Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon fájdalmas afta! :( fórum

Nagyon fájdalmas afta! :( (beszélgetős fórum)


2020. nov. 24. 10:34

Vagotil volt erre tökéletes, de talán az már nincs forgalomban.


Én a fogorvostól kaptam egy sűrű fekete ecsetelő löttyöt. nem tudom mi a neve, de azzal szinte csak egyszer kell bekenni, és jelentős az enyhülés, 2 nap alatt meg eltűnik az egész afta. Ánizsos illata van.

2020. nov. 24. 09:58
Szia! Vegyél Tantum Verde Forte sprayt! Azon kívül, hogy fertőtlenítőszer, kiváló fájdalomcsillapító! Legyen nálad mindig és ha fáj odafújsz.
8. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 24. 08:50
Nagyon tud fájni, jobbulást, kenegesd.
2020. nov. 24. 08:04
Én is küzdöttem sok éven át a kegyetlen aftákkal. Anaftin gél nekem is bevált. Sokat javított a helyzeten és elviselhetőbbé tette a legrosszabb napokat.
2020. nov. 24. 08:01
Nekem egyszer volt egy hatalmas, egy gyógyszer mellékhatásaként, ami alegjobban bevált az a Propolisz volt, pedig próbáltam mindent, ami csak létezik. Evés előtt próbáld meg a Tantum verdét, egy kicsit segített nekem.
2020. nov. 24. 07:35
Gyógyszertárban kapható Anaftin gél.
2020. nov. 24. 07:06
Gingisol plus vált be nekünk
2020. nov. 24. 07:00
Nekem egyszer volt régebben,fogorvoshoz mentem,kaptam ott helyben egy ecsetelést, fel is írt egy kencét de használni sem kellett mert olyan hatékony volt a rendelőben kapott kezelés.
2020. nov. 24. 06:14

Fültisztító pálcikára cseppents valami ecsetelőt és azzal kezeld, legalább napi 4x, mindig új pálcikával.

Az ecsetelő lehet Betadine oldat, jó minőségű szájvíz (pl. Listerine) vagy jó minőségű teafa olaj.

Amíg nagyon fáj, 1-2 napig, nagylyukú szívószállal próbáld megoldani az étkezést (100%-os gyümölcslé, híg krumplipüré, paradicsomlé, vagy bármi, ami átmegy a szívószálon).

Jobbulást! 🍀

2020. nov. 24. 05:48
Az afta nálam visszatérő probléma, de most kettő is kijött a szám belső felén, és nem bírok létezni. Tulajdonképpen az evés szinte sírásközeli állapotot idéz elő, állandó a fájdalom... van erre valami gyógymód? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook