Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon fáj a derekam, szülés után vagyok több mint 1 éve. Korábban már próbáltam tornázni, de akkor kezdett el fájni. Mit tegyek? fórum

Nagyon fáj a derekam, szülés után vagyok több mint 1 éve. Korábban már próbáltam tornázni, de akkor kezdett el fájni. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 30. 14:19
Sziasztok.csak azt nem tudom,hogy fogok le fogyni.ha nem mozoghatok úgy mint rég.ha valakinek van valami ötlete meg köszönném.
2010. jún. 30. 14:16
Sziasztok.Én most voltam orvosnál s kaptam rá 2fajta gyógyszert,meg krémet.a gyerekek rendesen kenik a derekam 1 nap 4x.s le kopogom javul.további szép napot mindenkinek.
11. rasza
2010. jún. 30. 09:02
Én az első gyerekemet simán szültem .1 évig fájt a derekam.Fekvésből nem tudtam felülni csak ha oldalra fordultam. Mikor elkezdtem fogyózni és a derekamról leolvadt a felesleg ,egyik napról a másikra megszűnt a derékfájás.A második lánykát császárral hoztam a világra most 5 hónapos és ugyan az a helyzet.Fáj a derekam.Nekem az az elgondolásom hogy vagy a terhességből marad vissza a derékfájás ami idő kérdése hogy elmúljon vagy a túlsúly okozza.De elmehetsz dokihoz is biztos ami biztos.
10. bry083
2010. jún. 29. 14:47

Szia,


jóga, pilates sokat segíthet

9. Náíma (válaszként erre: 2. - 9cb35398ff)
2010. jún. 29. 00:19
Szia Éva!Gondolod,hogy a gerincbe adott érzéstelenítőtől fájhat a derék?Én már 2 éve,hogy szültem.Igaz,hogy 6 hónapra ,és sajnos halva született a babám.Nagyon megszenvedtem a szülésbe.A végén már kaptam érzéstelenítőt a gerincembe.Azóta is fáj a derekam.Azóta sem sikerült teherbe esnem.Voltam dokinál,de azt mondta,hogy gyulladásom van.Szedtem egy csomó fajta gyógyszert,meg kupot.Sajna nem segített semmit,azóta is fáj a derekam.
8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Brigusz74)
2010. jún. 28. 22:38
Szia! Véletlenül nem volt egy kis gerincferdülésed alapból is a terhesség előtt? Mert a nőknél, ha van egy kicsi is, az a terhesség során fellépő plusz teher miatt pár fokot romlik, és az is simán okozhatja a panaszod! Nézesd meg egy ortopéd orvossal!
7. Naplemente. (válaszként erre: 4. - Keve77)
2010. jún. 28. 14:52

Melyik csontkovácsot tudnád ajánlani?

Mennyibe került egy kezelés?

Köszi a választ, sajnos én is érintett vagyok.

2010. jún. 28. 14:37
köszönöm mindenkinek a segítséget.
5. brigusz74 (válaszként erre: 2. - 9cb35398ff)
2010. jún. 28. 14:36
Szia.nem kaptam semmit.én simán szültem.köszönöm a segítséget.
4. Keve77 (válaszként erre: 1. - Brigusz74)
2010. jún. 28. 14:09
Menj el csontkovácshoz, nem kell félni, mert nem fáj. Megoldódik a problémád! Valószínűleg elmozdultak a csigolyáid, vagy a medencéd a gerincedhez képest. Azonnal orvosolni tudják, ha ez a probléma (nagyon valószínű). Nekem is volt ilyen problémám, főleg a második gyerkőccel. Most már kutya bajom.
2010. jún. 28. 14:00
El kéne menned orvoshoz. Lehet kapnál kezelést, vagy gyógytornászhoz kéne járnod.
2. 9cb35398ff (válaszként erre: 1. - Brigusz74)
2010. jún. 28. 13:58

kaptál gerincbe érzéstelenítőt?

én a császár miatt kaptam és én is szenvedek nagyon:(

nem tudom milyen tornát végezhetnék, félek becsípődik, volt már rá példa:(

úszás, séta jót tesz:)

2010. jún. 28. 13:55
Nagyon fáj a derkam szülés után vagyok már több mint 1 éve.korábban már próbáltam tornázni, de akkor kezdett el fájni.egy darabig nem fáj mos

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook