Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon abnormális? fórum

Nagyon abnormális? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
145. Bártfai Andrea (válaszként erre: 142. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 23. 18:05
Visszakönyörögni valakit, aki a szeretőjét választja?! Hááááát, a fene tudja...
144. karacsonyigabo (válaszként erre: 141. - 39dbe380da)
2012. nov. 23. 18:04

Én nem a férjem félremenésén filozofálok!! Ha van egy gyereked,és mindent meg szeretnél neki adni,akkor nem azt nézed,h hány műszakban kell,h dolgozz,hogy mekkora a hiteled-mert vhol laknia kell az embernek(albérletben kezdtük!!),h viszed a gyerekedet orvostól-orvosig,és falakba ütközöl,de Te nem adod fel,mert ők az életed értelmei!! És én próbáltam nekik mindent megadni,nem csak az anyagiakra gondolok,(bár sajnos a munkám miatt alig láttam őket),mert NEM szeretnél nekik olyan életet ami neked volt!! Hogy volt egy alkesz apám,aki hetente végig verte a családot,h állomáson aludtam anyámmal,mert ő kizárt minket a tél kellős közepén,h kisiskolás koromban szégyelltem levetkőzni a tesi öltözőben,mert előtte való nap,szétvert vasaló zsinórral...stb. Igen én belemenekültem ebbe a házasságba,mert végre szerethettem vkit,aki viszont szeret!! Mert engem a 36 év alatt,az anyámon,a gyerekeimen kívül nem szeretett senki,nem voltak barátnőim,mert szégyelltem a gyerekkoromat!!

Úgy,h Te ne mutass nekem tükröt!!!

143. Bártfai Andrea (válaszként erre: 141. - 39dbe380da)
2012. nov. 23. 18:01
Nem a férje félrekeféléséről elmélkedett, hanem arról, hogy normális dolog-e részéről, ha segít felnevelni a férje zabigyerekét.
142. karacsonyigabo (válaszként erre: 138. - Bártfai Andrea)
2012. nov. 23. 17:48
Bocsi,az a szeretőjének a hetedik gyereke!! A férjemé csak ez! Mert kb. 1 éve kezdődött ez az egész! Amikor én dolgoztam,akkor nálunk voltak! Ingóságaink nincsenek vagyis már csak kevés,mert a férjemnek állítása szerint adósságai voltak,és az ingóságokkal törlesztet! Ő 2 hónapja elköltözött tőlem,mert a szeretőjét választotta! A kisfiam is vele akart menni,napokig fasírtban voltunk,még végül,én mondtam neki,h jöjjön vissza,megbeszéljük!A kisbaba meg úgy tudódott ki,h a nő eljött hozzánk és elmondta,h neki milyen követelései vannak a férjemmel szemben!! A többi meg már jött magától!!
141. 39dbe380da (válaszként erre: 137. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 23. 17:47
1 hónapja halt meg a gyereked, a másik tavaly leukémiában, 3 műszakban dolgozol, abból fizetsz 6 éve hitelt, végigcsináltál vmi kezelést a leukémiás babával, kifizettél 1 éven belül két temetést, pár százezerért apasági vizsgálatot, párterápiát finanszírozol... hazudsz vagy tényleg elhiszed, de akkor elmebeteg vagy. 1 hónappal egy gyermek halála után nem a férjünk félrekefélésén elmélkedünk ez a legkevésbé sem életszerű.
140. Bártfai Andrea (válaszként erre: 137. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 23. 17:43

Akkor viszont a férjed nincs egészen rendben agyilag, - mert ha kalandnak szán egy dugást, nem adja ki magát, de még a címét sem.

Ha meg csak ez az egy volt, hogy találta meg máris a másik nőben, ami belőled esetleg hiányzik?!

És ha olyan jó neki a másikkal, miért nem költözik össze vele?

Ne merd azt mondani, hogy azért, mert Téged szeret!!!

Ráadásul, hogy már ott szambázik egy fél futball-csapat gyerek, - azért tájékozódnia kellett volna a védekezést illetően

139. Bártfai Andrea (válaszként erre: 126. - Hannapanni)
2012. nov. 23. 17:36
Ja persze, és olyan embert is ismersz, akinek 3 gyereke halt meg egymás után, és nem ment tönkre lelkileg. Milyen jó neked, hogy ilyen gazdag ismeretségi köröd van!
138. Bártfai Andrea (válaszként erre: 131. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 23. 17:33

Légy szíves áruld már el, hogy az a gyerek, aki nevelőszülőknél van, - kinek a gyereke? Mert az valahogy nem tiszta.

Azt is a férjed csinálta valakinek?

Vagy ez a szeretőjének a hetedik gyereke?

2012. nov. 23. 17:31

Nagyon sokba került ez a vizsgálat,százezrek!! De mivel a férjem tagadott mindent,és csak a nő mondogatta a mondókáját,így a végére akartam járni a dolognak.A várakozási idő pár nap!!


A férjem azt mondta,h hiányzik belőlem vmi,de nem tudja konkrétan megfogalmazni,h mi,de a másik nőben megtalálta!! Azért járunk pszichológushoz,mert ő tud segíteni nekünk! Ő annyit mondott,h kalandnak szánta,és azt hitte,h a csaj védekezik! Hogy ő miért nem védekezett,azt nem tudom,mert azért 2-en is összedobhatták volna az óvszer árát,vagy a tablettát!! Én úgy gondolom,h ez még mindig olcsóbb,mint egy gyerek!! Nekem is vannak kérdőjelek a fejemben,de majd a doki segít!!!-remélem!

136. Bártfai Andrea (válaszként erre: 133. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 23. 17:30

És ravasz, nagyon ravasz! Hosszú évek óta nem dolgozik, eltartatja magát és mindenbe belemegy (apasági teszt, tanácsadásra járás stb.) mert tudja, ha elhagyja a felesége (aki dolgozik és eltartja, fizeti a ház részleteit, - mellesleg nyugdíja is lesz), akkor ő éhen pusztul.

Most azzal zsarolja, hogy az újszülött sokat lesz velük, olyan, mintha ő lenne az anyja.

135. Bártfai Andrea (válaszként erre: 126. - Hannapanni)
2012. nov. 23. 17:22
Persze és bosszúból gyereket csinálni!!! (Máshol!)
134. Bártfai Andrea (válaszként erre: 121. - Minocska)
2012. nov. 23. 17:20
De aranyos vagy!!!
133. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 119. - 945be776b5)
2012. nov. 23. 16:49
Én el se olvastam a kommenteket, csak a legelsőt, és máris írtam, hogy gáz a pali. De úgy látom, mások szerint is.
132. Bagira 2011 (válaszként erre: 131. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 23. 15:55

Köszi,ezt nem tudtam.


És mennyi egy ilyen vizsgálat?

2012. nov. 23. 15:48
Az anyai vérmintából a laboratórium kinyeri az anyai és a magzati DNS molekulákat, majd ezeket összeveti a feltételezett apától levett vérből preparált DNS-sel. Az apaság kizárását 100% biztonsággal, az apaság valószínűsítését 99% vagy nagyobb pontossággal végezik el-születés előtti apasági vizsgálat így működik!!
130. a0c1361e44 (válaszként erre: 129. - Bagira 2011)
2012. nov. 23. 13:24
Én sem hallottam még ilyenről, csak kombinálok:)
129. Bagira 2011 (válaszként erre: 128. - A0c1361e44)
2012. nov. 23. 13:22

Lehet,de én még nem hallottam ilyenről.


Azt hittem csak a baba születése után csinálnak ilyet

128. a0c1361e44 (válaszként erre: 124. - Bagira 2011)
2012. nov. 23. 12:51
Erre én is kíváncsi lennék, bár ha a magzatvíz vizsgálatnál, amit születési rendellenességek kiszűrése miatt csinálnak, meg tudják állapítani, hogy fiú lesz e baba vagy lány, akkor lehet erre is alkalmas, nem?
127. f493bbff35 (válaszként erre: 126. - Hannapanni)
2012. nov. 23. 11:08
Ebben nagy igazság van... :)
126. Hannapanni (válaszként erre: 120. - 945be776b5)
2012. nov. 23. 11:06

Senki sem ártatlan áldozat, mert igen is tehet arról, ha így alakult.

Ismerek hasonló történetet és nagyon érdekes ismerni a "rohadt-szemét-férj" oldalát is... néha kiderül, hogy nagyobb áldozat, mint a feleség...

2012. nov. 23. 10:56
Van itt minden mint a bucsuba.
124. Bagira 2011 (válaszként erre: 38. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 23. 10:34

Sziasztok!


Én csak annyit kérdeznék,hogy,hogy csinálnak még meg sem született gyereknél apasági vizsgálatot?


Én ilyenről még nem is hallottam

2012. nov. 23. 09:30
Szegénykém..:( nem lehet könnyű..én belehaltam volna..hagyd el ezt az embert,aki így megalázott..ha már a sors így tönkretett,ne engedd,hogy még tovább gyalázzanak..:( most hol laksz,miből élsz?
2012. nov. 23. 09:26

Legjobb tudomásom szerint X év házasság után mindennek a fele téged illett, teljesen mindegy, kinek a nevén van. Gondolom ez a törvény azért még nem változott. Csak azt nem tudom, hány év kell, talán 10. Ha ez megvan, ha fejen áll sem tud kirakni a házból.



A házasság megkötésével a házastársak között a házassági életközösség idejére házastársi vagyonközösség keletkezik. Ennek megfelelően a házastársak osztatlan közös tulajdona mindaz, amit a házassági életközösség ideje alatt akár együttesen, akár külön-külön szereztek, kivéve azt, amelyik valamelyik házastárs különvagyonához tartozik.

Ezt egy vagyoni viszonyokkal foglalkozó oldalról ollóztam ki. Ezek szerint még az X év sem kell.

2012. nov. 23. 09:18
Amúgy tényleg el kellene gondolkodnon a váltáson. Én sosem bíznék meg teljesen a férjedben. Neked pedig leki segítségre van szükséged. Olyan nincs, hogy senki vagy. Tényleg keresnek kellene egy olyan férfit, aki megbecsül, és neki szülni egy gyereket. Ami a sebhelyeket illeti: A férjemnek ritka ronda sebhelye van az alkarján. Mind a két csontja tört gyerekkorában, a műtétet elrontották, a heg alól hiányzik a hús. Mikor először megláttam őt nyár volt, első dolog, ami szembe tűnt az iszonyatos sebhelye volt. Másodjára az, hogy milyen gyönyörű szeme van, formás hátsója, és hosszú lábai. Azután már nem érdekelt a sebhely, észre sem veszem. Képtelenség, hogy egy sebhely miatt nem tartod magad csinosnak.
120. 945be776b5 (válaszként erre: 118. - Hannapanni)
2012. nov. 23. 07:52

El kéne olvasni a fórum-kiíró 101-es hozzászólását is!

A naivitása vitte ebbe a kutyaszorítóba, és a gyerekei halálával ért szörnyű tragédia megbénította a gondolatait, nem tudott józan ésszel gondolkodni, nem csoda, hogy majdnem beleőrült: 3 gyereket egymás után elveszíteni... ez durva, nagyon durva! És még a férje is megalázta, sárba tiporta!

Igen, valóban két ember kell: az egyik, aki a földön fekszik, a másik, aki belerúg!!!!

119. 945be776b5 (válaszként erre: 111. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 23. 07:38

De nem ám, - ilyesmit nem talál ki senki!

Először mindenki azzal foglalkozott, hogy "abnormális"-e, hogy dajkálni fogja a férje gyerekét, de Andrea rájött, hogy valami gubanc van és a fórum-kiíró akkor nyílt meg és lassanként kérdésről-kérdésre vázolódott ez a borzasztó családi háttér... őrület, hogy milyen pasasok vannak!

118. Hannapanni (válaszként erre: 115. - 945be776b5)
2012. nov. 23. 07:35

Egy házaspárnál mindig egymás kezesei és a saját élete elbökésében neki is szerepe van, nem ártatlan áldozat senki. Egy párkapcsolathoz, annak "életéhez és halálához" MINDIG két ember kell.


Az ilyen történetek mindig érdekesek a másik oldalról!

117. 945be776b5 (válaszként erre: 103. - Moonlight13)
2012. nov. 23. 07:30

Na, most mondtál valamit!!! Nem kell fizetni, vesszen a ház!

Ez jó ötlet, ő meg keressen egy befogadó idősebb embert és kezdjen új életet! Jó, nagyon jóóóóóó!

A férje meg tartassa el magát az új gyereke anyjával, vagy a saját anyjával!

116. Hannapanni (válaszként erre: 38. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 23. 07:24
ő kinek a gyereke?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook