Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aspirációs mellcitológiára megyek pénteken, amitől nagyon félek. Milyen érzés, nagyon fájdalmas? Ha valaki már átesett rajta, írjon. fórum

Aspirációs mellcitológiára megyek pénteken, amitől nagyon félek. Milyen érzés, nagyon fájdalmas? Ha valaki már átesett rajta, írjon. (tudásbázis kérdés)


13. zsaliera (válaszként erre: 12. - 34530eda53)
2009. szept. 22. 19:13
köszönöm.További jó egészséget kívánok neked!szia!
2009. szept. 20. 18:29
Veled örülök a negativ eredménynek. A szürést ne hanyagold.
2009. szept. 19. 17:36
az eredmény jó indulatú daganat.jelenleg nincs vele teendő,de rendszeres szűrés javasolt.remélem nem növekszik tovább.
10. zsaliera (válaszként erre: 8. - 34530eda53)
2009. aug. 29. 20:00
természetesen.úgy terveztem ,hogy 14.-én de megyek az eredményért addigra biztos meglesz.szia!
2009. aug. 28. 19:46

Ugye, mondtam:-)

Ne aggódj nagyon addig is, biztos csak ciszták, azok szoktak ilyenek lenni, nekem is hol vannak, hol eltűnnek. Sok nőnek van ilyen.

8. 34530eda53 (válaszként erre: 7. - Zsaliera)
2009. aug. 28. 13:14
Örülök, hogy túl vagy rajta. Sok sikert kívánok. Ugye megírod, hogy milyen lett az eredmény?
2009. aug. 28. 12:42
hali!túl vagyok rajta,hát tényleg kár volt tőle félni. csak a tűszúrást éreztem,ja és pedig kétszer vettek biztos ami biztos alapon,hogy tuti elég legyen a minta.most 10 napig /nem tudom hogy 10 munkanapot jelent-e?/izgulhatok,remélem minden oké lesz.
2009. aug. 27. 20:22
sziasztok!köszönöm nektek a megnyugtató szavakat,egy kicsit megkönnyebbülve megyek holnap reggel.majd megírom a "hogyan éltem át" epilógot.
2009. aug. 27. 12:53

Nem adnak érzéstelenítőt, de nincs is rá szükség. Én is féltem tőle, sokkal rosszabbra számítottam.

Rövid ideig tart, nekem nem fájt, kicsit kellemetlen.Talán a drukk miatt?

2009. aug. 27. 08:34

Nekem is nilyen ciszták voltak. Azóta is vannak. Néha be is gyullad.

Nem adtak érzéstelenítést, de nem is kellett volna. Kb mint egy injekció, vagy még annyi sem. Nem tart sokáig, pár perc. Én is féltem, de aztán nem volt olyan rossz, mint ahogy gondoltam előtte. Nagyon kedves volt a dokinő is, az ölemben ült, úgy csinálta:-) Egy injekciós tű- szerűséggel veszik a mintát.

Ne aggódj, tényleg nem vészes, csak ijesztően hangzik, de közben nem olyan. Én bőgtem, de nem a fájdalomtól, csak az ijedtségtől:-)

3. zsaliera (válaszként erre: 2. - Panka40)
2009. aug. 26. 20:06
nincs vele semmi panaszom de volt belőle 3db úgy irták echo szegény képlet és 1cm alatt voltak.,amit 2 éve vettek észre ultrahanggal,azóta nem változott a mérete,de most ahogy voltam a vizsgálaton kiderült hogy 2-vel több van és ami eddig 8mm volt az most 12mm.ezért javasolta a mintavételt a dr.nő.érzéstelenitést adnak?hogyan csinálják?mennyi ideig tart?bocsi a sok kérdésért de nagyon izgulok!!köszi
2009. aug. 26. 18:25

Szia!

Nem fájdalmas!!!

többször is voltam, több helyről is vettek mintát, kicsit ijesztő, kicsit kellemetlen de nekem nem fájt!

Nem kell félned szerintem.

Be van gyulladva, vagy csomót találtál? Bocs, ha indiszkrét vagyok.

2009. aug. 26. 17:54
Sziasztok! aspirációs mellcitológiára megyek pénteken, amitől nagyon félek.milyen érzés, nagyon fájdalmas?ha valaki már átesett rajta irjon .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook