Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon leszidott a főnököm. Félek... fórum

Nagyon leszidott a főnököm. Félek... (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. michelle.r (válaszként erre: 20. - Brad)
2012. jan. 13. 09:39

Basszus, miért kérdezel, ha utána úgysem hallgatsz senkire? Most meg azzal idegesíted, hogy egyáltalán menj-e dolgozni?. Tökéletesen bebizonyítod az alkalmatlanságodat ezekkel az sms-ekkel. Ha egy ilyen helyzetben így reagálsz és így összeomlasz, hogy bízza rád a gyerekeit, a házát?


Szedd már össze magad! Nem fog kirúgni, ideges volt, rosszul reagált, valószínűleg már rég túl van rajta és ha csak félig intelligens, már bánja is, hogy ilyen állat módon viselkedett.


Bár én már abban sem vagyok biztos, hogy ilyen súlyos a helyzet, lehet, hogy ezt is te túlzod el.

Nyugi, nem fog kirúgni, szükségük van rád.

22. michelle.r (válaszként erre: 19. - 03e8385f6c)
2012. jan. 13. 09:36
Hejjj, de jó mondás, már lopom is el :)
2012. jan. 13. 09:06

Szerintem ne idegesítsd már ennyire magad! Ha legközelebb mész, kérj még egyszer elnézést, mondd el neki, hogy hulla fáradt voltál és valamit biztos félreértettél, de többször ilyen nem fordul elő. Ő is dolgozik, ő is emberből van, megértheti, hogy csak az hibázhat, aki dolgozik.

Ha máskor is leszidott, lehet, hogy ilyen hirtelen haragú, vagy csak muszáj kiadnia magából a feszültséget, aztán másnapra már nem is haragszik rád igazán.

20. Brad (válaszként erre: 19. - 03e8385f6c)
2012. jan. 13. 06:27

az a baj, hogy ezt ö tudja a legjobban, mivel munkajogasz volt...


remelem, hogy elszallt a merge es nem tartos, különben tenyleg nem megyek hozzajuk többet.


most irtam neki sms-t, hogy felek öt felhivni, es hogy mehetek-e hozzajuk 8-ra. meg hogy szeretnem a hibamat kijavitani.... Ennyi, több mar nem fer bele szamomra sem.

19. 03e8385f6c (válaszként erre: 24. - Brad)
2012. jan. 13. 06:16

Aki dolgozik hibázik - aki nem az nem, úgyhogy nem kell azért valakit rögtön kivégzőosztag elé küldeni mert tévedett!


Ha nő az semmit nem változtat a helyzetem, az excsajomnak volt egy budai milliárdos főnöke aki addig hárfázott az idegein, míg végül majdnem bedilizett.

Én meg elbattyogtam hozzá és elmagyaráztam neki, hogy a munkaviszony az nem szívesség, úgyhogy ne gondolja már, hogy ő Teréz anya, mert melót ad valakinek...

Az egy jogviszony, kétoldalú megállapodás és nem rabszolgatartásban kellene gondolkodnia - meg is juhászodott amikor az én 100 kilómmal beszélgetett és nem egy hatvaezer grammos megszeppent lánnyal.


De te tudod, vagy fel a kesztyűt vagy lapíthatsz egész életedben.

Tudod: "die on your legs, or live on your knees" ( Y.J.Malmsteen: Riot in the dungeon)

2012. jan. 12. 23:47

mindenki hibázik, ne spilázd túl


és ne igyál túl sok vodkát, mert elalszol holnap, na akkor aztán megnézheted magad :))

17. Brad
2012. jan. 12. 23:12

szar embernek erzem magam...

megbiztak bennem en meg... ach sz@rt sem erek. Bena vagyok... ezt is elqrtam...

16. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Brad)
2012. jan. 12. 22:45

Semmi képen ne alázkodjál meg ennyire. Attól, hogy hibáztál, még nem jogosítja fel a tisztelt uraságot, hogy így beszéljen veled. Méh akkor sem, ha ő a felső tízezerhez tartozik.


Ha lenne benne valami emberség akkor szerintem ezt szépen is tudta volna veled közölni, hogy máskor figyelj oda jobban.


Normálisabb helyen ez így működne.

15. 31c1daa9fa (válaszként erre: 14. - Brad)
2012. jan. 12. 22:38

Ne félj! Kérj bocsánatot, ha nem fogadja beveheti...

Mondom, nekem véletlenül csúszott ki a számon, mert hülyéskedtünk, és "elfelejtettem" hogy nem a haverommal tréfálok. Megbocsájtott, még túlórázni is maradtam, pedig nagyon fáradt voltam. :))

14. Brad
2012. jan. 12. 22:32

az uj beosztas szerint 8-ra kell mennem holnap.

de most meg nem merek. söt, megkerdezni sem merem.

aaaa.... amugy meg 10 ora.


menjek holnap oda 8-ra es kinyirnak.


8kor meg otthon vannak, 10kor mar nem.


fos.k tölük....

13. Brad
2012. jan. 12. 22:18
megis jo a vodka...
12. 76ea67e69d (válaszként erre: 2. - 31c1daa9fa)
2012. jan. 12. 21:57
:))
11. 8ef78160df (válaszként erre: 10. - Brad)
2012. jan. 12. 21:50

Ne aggódj ennyire, nyugodj meg.


Ha 13 hónapja vagy kint, biztos van már olyan szintű nyelvtudásod, hogy találj másik munkát, ha úgy alakulna esetleg.


Bízz magadban!

10. Brad
2012. jan. 12. 21:40

Felek talalkozni vele holnap. ;(((


Süssek sütit?

9. Doostetdaram (válaszként erre: 8. - Brad)
2012. jan. 12. 21:29

Ha meg tényleg voltak ilyen rendesek, akkor talán mégsem annyira lenézőek a magyarokkal szemben, illetve, ha már ennyit fektettek a munkádba, akkor aligha fognak kirúgni ezért. Gondolom, már régebb óta dolgozol náluk. Az ilyen nagyobb embereknek nem sok idejük van új takarító után nézni, csak, mert az előző bakizott. Nyilván a következő is fog, mire pedig betanítják, meg minden, az plusz meló.


Márpedig azoknak, akik nem tudják a szennyesbe beledobni a gyerekük szennyesét, aligha fognak ilyesmivel bajlódni, ha nem muszáj. Max, ha felrobbantod a házat. (:

8. Brad (válaszként erre: 6. - Doostetdaram)
2012. jan. 12. 21:25

amugy tenyleg rendesek. kifizettek a sulim. meg lakhattam naluk 3 hetig amig nem talaltam lakast.


vegülis, ha forditva neznem a helyzetet, lehet en is kiakadnek, csak mas vermersekletben.


Ach, nagyon faj... b@ss.a meg, ezt elqurtam.

7. Brad (válaszként erre: 3. - R-iett)
2012. jan. 12. 21:22

napi 8-9 orat huz le az irodaban, rohangaszik ide-oda. En azert vagyok, hogy megkönnyitsem az eletüket.


Bevetett agy, elmosogatva, kivasalva, tiszta otthon. Az gaz, ha neki kell ezt meg munka utan megcsinalni. Ezt sajnos mi nem erthetjük, hogy neki ez mekkora teher. :(((


Egyszer azert b@s.ott le iszonyatosan, hogy nem dobtam a gyerekei ruhait a szennyesbe fürdes utan. Orditott, hogy ez neki faraszto ennyi munka utan megcsinalni.

Tudom...

6. Doostetdaram (válaszként erre: 5. - Brad)
2012. jan. 12. 21:22

Baromi rendesek azok, akik lenéznek? Hát te sem vagy komplett, már ne haragudj...

Ha pedig esélyed sincs ellenük, akkor nincs miért paráznol. Az idegeskedés és az ivás csak árt, valamint ez utóbbi holnap kellemetlen tüneteket produkálna.

5. Brad (válaszként erre: 2. - 31c1daa9fa)
2012. jan. 12. 21:18

igazabol eleg sok hatranyom van velük szemben.


-nem beszelem a nyelvüket (makogom)

-osztrakok (lenezik a magyarokat es a csorobb nepeket)

-ügyvedek (a nö 3. a pasi 5. legkeresettebb ügyved ebben az orszagban)

-rabszolgajuk vagyok


Konkretan eselyem sincs ellenük... :(


Ugy felek, hogy kirugnak, hisz eselyem sem lesz meg egy ilyen jo allast talalni.

Meg igazabol baromi rendesek am, csak ezt most elqurtam.

4. Doostetdaram (válaszként erre: 1. - Brad)
2012. jan. 12. 21:18

Ez tényleg durva reakció, pedig nagyon tenni már nem tehetsz semmit, ha már elnézést kértél, meg minden.

Vagy kirúgnak, ami ellen nem tehetsz semmit, ergo lenyugszol és keresel másik munkát, vagy pedig nem lesz semmi baj. Ez utóbbi esetben ismételten csak lenyugszol. (:

2012. jan. 12. 21:16

nyugiiiiiii


süss nekik egy sütit és menj szépen amikor kell menned legközelebb, kérj még egyszer elnézést személyesen is, de nem vidd túlzásba. aki dolgozik az hibázhat csak és azért ez nem egy égbekiáltó helyrehozhatatlan vétek volt. nem is értem miért kell ezen ennyire kiakadnia??? no persze toljon le, de ne ennyire... :-( nem te nagyítod fel esetleg a maximalizmusod miatt és ő nem is gondolta annyira komolyan?

2. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Brad)
2012. jan. 12. 21:12
Nézd, én anno lebuziztam véletlenül a főnököm. Szerintem ebből sem lesz akkora baj? Talán. :S
1. Brad
2012. jan. 12. 21:10

13 honapja lakom külföldön. 13 honapja tanulom a nemetet. 3 honapig voltam intenziv nyelvkurzuson. 4 honapja egy uj csaladnal vagyok baby sitter, ket kisfuival. 10 es 12 evesek. (ugy erzem nem szeretnek)

Januartol magasabb oraszamban (32/het hivatalosan, amugy meg több) vagyok a csaladnal. A takaritast is en csinalom. Uj beosztasom lett, de nem jo, mert ha pl. ablakot akarok pucolni, akkor sokkal több idöre volna szüksegem, ugy hogy atszerveztük a beosztast ugy, hogy csütörtökön nem kell naluk takaritanom, viszont pentekre (ami fontos nap szamukra) több idöm legyen kipucolni a keglit.

Miutan megbeszeltük az uj munkarendet, rakerdeztem, hogy kell-e jönnöm csütörtökön. Faradt voltam nagyon, beszelni nem tudtam, csak makogni. Valoszinüleg felreertettem es ma nem mentem hozzajuk. (pedig szerinte /es ez valoban igy van/ többször is vissza kerdeztem, hogy jöjjek-e csütörtökön) Nem is ertem miert emlekszem ugy, hogy nem kell mennem. Lehet ennyire nem akartam tudat alatt, hogy mire haza ertem atkonvertaltam az ellenkezöjeve?


Most hivott, hogy miert nem voltam. (osztrak felsö 10.000-hez tartoznak, ügyvedek) Olyan szinten lehordott es orditott velem, mint meg soha senki. 25 ev alatt mindig is arra törekedtem, hogy soha kivetnivalot ne talaljanak a munkamban. Maximalista vagyok minden teren. Pontosan azert csinalom ezt, mert nem birom a negativ kritikat.

Ez most nagyon sziven ütött. Nagyon felek, hogy kirug ez miatt.

Annyira durvan, hogy izzadok, remegek, könnyezek, felek, hanyingerem van... nem akarok menni többet hozzajuk. :( Felek töle...

Most irtam neki sms-t, hogy nagyon sajnalom, valoszinüleg felre erthettem es hogy nagyon igyekszem, de meg nem tökeletes a nemetem...

Nem ir vissza... iszonyatosan haragszik.


Hogy tudnam kieengesztelni? Mit tegyek?


Mindenek elött iszok egy nagy pohar vodkat... hatah attol elalszom vagy mittomen...


Kene valami leszarom tabletta. Irigylem azokat, akik siman atsiklanak az ilyen dolgok felett. En miert nem tudok?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook