Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon abnormális? fórum

Nagyon abnormális? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
205. Bártfai Andrea (válaszként erre: 189. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 24. 18:40

Biztos nem más férjétől van gyereke!

Eszembe jut egy régi vicc:


Mindegy kinek a kokasa csinátta, az én tikom tojta!


Na itt az ő kakasa dolgozott be más fészkébe, - ugyebár...


Szép gesztus ide, szép gesztus oda, - egész életében fizetni fogja azt a házat, amiben a férje trónol és a férje nevén van.

Aztán kap egy számára idegen nőt 6+l gyerekkel.

Az már eszébe sem jut senkinek, hogy 7 gyereknek hova a francba tűnt az apja (1 belőlük állami gondozott!), - azaz hány apa hozta össze ezt a fél focicsapatot?

204. 1dc16653d6 (válaszként erre: 198. - 945be776b5)
2012. nov. 24. 18:39

Ha megszületik egy fórum az a fórumindító igényéből jön létre.

Egyébként meg ki mondta,hogy te kiszolgálod? Nem kell magadra venni,ha nem a tied.Ennyi:)

203. acuko (válaszként erre: 201. - Mikkamakka...)
2012. nov. 24. 18:22
Látom, most regisztráltál, ma. Te vagy az a bizonyos férj??
202. acuko (válaszként erre: 201. - Mikkamakka...)
2012. nov. 24. 18:22
Te vagy a férj? Karacsonyigabo párja? Igen??
2012. nov. 24. 18:00
A feleségemmel nem lehetett babánk,sajnos,de mi most az örökbefogadásra várunk!!! Szóval,ő nem el akarja venni azt a gyereket,és nem az anyja akar lenni,hanem szeretne vkiről gondoskodni,"mintha" a sajátja lenne!
200. 945be776b5 (válaszként erre: 185. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 24. 17:51

Én is vágytam babára, de nem lehetett! Sokszor látogattunk a férjemmel egy bionyos otthont, és kinéztünk magunknak 3 testvért. A férjem tragikus halála miatt - mint egyedülálló - nem kaptam meg őket. Tudom, milyen az, gyermekekre vágyni!


Viszont azt is tudom, ha a fórumindító elfogadja a férje gyerekét - akit csak néha dajkálhatna -, kap egy anyát 6 gyerekkel, akik élete végéig rajta fognak élősködni!

Mert itt sajnos nem arról van szó, hogy a férje szeretője lemond a gyerekről az Ő javára...

2012. nov. 24. 17:44
Először azt hittem,h a nővérem,mert majdnem hasonló a szitu! Csak ott a hasában halt meg a baba,ő is rengeteget dolgozott,a pasija egyfolytában vagy munkanélküli,vagy táppénzes volt.Nem értjük,h miért van vele a mai napig,de elfogadtuk.Ott végül született egy fiú,az apja azt tanítja neki,h hogy utálja a nőket,7 éves!!Mondjuk csak beleolvasgattam az írásokba! Voltak nagyon durvák,amit el gondolkodtattak,h miért ilyen hitetlenek az emberek.Láttam egy riportot,egy beteg kislányról szól,és a lélegeztető gép csöve kiesett a szájából-és meghalt,a nővérek nem vették észre!! És ez is igaz,de szomorú történet!Attól,h nem szaladunk a médiához,és ott próbálunk magunknak válaszokat keresni,nem féltétlen jelenti azt,h nem igaz!! Meg nem kell a szavakon lovagolni!!
198. 945be776b5 (válaszként erre: 180. - 1dc16653d6)
2012. nov. 24. 17:41
És a te igényedet ki szolgálja ki? Azt hiszed, itt kiszolgálják? Mert mi biztos nem!
197. 945be776b5 (válaszként erre: 178. - Minocska)
2012. nov. 24. 17:39
Megáll az ész!!!! Most oda állsz unintelligens, zavart keltő emberekkel levelezni?!
196. 945be776b5 (válaszként erre: 177. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 24. 17:37
Nehogy töröltesd magad és a fórumodat se! Akinek nem tetszik, ne jöjjön ide, - főleg ha nem tud vigasztalni és tanácsot adni!
195. 945be776b5 (válaszként erre: 175. - 39dbe380da)
2012. nov. 24. 17:34
Semmi közöd hozzá, hogy mivel foglalkozik! Menj innen és szórakozz azzal, ami egyidős veled!!!!!!
194. 945be776b5 (válaszként erre: 172. - Minocska)
2012. nov. 24. 17:32
Nagyon jó ember vagy és nagyon aranyos, szeretetre méltó, - örülök, hogy ismerlek! Akinek ilyen jó, kedves természete van, azt mindenki szereti, - maradj ilyen és ne vedd fel a harcot olyan agresszív emberekkel, mint G.
193. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 192. - Acuko)
2012. nov. 24. 17:25
Mert olyan jó szenvedni...
192. acuko (válaszként erre: 191. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 24. 17:20

