Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon nehéz egyedül fórum

Nagyon nehéz egyedül (beszélgetős fórum)


10. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 28. 05:35
Hogy alakul a helyzet?
9. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 18. 15:14
gyermekfelügyeletet vállalni?
8. semleges (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2023. febr. 18. 07:49
Ez jó ötlet.
2023. febr. 17. 21:31
Vethetsz egy nagyobb cserépbe pl . paprika vagy paradicsom magokat. Ha kikelt kettesével-hármasával kiürült tejfölös dobozba, kerti földbe szétosztod, piacon eladod.
6. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 18:51
Jön a tavasz,palántázhatsz,szaporíts virágot,pl aloét...
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 18:51

Kedves FI.!


Csak annyiban tudok segíteni, hogy írd le milyen otthoni munkát szeretnél, nagyobb az esély, hogy segíteni tudjanak.

Nem mindegy mérlegképes könyvelő vagy, esetleg fodrász, varróné, műkörmös stb.

Van aki nagyon kreatív, és mondjuk kavicsokat fest, virágokat készít, fotózáshoz köt, horgol kellékeket.

Vasalást is lehet vállalni, gépelést.

Ha otthon vagy akkor képezd magad, akárhány éves is vagy, hogy tudj tovább lépni. Akár szakmát, akár nyelvet. Nem lesz ebből azonnal pénz, de egy alapot adhat a jövődhöz.

Sok sikert!

2023. febr. 17. 18:47
Házhoz járni takarítani, ablakot pucolni, vasalást vállalni otthon.
2023. febr. 17. 18:13
Élelmiszer csomagot szoktam kapni negyed évente,többet nem tudnak segíteni :(
2023. febr. 17. 18:08
Biztos, hogy nagyon nehéz lehet. Esetleg nincs olyan alapítvány ahonnan kaphatnál segítséget? Akár otthonról végezhető munkában is segíthetnek.
2023. febr. 17. 17:32
Két gyermekes egyedülálló anyuka vagyok,a kisebbik gyermekem tartós beteg SNI és súlyos depressziós beteg akivel GYOD-on vagyok,a nagyobbik már dolgozik de ő is sérült mentálisan nélkülem nem tudna létezni. Szüleim meghaltak egy testvérem van aki nagyon messze él tőlem,de nagyon szeretem. Apuka nincs csak tartásdíjat fizet. Sajnos a munkahelyem megszűnt,majd áprilisban tudok elhelyezkedni egy másik helyen 4 órában. Nincs barátnőm,barátom sajnos én is beteg vagyok,rokkant. Minden hónap egy kihívás nagyon szerényen élünk. Kezdek én is depressziós lenni,mindentől félek,sokat aggódok a jövőn. Milyen otthoni munkát lehetne keresnem amivel kiegészíthetem a jövedelmünket? Esetleg tud valaki ajánlani valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook