Nagyon fontos a pihenés! Te mennyit aludtál az elmúlt 24 órában? (egyszavasok)
23. hdsb
2007. máj. 26. 07:16
8 órát
22. mixy 12
2007. máj. 26. 06:54
kb 2és fél órát,de nem is igazán vagyok fáradt
21. freshlinda
2007. máj. 25. 15:49
Nyolcat tutira
20. Manhattan22
2007. máj. 25. 15:48
Kicsivel kevesebbet, mint 6 órát:)
19. H MAYA
2007. máj. 25. 14:38
7-8 órát alszom általában.
18. v.erika
2007. máj. 25. 14:28
8 órát,ennyi kell nekem.
17. opium
2007. máj. 25. 14:11
majdnem 7 órát.
nekem napi 9 kell..ene :)
16. mociscsaj
2007. máj. 25. 13:57
kb 2.5-3 orat! Most hulla is vagyok, irany az agy (nalam mar este 10 ora van :-))))
15. doboska.p
2007. máj. 25. 13:47
5 órát!
14. reni79
2007. máj. 25. 10:53
8 órát,de kevés volt.
13. Tiger
2007. máj. 25. 10:47
sajnos csak 7 órát
12. hetessycintia
2007. máj. 24. 12:14
a szokásos 4-5-órát
11. brigo75
2007. máj. 24. 11:46
kb6 órát
10. Mókica
2007. máj. 24. 11:19
kb 6 órát
9. 1a50c86bb0
2007. máj. 24. 10:20
Nem aludtam, nem vagyok faradt, igy gyakran elofordul, hogy 48 lesz a 24 orabol.
8. Tiger
2007. máj. 24. 10:13
megint 7 órát, de sok megszakítással, mert gyerkőc nyöszörgött egész éjjel, szerintem melege volt.
7. cskata
2007. máj. 23. 10:32
kb. 6 - 6,5 órát.. úgyis nézek ki..:DD
többet kellene, de általában ebből tudok időt csippenteni másra..
6. reni79
2007. máj. 23. 10:19
kb 8 órát
5. rika
2007. máj. 23. 10:16
8órát büszke is vagyok magamra, hogy eleget tudtam aludni...:)
4. anduca
2007. máj. 23. 10:15
7,5 órát
3. emagdi
2007. máj. 23. 10:14
8órát
2. 5ab2bc2fa0
2007. máj. 23. 10:13
8 és fél órát aludtam, ennyi nekem kell :)
1. Tiger
2007. máj. 23. 09:57
én 7 órát aludtam, ami elfogadhatónak számít
További ajánlott fórumok:
- Karácsonykor miért fontosabb a zaba, mint a pihenés?
- Abortusz-téma. Nagyon fontos!
- "Apróság", ami nagyon fontos, de sokan semmibe veszik
- Azt mondják, az anyatej nagyon fontos…
- GYED - Munkaügyi hivatal. Nagyon fontos!! Január 1-től nem jár GYED
- Segítsetek légyszíves nagyon fontos lenne! Mik a kiszáradás tünetei?