Ez a pasi:


"Azért én fizetem,mert amikor felvettük a hitelt én lettem a kezes,csak ő utána nem dolgozott,hanem otthon volt,6 évig,azzal az ürüggyel,h vezeti a háztarást,ellátja a gyerekeket! De nem csinált semmit!! Én meg elmentem 110 km-rel messzebb dolgozni,h tudjam fizetni a hitelt.Ezért napi hajnali 3-kor keltem!! Ő nem tudja miből fizetni,mert nem dolgozik!!"

Ezeken felül, hogy évek óta nem dolgozik, nem csinál semmit, ráadásul becsapta, kihasználta és még meg is csalta, másik nőnek gyereket csinált..

Ez a férfi kell?? Ez kell neki???? Érthetetlen!!!!!

191. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 190. - Acuko)
2012. nov. 24. 17:08
Nahát, a pali nekem se kéne...!
190. acuko (válaszként erre: 189. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 24. 10:54
Azért én egy ilyen paival nem kezdeném újra az életem. Becsapta, átverte, megcsalta, élősködik rajta. Miért kell valakinek ilyen férfi????
189. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 188. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 24. 09:27

Nem vettem ki, hogy a helyére akar tolakodni (bár lehet, hogy figyelmetlen voltam), csak annyit, hogy a férjével közösen támogatni szeretné a kislányt. Ez azért egy szép gesztus.

A saját, elvesztett gyermekeit amúgy sem pótolhatja senki...

2012. nov. 24. 08:48

Az én germekemnek én vagyok az anyja. Senkinek sincs joga a helyemre tolakodni!!!

Ha nagyon akar magának egyet, fogadjon örökbe, vagy hozzon ki egyet és legyen a nevelôszülôje. De nem osztozkodom senkivel!!

187. Hannapanni (válaszként erre: 139. - Bártfai Andrea)
2012. nov. 24. 08:32

Nem, olyat nem, viszont olyat, akinek egy, többet is. Ez a legnagyobb próbatétel az életben.

Viszont arról van gazdag és közelálló tapasztalatom, amikor az egyik oldalról "rohadt-szemét-gazember" sokkal tisztább szándékú, mint a szegény "áldozat" asszony...

186. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 170. - 39dbe380da)
2012. nov. 23. 23:53
Biztos vagyok benne, hogy nem viccelődik... ez nem az a téma, amin viccelődni lehet.
185. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 182. - 9678a02221)
2012. nov. 23. 23:50

Értem, de kit gyűlöltél? Remélem, a férjedet, és kirúgtad a francba.

Vannak emberek viszont, akik képtelenek a gyűlölködésre olyan személyekkel szemben, akik ezt nem érdemelték ki.


Off egy kicsit...:)

Nekünk nagyon sokáig nem lett babánk. Hosszú-hosszú évekig orvosról orvosra jártam, egyik lombik a másik után - és egyre csak motoszkált egy gondolat a fejemben: hogy a férjem csináljon NEKEM egy gyereket egy másik nővel... Beteges? Lehet. De padlón voltam, és semmi másra nem vágytam, csak egy kisbabára. Ha úgy történt volna, hogy csak a férjem a biológiai szülője a gyermekünknek, bárki biztos lehet benne, hogy a sajátomként tudtam volna szeretni.

Aztán lett egy Kisfiunk, de addig pokol volt az életem.

Tudom, hogy ezt sok nő nem tudná elfogadni... én már akkor, abban a helyzetben gyakorlatilag BÁRMIT megtettem, megengedtem volna, hogy végre én is ölelhessek, gondozhassak egy kisbabát.

184. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 168. - 39dbe380da)
2012. nov. 23. 23:42

Mivel a fórumindítót egyikünk sem ismeri, ezért nem tudhatjuk, hogy igazat mond-e, vagy sem. De teljesen mindegy is, a történet szempontjából lényegtelen, hogy valós, vagy kitalált történet. (Bár én elhiszem.)

Nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy ő a gyászt így próbálja enyhíteni. Igazából hozzám, mármint az én jellememhez is közelebb áll az ő viselkedése, én is elfogadnám azt hiszem a kislányt, talán még örülnék is neki. Lehet, hogy az ő lelkében éppen betölt egy űrt a kislány születése. Ő is láthatja majd, foglalkozhat vele, és addig sem az élete tragédiájával, a fel nem dolgozható gyásszal törődik. De azt is tudom, hogy vannak olyan nők, akik más gyerekét szinte gyűlölik, pedig egy kisgyerek nem kérte, hogy a világra jöjjön, és semmiről nem tehet. Egy igazi anya, egy nő részéről teljesen normális reakció, hogy örül egy új életnek, és nem azon fortyog, hogy bezzeg az ő gyermekei miért nem élhetnek... ezen már nem tud változtatni sajnos...:((

A pasija viselkedése más tészta, ő nem ember a szememben.

2012. nov. 23. 23:08
A gyerekkorom sokkal rosszabb volt mint a foruminditoe.Szerintem valami nagy problema lehet az eletevel,es itt probal szanalmat keresni,vagy csak beszelgetni szeretne nem tudom.De mas forumon azt irta gift pedagogus azok pedig nem szoktak 3 muszakban dolgozni.Ha csak a fele igaz annak amit leirt,nagyon sajnalom.De az en velemenyem szerint ez az egesz zavaros,es a fele sem igaz
2012. nov. 23. 23:03
Nem akartam hozzaszolni,de nem tudom megallni.En 20 evesen vesztettem el a babamat,es talaltam ra a ferjemre a kozos haloszobankban massal.Kellett hozza egy ket ev,hogy emberkent tudjak viselkedni.
181. 39dbe380da (válaszként erre: 177. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 23. 21:58
A párterápiás pszichológus nem szakember? Nyilván érintőlegesen a körülményeitek is előkerülnek a terápián. Mi újság az első hozzászólásodban említett baráti köröddel?
180. 1dc16653d6 (válaszként erre: 177. - Karacsonyigabo)
2012. nov. 23. 21:57

Ne légy mártír,az sehova nem vezet.Ki ne töröld magad!!!

Bármiért van szükséged eme fórumra tegyed!!!Hozzá embereket mindig találsz,akik kiszolgálják igényedet.

179. karacsonyigabo (válaszként erre: 176. - 1dc16653d6)
2012. nov. 23. 21:56
Már nem 3 műszakban dolgozom!!
178. Minocska (válaszként erre: 174. - 39dbe380da)
2012. nov. 23. 21:56

Meglehet, hogy komolyan sérült lelkileg. Akkor lehetnek olyan reakciói, amit logikátlannak, meg nem magyarázhatónak érzünk.

De szerintem annyira nem is számít, ha kamuzik a fórumindító. Úgy értem, hogy nekünk igazán nem árt vele, és ha neki ez jó, akkor lelke rajta. Szerintem az számít, mennyire intelligensen tudunk reagálni. Sok rossz tapasztalatod lehetett az életben, hogy ennyire a rosszat feltételezed az emberekről. És persze elég gyakran elő is fordul, hogy neked van igazad. Azért én maradok "naív". Nem kerül semmibe.

2012. nov. 23. 21:53
Most azt hiszed G,hogy örömömben indián táncot járok! Én magamban sírok,és az érzéseimet is magamba fojtom! Lehet,h azért viselkedik így a férjemmel kapcsolatban,mert szeretet hiányom van,amihez szakember segítsége kellene,de ezt nem akarom.Meg irigy vagyok a másik nőre,mert neki majd,hogy nem elsőre sikerült a baba,én meg éveket vártam!! Ha majd egyszer lesz erőm,akkor én is elmegyek egy szakemberhez. Én nem azért ülök itt,és írok,h szórakoztassam magam vagy bárkit! Próbálok erős lenni nagyon,de most így megy,h veletek beszélgetek! Ha zavar amit kiírtam,akkor vhogy kitörlöm az írásomat is és magamat is!!
2012. nov. 23. 21:51

Három műszak munka mellett hogy van idő ennyit fórumozni?Én 1 műszakban vagyok,de követni alig bírom.


Egyébként kb 2005 óta vagyok hoxa tag, több néven,mert voltak időszakok,hogy töröltem magam,mert azt úgy hozta az élet,hogy nem volt időm.Sajnos jellemző volt már akkor is,hogy voltak ehhez hasonló történetek,fórumok amikről a végén kiderült,hogy kamu.Nekem nem életszerű, ezért elnézést is kérek,ha valakit evvel sértek,de az életszerűségét erősen megkérdőjelezem én is.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook