Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagycsaládosok fórum

Nagycsaládosok (beszélgetős fórum)


1 2
13. böbe83 (válaszként erre: 11. - ZITA9770)
2007. nov. 21. 20:57
miért van lelkiismeretfurdalásod?
2007. nov. 21. 19:15
sokkal jobb a nagy család,mi 6-an voltunk,a férjemék 5-en,nekem sajnos csak 3 gyerekem van,az nem éppen nagy család
2007. nov. 21. 18:41

Sziasztok!

Én is 3 gyerkőcöt nevelek,mi is 3-an vagyunk testvérek.De én többet már nem igen szeretnék,mert így is néha lelkiismeretfurdalásom van hogy meg mertem őket szülni.

10. kutiverus (válaszként erre: 8. - Böbe83)
2007. nov. 21. 18:38
Böbe, egyébként a szüleim is mindig négy gyereket akartak. Ezért lett nekik öt. :)
2007. nov. 21. 18:37

És szerintetek van olyan, hogy ideális fiú-lány arány? Vagy ez mindegy? Mi a tesóimmal 3 lány és 2 fiú felállásban vagyunk, és szerintem kicsit sokan vagyunk így lányok. Persze egyiküket sem cserélném el, de még most is sokat tudunk marakodni. De van 4 lányos, sőt 5 fiús családból jövő ismerősőöm, és hát.. ők is meberek lettek. :)

Szóval szerintetek mi a legjobb. (Azon kívül, hogy mindegy, csak egészségesek legyenek, meg hogy úgysem rajtunk múlik.)

2007. nov. 17. 20:25

Nekem még csak egy van, de terveink közt négy szerepel. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz. jó, hogy ilyen pozitív itt a hozzáállás.

Amikor megszületett a kisfiú, mondtam az apának: Na már csak három:)

2007. nov. 17. 20:11
Mi is nagycsaládot tartunk fenn. Én nagyon örülök, hogy van 3 gyerekem. Remélem, amikor nagyok lesznek, akkor is majd egymást segítik.
2007. okt. 15. 18:03
Mi is hárman vagyunk tesók, nővérem aki 3 évvel idősebb, öcsikém aki 10 évvel fiatalabb. Nagyon jól megvagyunk. Mindig számíthatunk egymásra, pedig hajaj, de sokat veszekedtünk. Nekem is három gyerekem van. Néha hátránya is van. Pl: a munkakeresésnél...
2007. okt. 15. 17:49

Gratula a negyedikhez! :)

Mi öten vagyunk, és imádtam. Igaz, hogy gyakran egymást is neveltük, de szerintem nagyon jó sokan lenni. A négy testvérem közül biztos hogy egy éppen ráér, ha kell, vagy ha valamelyikkel éppen nem vagyok a legjobb kapcsolatban, akkor is ott a többi. Olyan még sosem volt, hogy egyszerre minddel fasírtban lettem volna. :)

Szóval a mi terveinkben is a négy a minimum, a többit meg majd meglátjuk.

2007. szept. 24. 18:36

Így utolag mivel már ugye nagycsaládos vagyok,nemtudok mást mondani mint hogy Igen!

Én szeretek nagycsaládos lenni))


Imádom a gyerekeimet és soha de soha nem bántam meg őket és nem hiszem hogy sokkal szarabbul élnénk mint ahol egy gyermek van.

Amit tudok megadok nekik helyesebben megadunk nekik.

Azoknak viszont rettenetesen nehéz lehet ahol egyedül neveli valaki a gyerekeket,neki még egy is sokkal nehezebb szerintem..

2007. szept. 24. 18:33
Szia)Én is akarommondani mi is nagycsaládosok vagyunk)Van három és fél gyerekem ugyanis januárba születik a negyedik)))
2007. szept. 24. 17:34
Én ugyanis minden tekintetben nagycsaládos vagyok, illetve saját gyerkőcöket tekintve csak leszek, remélem. :) De mi is öten, férjemék hatan, unokatestvérek vagy száz, stb. Egyszerűen imádom, bár tudom, hogy vannak hátrányai is, de szerintem totál megéri. Ti hogy vagytok ezzel?
2007. szept. 24. 17:32

Nagycsaládos vagy-e, vagy nem? Mik a jó és rossz oldalai? Milyen tapasztalataid vannak? Mi a véleményed a nagycsaládosokról? Szeretsz-e/szeretnél-e nagycsaládos lenni?

Szóval mindenféle, ami a témához illik. Beszélgessünk róla!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook