Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyon aggódok. Lehetek terhes? fórum

Nagyon aggódok. Lehetek terhes? (beszélgetős fórum)


1 2
6. lilykee91 (válaszként erre: 2. - C22ca7f12f)
2012. júl. 29. 23:35
Abban az időben, ahogy eredetileg kellett volna, viszont egy nappal korábban vettem be a köv. adag tabit, szóval ahhoz képest 1 nappal később.
2012. júl. 29. 23:34
ha időben megjjött, tuti nem vagy terhes
4. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Lilykee91)
2012. júl. 29. 23:34
Szerintem nem.
2012. júl. 29. 23:33

Szia!

Előfordulhat, hogy valaki a fogamzás gátló mellett is teherbe essen, illetve vérezzen is terhesség első heteiben. De véleményem szerint ne aggódj, egyelőre nincsen baj, csak tényleg, azt javaslom, hogy amint vége van a havidnak, vegyél egy házi tesztet, biztos ami biztos alapon, hogy meg nyugodhass.

2. c22ca7f12f (válaszként erre: 1. - Lilykee91)
2012. júl. 29. 23:33
időben jött meg?
2012. júl. 29. 23:30

Fogamzásgátlót szedek 3 éve, sose volt még bajom vele, nem hagytam ki bogyót az elmúlt fél évben biztosan, időben vettem be mindig. Az előző levélhez képest nem 7. gyógyszerszüneti napra vettem be a kovetkező adag első bogyóját, hanem egy nappal korábban (tehát 6. napra). Ehhez az újhoz képest egy nappal később jött meg, és kevesebb is a menzeszem.

Az előző menzesz rendesen lezajlott, azóta többször is voltam együtt párommal. Pár hete nagyon aluszékony vagyok (félévente-évente előjön ilyen probléma, de most mégis tünetnek tudom be - nagyon aggódó típus vagyok)

Letettem a cigit 2 hete, azóta csak eszek-eszek, normál testalkatom van, kicsit híztam. (2-3 kgnál nem több)

Tudom, irány az orvos, vegyek tesztet, de amíg vérzek nem akarok, de még az a 2 nap megöl :S

Mindig is odafigyeltem a védekezésre, nem vagyok felelőtlen, tudom, hogy mit kéne tennem, és nincs szükségem okoskodók, lenézők válaszaira sem. Józan paraszti ésszel tudom, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyek, de nagyonnagyonnagyon aggódó típus vagyok, ezzel nem tudok mit kezdeni. :S

Előre is köszönöm a válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook