Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon hiányzik az anyám. Nem tudtam leválni? fórum

Nagyon hiányzik az anyám. Nem tudtam leválni? (beszélgetős fórum)


8. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 17. 09:15

Dehogy ciki!

Van, aki anyásabb. Én elképzelhetetlennek tartanám anya nélkül az életet, pedig én is 20 felett vagyok már…

2022. jan. 17. 08:18
Rendben van ez így.
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 17. 05:45

Miért lenne ciki?

Hívd fel amikor csak tudod!

5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 17. 04:32

Természetes amit érzel..ha valaki nem menekül otthonról, hanem csak elköltözik, mert abba a szakaszba ért az élete teljesen normális ha így van.

Te is biztos nagyon hiányzol neki.

Velünk sem élnek már itt a gyerekek,,mégis nagyon hiányoznak. Eszembe sem jutna hogy ez ciki,akit szeretünk hiányzik ha nincs itt:)Jó hír,,javulni fog a helyzet:)))

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 21:03
Nem ciki. Normális érzés. Az anyagi jólétért, sokszor nagyon drágán kell érzelmileg fizetni.
3. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 21:02
A beszélgetést mi akadályozza? Miért nem hívod fel?
2. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 16. 20:51
Mi is külföldön élünk, és minden hazalátogatás után kín visszajönni. Csak pár évig tervezünk maradni, de így is nagyon rossz.
2022. jan. 16. 20:37

Fél éve élek külföldön a párommal. Karácsonykor hazalátogattunk és akkor tűnt fel, hogy mennyire hiányzott az anyukám. Ezt a hétvégét egyedül töltöm, mert távol van a párom. Magányos vagyok. Az anyukám is nagyon hiányzik. Olyan jó lenne beszélni vele, megölelni. Az imént krokodil könnyekben sírtam. Nem tudom, hogy mi váltotta ezt ki belőlem. A páromon kívül nincs itt senkim.

Jó lenne hazamenni oda, ahol közel a család. Eddig mindig anyukámmal éltem. A kiköltözés nem viselt meg, de ez az első hazalátogatás utáni egyedüllét nagyon.

Ciki ha ilyen gondolataim vannak 28 éves nőként?

Itt sokkal jobb az anyagi helyzetünk, több a lehetőségünk és mégis haza vágyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook