Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon görcsölök, szorongok, mikor vezetnem kell. Sokszor azt sem tudom, merre van a jobb és a bal.Mit tehetnék? fórum

Nagyon görcsölök, szorongok, mikor vezetnem kell. Sokszor azt sem tudom, merre van a jobb és a bal.Mit tehetnék? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. aug. 17. 21:36
És persze szeretni kell nagyon!!! MIndennek ez a titka! Nem akarásnak nyögés a vége. De nem nagyon láttam még embert aki ne szeretne vezetni :)
21. cickány64 (válaszként erre: 16. - Szeptember99)
2009. aug. 17. 21:35

ne foglalkozz vele..az ilyenektől kell majd félned az utakon.mert szerinte Ő MÁR TUD!!!

én 24 éve vezetek,de még én sem TUDOK!!!vagy legalábbis nem nézek le más kezdőket!

20. szeptember99 (válaszként erre: 14. - 62cc0f78ae)
2009. aug. 17. 21:35
hát hogy apummal vezessek...nem tudom,mert akkor szerintem attól félnék,hogy jön a rendőr és megbüntet,mert ugye nincs jogsim :D
2009. aug. 17. 21:34

Amíg úgy érzed nem tudsz olyan gyorsan reagálni addig nem értél meg a vizsgázra. Amíg félsz addig nem fog sikerülni! Én is igy kedztem, bár a vizsgán már magabiztos voltam, tudtam éreztem és az oktatóm szerint is kitűnő vezettem. Ma pedig már 4 éve van jogsim és nem nagyképűen de sokkal jobban vezetek az átlagnál.

Ez az a valami az életemben amiben azt érzem , hogy rátaláltam magamra és igen erre születtem!!! Végre valami amihez igazán értek és igazán megy. Sok sok gyakorlás és kitartás kell! Na meg persze készségek!

18. 62cc0f78ae (válaszként erre: 13. - Elfelejtett jelszó)
2009. aug. 17. 21:34
Azt teszi épp!!! Ne légy rosszindulatú!
2009. aug. 17. 21:33
én csak 20-at vettem összesen.amikor elvágtak,vettem MÉG EGYET!okítóm monta:azt hiszi megtáltosodik egy órától? hát én nagyon bíztam magamban!
16. szeptember99 (válaszként erre: 13. - Elfelejtett jelszó)
2009. aug. 17. 21:33
ezt hogy érted?
15. szeptember99 (válaszként erre: 10. - Liki28)
2009. aug. 17. 21:31

köszi a válaszokat és a bíztatást!


holnap reggel megint óra,nem tudok hogy felkészülni rá,hogy ne legyek annyira ideges majd akkor...

2009. aug. 17. 21:30

Egyet tisztázz magadban: félned felesleges. Ha vmi nagy marhaságot akarnál csinálni, az oktató közbelép, azért van ott. De ha a görcs benned van, az csak blokkol. És apukád milyen? Mármint a természete. Esetleg, ha úgy vezetnél, hogy ő ott ül melletted? vagy feszélyezne?

Legrosszabb esetben, ha úgy érzed, ez a 40 óra nem elég, vehetsz pótórákat!

De semmi gond nem lesz, hidd el!:)

2009. aug. 17. 21:29
tanulj meg vezetni
12. cickány64 (válaszként erre: 8. - Szeptember99)
2009. aug. 17. 21:29
ne aggódjál már!én mikor vezetni tanultam,olyan szarul ment,hogy megkérdeztem az okítót,hogy volt-e olyan tanulója,akit nem bírt megtanítani?azt mondta,ő már olyan embert is megtanított,akinek 1 lába,és 1 keze volt,mégis levizsgázott.persze én is,igaz harmadjára,de sikerült.azóta több ezer kilómétert levezettem baj nélkül,külföldön,itthon egyaránt,most meg motort tanulok vezetni.nem robogót,nagymotort.ma is voltam egyedül egy üzemi úton gyakorolni,mert nekem se megy nagyon,utána kimentem a közútra,és szuper volt./jogsim persze van!!!/
11. one85 (válaszként erre: 2. - Szeptember99)
2009. aug. 17. 21:28
Elárulom neked , hogy mikor Én tanultam vezetni akkor a vizsgán annyira remegett a lábam az idegtől , hogy megkérdezte a vizsgabiztos az oktatótól , hogy darabos a gázolaj!Ne félj , ha majd meglesz a jogsid nem lesz ilyen , egyre inkább érzed majd , hogy Te uralod az autót.Amíg pedig ott az oktató melletted ne félj mert Ő azért is van , hogy helyetted is figyeljen néha!Vigyáz rád , tanít!
10. liki28
2009. aug. 17. 21:26
én is igy voltam nagyon izgultam gyomorgörcsöm volt már mikor rágondoltam hogy vizsga de én is azt javaslom ha tudsz vezzes othon én elsö vizsgán nem vezettem elsöre nem is sikerült a forgalmim de de utánna már mondta a párom hogy igy nem lessz jo beultunk a kocsiba és egy szántoföldön ahol jó volt az ut ott vezettem napi +2 orát az nekem azért volt jo mert ráérzel a vezetésre és nem félsz a váltástol meg a sebességtöl másodjára sikerült is..de ennek már 2-éve remélem neked is menni fog szoritok!!
9. komoly (válaszként erre: 6. - Hisztikirálynő)
2009. aug. 17. 21:24
Nekem már régen van jogositványom,sokáig nem volt autóm.Most vettem egyet,de valami történt velem,mert mielőtt autóba ülök,nagyon stresszelek,aztán vezetés közben ez elmulik!Viszont ha hazaérek,sokáig gondolkodom azon,nem csináltam-e valamit rosszul?Ez miért lehet?
8. szeptember99 (válaszként erre: 7. - 62cc0f78ae)
2009. aug. 17. 21:23

hát apámnak van kocsija,de nem merném hajtani...


az oktató a nagybácsim,de ez nem sokat jelent,mert nem ismerem nagyon,meg attól függetlenül rendesen rámszól,ha valamit nem jól csinálok... próbál az órák után valami lelkizést adni,bár nem segít...

2009. aug. 17. 21:20

Az oktatód milyen?


(Félve írom le, de merre laksz? Ha van otthon kocsitok, elhagyatott utakon megpróbálhatsz vezetni, egyedül. Bár ilyet, ugye, nem szabad:S)

2009. aug. 17. 21:18
minél többet gyakorolsz, annál magabiztosabb leszel:) Reméljük, hogy az oktatód megértő és nem fokozza benned a feszültséget.
2009. aug. 17. 21:18
de a vizsgán is így lesz? mert sok mindenre kell figyelni,és én nem tudok olyan gyorsan reagálni :(
2009. aug. 17. 21:16
Mikor tanultad a vezetést akkor is ilyen voltál?
2009. aug. 17. 21:16
idővel elmúlik, ne aggódj... a gyakorlattal, rutinnal leveted ezeket a görcsöket...
2009. aug. 17. 21:15
20 órát vezettem eddig,még 20 van hátra a vizsgáig,de ez így nem nagyon megy...
2009. aug. 17. 21:15
Nagyon görcsölök, szorongok, mikor vezetnem kell. Sokszor azt sem tudom, merre van a jobb és a bal.Mit tehetnék?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook