Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagymértékű fogyás miatt megráncosodott a bőröm. Mit tehetek ellene? fórum

Nagymértékű fogyás miatt megráncosodott a bőröm. Mit tehetek ellene? (tudásbázis kérdés)


13. tricse
2009. szept. 17. 23:05
Csak annyit szeretnék mondani,hogy nézzétek meg Madonnát közelről! Nem volt kövér sosem,tornázik rengeteget,speciális étrendje van,pénze mint a tenger és mégis ráncos,löttyedt a bőre! Pl.ha felemeli a karját! Genetikai adottság,el kell kezdeni vele megbarátkozni ha anyud vagy mamád is ilyen volt és már nem vagy mai gyerek! Szerintem!
2009. szept. 17. 22:44
Fiatalabb korban még regenerálódik a bőr,de később már csak a plasztikai beavatkozás segithet.
11. Gabriellaxp (válaszként erre: 10. - DOMA)
2009. márc. 9. 18:39
Szerintem nem azért fogyókúrázott, hogy vissza szedje.
10. DOMA
2007. szept. 27. 19:40
Próbálj meg visszaszedni pár kilót.
2007. aug. 14. 05:42
Igaz, már késő a tanács, de arra mindig vigyázni kell, főleg "egy bizonyos kor felett", hogy ne túlságosan hamar fogyjon az ember sokat. Fiatal bőr rugalmas, szülés után azért nem lesz ráncos, lógó. De mondjuk 50 felé már óvatosan kell bánni a ledobott kilókkal. Mert aztán szép csinos lesz valaki - ruhában, gusztustalan - ruha nélkül.
2006. dec. 2. 14:28
Szerintem arra is kell ügyelni, hogy a lógó bőrt ne tegyük ki feleslegesen a további nyúlás veszélyének. A zsírleszívás után is kötést tesznek a hasra. Nyilván fogyókúra után, nem kell fásliban járni, de nem ártha ha feszes, rugalmas anyagból készült ruhában tornázunk, ami nem engedi lógni, rázkódni, tovább nyúlni a gravitáció hatására bőrt. Meg persze sok vizet kell inni, mindenféle krémek, kencék is segíthetnek. Az olaszok egyébként az extra szűz olivaolajra esküsznek.
2006. dec. 2. 13:34

Köszönöm szépen a segítséget.Akkor még talán van egy kis esély arra,hogy nem marad ilyen ronda a bőröm.

Szóval továbbra is kitartás és mellé torna...

Bízom benne ,hogy sikerül, végülis nem lennék még olyan vén 61-ben születtem.

2006. dec. 1. 16:57
szerintem a torna nagyon sokat segíthet. az első kisfiam születése után kb. 15 kg-tól szabadultam meg relatíve rövid idő alatt. a hasamon kifejezetten ronda maradt a bőr. amikor elkezdtem rendszeresen tornázni pár hónap alatt rendbe jött.
5. Rekus (válaszként erre: 3. - C8d052fae5)
2006. dec. 1. 15:28

Édesanyám is nagyon sokat fogyott, és eléggé ráncos, löttyedt lett a bőre, de míg győzködte magát a plasztikára szépen lassan helyreállt a bőre. De ez fél év-egy évig tartott. Nem kapkodta el a dolgokat:)

Anyu 56-os születésű, lehet egy fiatalabb bőr hamarabb regenerálódik. (A genetika viszont melette állt, a nagyimnak korához képest alig vannak ráncai...)

2006. nov. 30. 21:32

Nos hát igen, e kettõ el nem választható.

Bizony, mérlegként függünk az öröm és bánat között.

Amikor örvendeztek, nézzetek szívetekbe mélyen, és látjátok majd, hogy ahonnan örömetek származik, ugyanonnan való bánatotok is.

Amikor bánkódtok, ismét nézzetek szívetekbe, és meglátjátok, hogy ami miatt sírtok, abban valaha örömöt leltetek.

Minél mélyebb árkot hasít lényünkbe a bánat, annál több öröm befogadására leszünk képesek.

2006. nov. 30. 21:28

Sziasztok!

Örülök,mert sikerült 19 kg-tól megszabadulnom, de mégsem érzem magam túl jól a bőrömben.Ugyanis a nyakam ,belül a karom tiszta ránc lett,a mellemről már nem is beszélek.Lehet még tenni valamit visszahúzódik ez még?

Tudtok valamilyen kezelést,a plasztikán kívűl(arra nincs keret)ami egy kicsit hatásos lenne?

üdv

2. Hoxa
2006. nov. 30. 21:25

????

Mi a kérdés?

2006. nov. 30. 21:20
Öröm és bánat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook