Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon abnormális? fórum

Nagyon abnormális? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
25. karacsonyigabo (válaszként erre: 20. - 217e81f885)
2012. nov. 22. 17:37

Semmi baj!!

Milán 19.hétre született,de már nem élt. Bencikém meg 1 hónapja!! Bini meg 10 hónaposan leukémiában!! Tudjátok hányszor pórbáltam öngyilkos lenni,felvágtam az ereimet,gyógyszereket vettem be,aztán ittam rá amit találtam!! Nekem a gyerekeim voltak a mindeneim!!

Most úgy nézek ki,mint egy roncs,az idegtől elkezdetem őszülni,45 kilós vagyok,síró görcseim vannak!! De örülök,h van ez a fórum,itt legalább kibeszélhetem magamból a fájdalmat!!! A gyerekeim miatt se adhatom fel,mert mit fognak hozzá szólni,ha találkozunk oda fent?! Én azt tanítottam a gyerekeimnek,h bármilyen lapokat is osszon az élet,tudomásul vesszük és megoldjuk!!

24. 9ec59d8582 (válaszként erre: 22. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 22. 17:33
Nem csoda, ha szeretsz sertepertélni a gyerekei körül, meg a pótanyjuk lenni, akkor álld is a költségeket.
2012. nov. 22. 17:31
Nem tudom de lekapnálak a tíz körmödről, ha kotorásznál a pocakom körül. Genetikailag semmi közöd a gyerekhez. Meg sem született de már te akarsz az anyja lenni. Igen abnormális. Tiszta elmebeteg ötlet. Annak megbocsátasz, akinek érzelmileg köze volt hozzád, annak nem aki viszont nem köteles foglalkozni a léteddel? Milyen alapon van hibáztatva mindig a nő, és nem a férj vagy élettárs?
22. karacsonyigabo (válaszként erre: 16. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 22. 17:29
Úgy,h szerinte nem adtam neki baba ruhákat,amikor a 6 gyerekét elküdte hozzám,akkor annyit nem mondott,h "Köszönöm,h vigyáztál rájuk".Lefürdettem,megetettem és lefektettem őket aludni!! Ő kitalálta,h beindult a szülés,de semmilyen fájása nem volt.Meg ha én kisbabát várok,akkor elmegyek minden orvosi vizsgálatra,nem pedig hazudozok össze-vissza!!!
2012. nov. 22. 17:29

Nem abnormális. Ha úgy érzed, hogy a hölgyet nem akarod beengedni az életteredbe, akkor nem kell megtenned, nem kötelez rá semmi. Maximum az illem kötelezhetne, de azt meg le lehet jó magasról tojni. Nem kell illedelmesnek lenned! (Mellesleg, évek elteltével még mindig enyhülhet köztetek a helyzet, de annak is megvan a maga folyamata. Egymásra erőszakolni magatokat csak a kisgyerek miatt nem jó ötlet).

Elképesztő, miken mentél keresztül. Ismeretlenül is csodállak azért, amiért egyáltalán megmaradtál, ember maradtál, és tudsz majd törődni azzal a picivel is.

20. 217e81f885 (válaszként erre: 17. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 22. 17:27

Olvastalak egy másik fórumban.

Mikor halt meg a kisfiad?

Ne haragudj, hogy ilyeneket kérdezek.

2012. nov. 22. 17:27
Most akkor ő lenne a béranya?
2012. nov. 22. 17:27
Ismerek olyan feleséget, aki azt kívánta, hogy bárcsak terhes lenne a másik... nem így történt.
17. karacsonyigabo (válaszként erre: 15. - 217e81f885)
2012. nov. 22. 17:25

Hát ameddig van 2 kezünk és 2 lábunk,segíteni fogjuk a csajszit,mert az anyukája egy felelőtlen,hálátlan ember!!!

De nagyon szeretnék még egy kis babócát! Csak nálam sajnos a fiú babák nem maradnak meg,ezért kellett Bencére 6 évet várnunk!!!

16. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 12. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 22. 17:23
Hogy érted, hogy hálátlan?
15. 217e81f885 (válaszként erre: 1. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 22. 17:20

Szerintem nagyon szép tőled, hogy a gyereket támogatod, de meddig fogod bírni? Vajon kivitelezni tudod azt, amit eltervezel?


Annyira sajnálom, ami veletek történt:(

Te nem akarsz már szülni? Tényleg nagyon fiatal vagy még.

14. katus3
2012. nov. 22. 17:20
Nem félsz attól hogy amikor majd látod a kisbabát, mindig a megcsalás jut majd eszedbe róla? Nem fog nagyon "fájni" a dolog?
13. katus3
2012. nov. 22. 17:15
Nagyon erős vagy,én nem tudnék így viselkedni,az biztos. Én nem tudnék megbocsájtani egy félrelépést, pláne ilyen körülmények között,amikor a legnagyobb szeretetre lenne szükséged.
12. karacsonyigabo (válaszként erre: 10. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 22. 17:12
A hölgynek nem fogok soha!! Mert hálátlan!!!
2012. nov. 22. 17:08

Tudom, hogy nem azonos a történet, de nekem valahogy mégis Fekete István A két anya c. elbeszélése jutott eszembe.

Szóval továbbra sem tartom abnormálisnak, inkább nagyon is emberiek.

2012. nov. 22. 17:08

Nem! A legnagyobb lelki nagyvonalúság!

Ha a férjednek megbocsátottál, akkor talán a hölgyre sem kellene haragudni, hiszen ketten voltak, amikor összehozták... ha nem is tudatosan.

2012. nov. 22. 17:03

Remélem rendezni tudjátok a kapcsolatokat és boldogok lesztek a kicsi lánnyal!Talán az anyuka nem lesz ellenséges!!!

Kívánom a legjobbakat és csodaállak az erődért!

2012. nov. 22. 17:00

Köszi,aranyosak vagytok.Bele betegedtem, 45 kiló vagyok,és kb.10 évet öregedtem!!

De sokat kattogtam rajta,h mit tegyek!? Mi is éltünk külön 1 hónapot,de rájöttünk arra,h ha segítséget kérünk talán meg tudjuk menteni az a 21 évet,ami a hátunk mögött van. Én mindig csak a szépre és a jóra emlékezek!!

A legnagyobb álomom egy kicsi baba!!!

7. nextruha (válaszként erre: 1. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 22. 16:55
Csodállak,hogy ilyen tragédiák és a félrelépés után ilyen erős vagy és így tudsz viselkedni!Én kivágtam volna a a férjemet mint azt a bizonyos macskát arra a bizonyos tevékenységre.nem lettem volna ilyen erős.Az a fontos,hogyha Te helyesnek látod ezt, akkor tedd ezt!Sose lehet előre tudni,mi a helyes döntés, csak reménykedünk abban,hogy döntésünk az volt.....Én magam irigylem erődet!!!
2012. nov. 22. 16:55
Nem az.
5. c6766641b8 (válaszként erre: 4. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 22. 16:55

Ó,te jó ég..:/ Sajnálom!

Senki más véleménye ne számítson.Ha a férjeddel rendezni tudjátok a kapcsolatotokat és a picivel is ellesztek az anyja nélkül,akkor csináljátok nyugodtan.Feltéve ha ez mindkettőtöknek teljesen jó.Vagyis mindhármatoknak.

4. karacsonyigabo (válaszként erre: 2. - Jollymama)
2012. nov. 22. 16:51
Milán 19.hétre született,Blanka leukémiás volt,és Benci pedig tüdőinfarktust kapott!!!
2012. nov. 22. 16:50
Dönts és tégy úgy ahogy te jónak látod, más véleménye semmit sem számít.
2012. nov. 22. 16:48
MIt jelent az hogy elvesztettétek mind a 3 gyermeketeket?
2012. nov. 22. 16:46

Üdv!


Röviden: Sajnos elvesztettünk mind a 3 gyerekünket,nagyon fiatalok vagyunk(36).Közben a férjem félre lépett,ki is tudódott,de már nem volt mit tenni,hamarosan megszületik a kislánya!! Én úgy döntöttem,h adok még egy esélyt a férjemnek,eljárunk terápária,pszichológushoz!! Mivel az a kislány nem tehet semmiről,így támogatni fogjuk,ma már bevásároltunk neki,h mire megszületik nagyjából meg legyen mindene! Ha nagyobb lesz,visszük kirándulni is.De az anyukáját nem akarom látni,ő nem jöhet velünk.És mi is csinálunk neki majd szülinapi bulikat. A baráti körömben savalták,h ezt tettem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook