Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagycsoportos kisfiamra rossz hatással van egy gyermek. fórum

Nagycsoportos kisfiamra rossz hatással van egy gyermek. (beszélgetős fórum)


8. lobo1 (válaszként erre: 7. - Tanus)
2009. szept. 18. 12:44
Nem, semmiképp sem beszélek a szülőkkel. Nem akarok haragot, meg egyébként is ismerjük egymást. A lelki fröccs meg lesz neki az bizti :-D
7. tanus (válaszként erre: 6. - Lobo1)
2009. szept. 18. 11:41
én nem beszéltem a szülőkkel szerintem nem jó ötlet lehet csak haragot szitaná vele és az csak ront a helyzeten de az ovónővel érdemes nekem ő sokat segitett ő az egyetlen aki tud segiteni hiszen ő van velük egész nap ja és persze a sok lelki fröccs a gyereknek :)
6. lobo1 (válaszként erre: 4. - Tanus)
2009. szept. 18. 11:31
Én is beszélek az óvónővel még,meg persze a fiammal is. Gondoltam, hogy beszélek a szülőkkel is, de szerintem hiába tenném. Ami az egyik fülén bemegy a másikon kijön, mármint a gyereknek.Meg nem szeretném ha sértődés lenne a vége.
2009. szept. 18. 11:25
Köszi.Igyekezni fogok, és remélem visszatérünk a régi kerékvágásba.
2009. szept. 18. 11:23
az én fiam most elsős a nagycsoportban őt is befolyásolta a többi gyerek viselkedése de pár hónap alatt sikerült őt meggyőznöm és minden vissza állt a régi kerékvágásba én próbáltam eltiltani a gyerektől és az ovónő is oda figyelt rá próbált különböző feladatokat adni nekik és annélkül hogy az anyukája megharagudjuk másként kezelte a problémás gyereket.Nekem bejött, hogy azt mondtam a kisfijamnak keressen más barátot magának mert ha ezzel a kisfiuval játszik nem lesznek barátai mert az okos gyerekek nem szeretik a csunya beszédet csak a buta gyerekek és én azt szeretném ha te okos lennél . Ezt azt hiszem megértette és egyre kevesebbet játszott a "rossz " kisfiuval
2009. szept. 18. 11:22

Sajnos csak megerősíteni tudom az előttem szólót. Talán abban bízhatsz, hogy "győz a józan ész" és a kisfiad belátja, hogy mi a jó neki.

Mi is így jártunk, de szerencsére okosabb volt a fiam és elhagyta a butaságokat. Igaz már majd' "rongyosra beszéltem a számat"... :-/

2. ancy
2009. szept. 18. 11:15
Szia.Nálunk is sokszor volt ilyen,még elég sok rossz dolgot fog hazavinni.Csak a sok beszéd segít.Vannak olyan dolgok amin mindenkinek át kell esni,együtt vannak több órát,és átveszik . A felnőttek is átvesznek egymástól dolgokat.
2009. szept. 18. 11:08
Az idei év igazi kihívás lesz számunkra. Most kezdtük a nagycsoportot, és az én fiam belelendült teljesen. Nagy a szája, nem figyel, bohóckodik. Már az óvónő is megjegyezte, hogy rossz hatással van rá az egyik csoporttársa. Többször el kell hozni mellőle. Pedig sokat beszélgettem vele, hogy úgy nem illik viselkedni, és próbáljon meg nem játszani vele. De nem tudok mit tenni ellene. És már itthon is nagyon így viselkedik, holott nálunk ez nem megengedett. Ha rászólok akkor abbahagyja és bocsánatot kér. Majd kezdődik előröl. Akinek van hasonló tapasztalata kérem írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook