Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon fontos a pihenés! Te mennyit aludtál az elmúlt 24 órában? fórum

Nagyon fontos a pihenés! Te mennyit aludtál az elmúlt 24 órában? (egyszavasok)


23. hdsb
2007. máj. 26. 07:16
8 órát
2007. máj. 26. 06:54
kb 2és fél órát,de nem is igazán vagyok fáradt
2007. máj. 25. 15:49
Nyolcat tutira
2007. máj. 25. 15:48
Kicsivel kevesebbet, mint 6 órát:)
19. H MAYA
2007. máj. 25. 14:38
7-8 órát alszom általában.
2007. máj. 25. 14:28
8 órát,ennyi kell nekem.
17. opium
2007. máj. 25. 14:11

majdnem 7 órát.


nekem napi 9 kell..ene :)

2007. máj. 25. 13:57
kb 2.5-3 orat! Most hulla is vagyok, irany az agy (nalam mar este 10 ora van :-))))
2007. máj. 25. 13:47
5 órát!
14. reni79
2007. máj. 25. 10:53
8 órát,de kevés volt.
13. Tiger
2007. máj. 25. 10:47
sajnos csak 7 órát
2007. máj. 24. 12:14
a szokásos 4-5-órát
2007. máj. 24. 11:46
kb6 órát
2007. máj. 24. 11:19
kb 6 órát
2007. máj. 24. 10:20
Nem aludtam, nem vagyok faradt, igy gyakran elofordul, hogy 48 lesz a 24 orabol.
2007. máj. 24. 10:13
megint 7 órát, de sok megszakítással, mert gyerkőc nyöszörgött egész éjjel, szerintem melege volt.
2007. máj. 23. 10:32

kb. 6 - 6,5 órát.. úgyis nézek ki..:DD

többet kellene, de általában ebből tudok időt csippenteni másra..

2007. máj. 23. 10:19
kb 8 órát
5. rika
2007. máj. 23. 10:16
8órát büszke is vagyok magamra, hogy eleget tudtam aludni...:)
2007. máj. 23. 10:15
7,5 órát
2007. máj. 23. 10:14
8órát
2007. máj. 23. 10:13
8 és fél órát aludtam, ennyi nekem kell :)
2007. máj. 23. 09:57
én 7 órát aludtam, ami elfogadhatónak számít

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook