszként erre: 87. - Petitange)
2013. máj. 3. 10:22

Ezen aggódj majd akkor. Ez az eset viszont pitiáner, hogy ilyen nagy feneket keríts neki. Tisztázd, és kész...

De akkor nem ő az, akivel annyira egy hullámhosszon voltatok? Mi történt vele? Vagy ez egy másik?

88. szafaripók (válaszként erre: 85. - Petitange)
2013. máj. 3. 10:21

Én mit mondanék?

Hát, először is, ez ugyanaz a pasi, akit bevallottál a férjednek, és "nagyon nagy az összhang" köztetek?

Mert ha így van, és ő az, akit hanyagoltál azért, hogy adj még egy esélyt a házasságodnak, akkor a szavai az én szememben egyáltalán nem azt jelentik, hogy ő nem akar figyelni rád, hanem még mindig bántja, hogy egyszer visszatáncoltál tőle a férjedhez, aztán felmelegítetted a viszonyt - ergó ő se kapta meg azt a figyelmet korábban tőled, amit most te nem kapsz meg szerinte tőled.

Tisztáznám vele a dolgokat. Felhívám, és A) kérném, hogy találkozzunk, mert beszélni szeretnék, vagy B) megbeszélném vele telefonon, ha a találka nem jön össze.

Azt mondanám, hogy nem összezavart, amit írt, és nem tudom, hogy akarta érteni. Mert első körben olyan, mintha szakítani akarna, de azt nem akarom (?). Vagy a helyzet fényében, ő nem érzi, hogy eléggé figyelek rá?

De előtte el kell döntened, te mit akarsz. Ne táncoltasd már a pasikat kényed-kedved, hangulatod szerint. Találd ki, mit akarsz tőle, mástól, az élettől.

Az írásaid alapján úgy tűnik, képtelen vagy kockázatot vállaln bármilyen szinten, de a helyzeteddel elégedetlen vagy. Másoktól várod, hogy bizonyítsanak, de te sem bizonyítassz nekik IGAZÁN.

Az élet nem ilyen: kockázatot kell vállalnod, és ha belebuksz, hát el kell viselni. Ne csak azt várd, hogy ő lépjen, te is tedd meg. Nem tudom, miket tettél eddig, itt azt bizonygatod, hogy egy szava se lehet. Hát, nem tudom. Férjnél vagy még? A gyerekedet ismeri?

87. Petitange (válaszként erre: 84. - Szafaripók)
2013. máj. 3. 10:16
A másik hogy nem a büszkeségemen ülök, hanem pont attól tartok hogy abból túl kevéske van és sosem voltam az a nő aki ül a büszkeségén, mindig megtettem a kellő lépéseket. Egyszerűen attól "félek" ez a pasi egy bunkó és én meg kúszni fogok előtte
86. Petitange (válaszként erre: 85. - Petitange)
2013. máj. 3. 10:14
Csak hogy ne legyen belőle kúszás...
85. Petitange (válaszként erre: 84. - Szafaripók)
2013. máj. 3. 10:13
Na oké...mondd mit mondanál neki a helyemben? Elgondolkozom rajta...
84. szafaripók (válaszként erre: 82. - Petitange)
2013. máj. 3. 09:24

Nem feltétlenül. Ha kúszol előtte, akkor persze igen. De lehet(ne) ezt okosan is csinálni...

Amúgy a honlapot te írtad, ezzel indítottál, a fórum címében van benne, hogy szenvedsz a helyzettől.

Ha tényleg így van, akkor miért nem vagy képes normális hangnemben megbeszélni vele ezt a félreértést ahelyett, hogy ülsza büszkeségeden, amit itt sokan táplálnak, mert egyszerűbb másnak azt mondani, hogy szakíts, mint ők tegyék meg a saját boldogtalan életükben.

Ha meg a fórum kiírása óta ez a nagy szenvedés már el is múlt, akkor felesleges beszélni az egészről.

És tudod mit? Volt olyan, hogy csúnyán megbántottam a párom. Sértve éreztem magam, és játszottam a nagy büszkét. Ő jött oda hozzám, pedig minden oka megvolt haragudni és elküldeni a fenébe. De lenyelte a büszkeségét, odajött megbeszélni, és egy percig se azt gondoltam, hogy mostmár aztán mindent jól megtehetek vele.

Ha harcnak fogod fel az egész "párkapcsolatot", akkor se a férjed után, se ez a srác után nem fogsz találni SENKIT, akivel hosszútávra tervezhetsz...

83. Petitange (válaszként erre: 81. - Szafaripók)
2013. máj. 3. 09:23
Ő maga is elismerte hogy igazam van. Korábban mondtam neki hogy én nem bízom az olyan emberekben akik ígérgetnek de nem tartják be. Erre mondta hogy ő sem, igazam van. Az az igazi problémám, ami igazán idegesít, hogy nem azt látom hogy megpróbál változtatni, hanem tényleg okot ad a bizalmatlanságra és még azzal jön hogy ha nem felel meg nem kell elfogadnom....
2013. máj. 3. 09:20
És ha még ezek után írnék neki azzal azt éreztetem vele hogy ő kurvára fontos nekem és ő azt csinál (vagy nem csinál) amit akar velem és én mindent elfogadok és szerintem csak rosszabbodna a kapcsolatunk.
81. szafaripók (válaszként erre: 80. - Petitange)
2013. máj. 3. 09:19

Továbbra is azt gondolom (a leírtak alapján), hogy te is vétettél, nem csak ő.

Bár úgy látom, te már eldöntötted, hogy nem bízol benne, ez meg jó kis ürügy volt a többi után, hogy végre "hisztizz".

Nekem egyik se fáj, talán igazam sincs, de azért nem csak neki kell itt magába nézni..

80. Petitange (válaszként erre: 79. - Szafaripók)
2013. máj. 3. 09:17
A honlapot már lexarom, majd fizetek érte és megcsinálja más. Nem is ezen vagyok kiakadva hanem a hozzáállásán a problémafelvetésemen. (honlap miatt nem szakítanék vele) Szerintem egy normális pasi megkérdezi ugyan miért nem bízom benne, mi a bajom és megpróbál javítani a helyzeten de aki így áll hozzá mint ő az kb azt kommunikálja felém : édes szívem én ilyen vagyok és ha ezek után még szóbaálssz velem az a te hibád és fogd be ne panaszkodj...
79. szafaripók (válaszként erre: 78. - Petitange)
2013. máj. 3. 08:50

Azért a te problémakezelésed se semmi...

Neked fontos a honlap, de most bedurcizol egy ilyenen...

Amúgy az üzenetét lehet másképp is értelmezni, de mivel te tökéletes vagy, és minden figyelmet megadsz neki, nyilván eszedbe se jut. Ő a rossz, te meg nem.

Én se írnék neki, felhívnám, és rákérdeznék, hogy akkor most mi van. Mert te értelmezed valahogy a szavait, és tudni szeretnéd, jól gondolod-e.

Ha jól olvastam, férjnél vagy, és ez a másik a szeretőd. Na, akkor most ki nem figyel kire, meg egyáltalán...

78. Petitange (válaszként erre: 71. - 9b68993820)
2013. máj. 3. 08:19
Nem vagyok képes írni neki, eldöntöttem nem fogok. Én is megsértődhetek mint ő! Milyen már hogy felvetem neki a problémámat hogy megbeszéljük a dolgokat és ehhez úgy áll hozzá hogy ja, igazam van, de ha nem felel meg nekem nem kell foglalkoznom vele! Juhéééé na egy ilyen problémakezeléssel mit kezdjek? Nagyképű faszkalap
77. a2571c53fb (válaszként erre: 61. - Petitange)
2013. máj. 3. 08:17

Nem ismerem a teljes történet, de ha valakit folyamatosan számon kérnek és minden percével el kell számolnia, akkor egy idő után ideges lesz!


Miért nem??? Azért mert a másikkal jobban érezte magát mint veled, szerintem ilyen egyszerű a válasz! Ha te számon kéred és tudja, hogy megint csak feszültség lesz, azt senki sem szereti inkább nem is megy olyan helyre, ahol ez lesz!:-)

76. Petitange (válaszként erre: 72. - Csipkerózsika)
2013. máj. 3. 07:58
Szörnyen érzem magam, de nem írtam neki végül. Győzött az ész. Majd csak jobban érzem magam egy idő után. Ti voltatok már úgy hogy olyasvalakihez ragaszkodtatok akihez tudtátok hogy nem kellene? Hogy lehet ezen túlllépni?
75. Petitange (válaszként erre: 74. - Krisz42)
2013. máj. 3. 07:56
Lehet ez a legjobb, lerendezni teljesen a férjemmel a dolgokat először. Igazából nem szánt szándékkal kerestem az újat, hanem amikor egy nőnek nem sok érzelmei vannak a párja iránt és megjelenik valaki új, aki úgy tűnik jobban megfelel, könnyen megdobban a szívünk.
74. Krisz42 (válaszként erre: 70. - Petitange)
2013. máj. 2. 23:01
Szerintem akkor keress mást,ha már el tudod magad teljesen függetleníteni a régi kapcsolatodtól,mert az ilyen nagyon bezavarhat.Nekem is volt egy olya,h a feleségével még együtt lakott,gyerek is volt.Egyrészt milyen lett volna,ha egyszer beállítok oda,másrészt mi a biztosíték,h az egész már nem működik.Na ezért se akartam tőle semmit,meg más is volt,de csak akkor egyértelmű màsnak is,ha sehogy nem vagy együtt a régivel.Hiába nem te tehetsz róla,várnod kellene,mìg minden rendeződik.
73. Csipkerózsika (válaszként erre: 71. - 9b68993820)
2013. máj. 2. 22:43
Egyetértek.
72. Csipkerózsika (válaszként erre: 64. - Petitange)
2013. máj. 2. 22:42
Márpedig a tetteknél dől el minden, mert szép szavakat bárki mondhat és a kezedet megfogni sem kerül semmi erőfeszítésbe....
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook