Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Védőnő segítségére lenne szükségem! Tudtok segíteni? fórum

Védőnő segítségére lenne szükségem! Tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)


15. 8082d554b1 (válaszként erre: 8. - Gera175)
2011. nov. 2. 13:05

2hónappal ezelőtt jártunk így mi is! Elvittem orvoshoz, de mivel jó kedélyű volt, súlya megvolt, A doktornő nem sokat foglalkozott vele! A vizet itta, a tápszertől sírt! Kapott új tápszert, attól valamennyire jobb lett a helyzet! De ezt is megunta! Vettem egy másik tápszert egy drogériában, azt eszi, mint a gép! Ha gondolod elküldöm privibe a nevét! :-)

az volt az érdekes, hogy álmában gyönyörűen megette a tápszert, ébren viszont sírt tőle! A védőnőm azt mondta, hogy ne aggódjak 5-6 kilós gyerek ha nem igazán eszik pár napig az nem nagy tragédia! A lényeg, hogy igyon folyadékot!

A természet úgyis behozza lemaradást! És igen! Igaza lett!

2011. nov. 2. 13:04

2hónappal ezelőtt jártunk így mi is! Elvittem orvoshoz, de mivel jó kedélyű volt, súlya megvolt, A doktornő nem sokat foglalkozott vele! A vizet itta, a tápszertől sírt! Kapott új tápszert, attól valamennyire jobb lett a helyzet! De ezt is megunta! Vettem egy másik tápszert egy drogériában, azt eszi, mint a gép! Ha gondolod elküldöm privibe a nevét! :-)

az volt az érdekes, hogy álmában gyönyörűen megette a tápszert, ébren viszont sírt tőle! A védőnőm azt mondta, hogy ne aggódjak 5-6 kilós gyerek ha nem igazán eszik pár napig az nem nagy tragédia! A lényeg, hogy igyon folyadékot!

A természet úgyis behozza lemaradást! És igen! Igaza lett!

13. MsFlower (válaszként erre: 12. - Gera175)
2011. nov. 1. 21:57

Esetleg próbálj meg másik tápszert, vagy a mostaniba tegyél egy leheletnyi vaníliás cukrot.

Még esetleg előfordulhat, hogy szájfertőzése lenne??? Nem látol fehér foltokat, apró hólyagokat?

De azért mindenképpen ajánlanák egy orvosi vizsgálatot.

Azért az nagyon sok idő 2 evés közt, az jó, hogy iszik, de ennie is kellene.

12. gera175 (válaszként erre: 11. - MsFlower)
2011. nov. 1. 19:12

Még csak tápszert kap üvegből, a kanalazás picit felfüggesztettük mert öklendezik tőle és nem tudja, hogy eszik.. kéri a tápszert 1-2 kanál után.

Fogacskák még nincsenek, de nagyon rág mindent ami a kezébe akad. Az ígye olyan fehér foltos, mint ha alatta a fogacska "árnyéka" lenne. Sajnos nem tudom meg van-e duzzadva.

Egyforma üvegünk van vízre és tápszerre. A vizet azonnal elfogadja és iszik rengeteget, ma már a fél liternél járunk. Ha a tápszeres üveget adom neki, azonnal sír és fuldoklik.

2011. nov. 1. 18:00

A fogzással hogy álltok? Van már neki?

Ha nincs, akkor kukkants bele a szájába, nincs-e megduzzadva a kis ínye?

Miket eszik és hogy?

Általában fogzáskor nem szeretik A "kanalas" ételeket.

Nem eszik még tápszert? Ha igen, akkor inkább most azzal próbálkozz, vagy tejpéppel hígabban elkészítve.

Ha ezek közül nem válik be valamelyik és te nem látsz rajta semmit, akor célszerűlenne gy általános orvosi vizsgálat

10. gera175 (válaszként erre: 9. - Kakukkfű)
2011. nov. 1. 17:48
Semmi baja. Éber és egészségesnek látszik.
9. kakukkfű (válaszként erre: 8. - Gera175)
2011. nov. 1. 17:38
SZia! Nem lázas, nem beteg?
2011. nov. 1. 17:30

Lehetne nekem is egy kérdésem?

5 hónapos babám nem akar enni... 8 óra is eltelik mire nehezen belé tuszkolok valamit... Vizet az rengeteget iszik, de aggódom, mert eddig pontosan 3 óránként evett.

2011. nov. 1. 16:58
Ment a válasz priviben :-)
6. arju
2011. nov. 1. 16:58
Csak egy Nagyi vagyok! Esetleg tudok segíteni????
2011. nov. 1. 16:48
Tessék, az vagyok! Mi a baj?
4. mogyianyu (válaszként erre: 2. - Kata 1977)
2011. nov. 1. 16:41
Csak anyuka vagyok! Mi a baj?
2011. nov. 1. 16:39
"Földi halandó" biztos hogy nem tud segíteni? Leírod esetleg, mi a baj? Hátha tudunk segíteni! :)
2011. nov. 1. 16:35
Van köztetek védőnő??
2011. nov. 1. 16:34
Védőnő segítségére lenne szükségem!SOS!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook