Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagy méretű dolgot küldenék futárral. Hogyan, mennyiért, kivel? fórum

Nagy méretű dolgot küldenék futárral. Hogyan, mennyiért, kivel? (tudásbázis kérdés)

7. kathlee (válaszként erre: 6. - Zoltanhabetler)
2010. aug. 17. 06:46

Köszi! Én is néztem a V....a futárt. És velük fogjuk küldeni. A poén az egészben, hogy pont ott adtam el egy zuhanykabint, amiért házhoz jött a vevő. Sajnos két oszlop kimaradt a kapkodásban...

Még 1x köszi!

2010. aug. 16. 17:47

Kathlee! Megnéztek a posta futárszolgálatának szabályzatát.Méretre vonatkozó előírást nem tartalmaz, csak a súlyt maximálja 30 kilogrammban.

Egyébként biztos ismered a legnagyobb licites céget

( V.....) Neki is van olcsó futárszolgálata, melyet bárki igénybe vehet, nem csak az, aki elad vagy vesz.

2010. aug. 16. 16:27
Nálam a mérettel van a baj! Kb 2 m hosszú műanyag rúdakról van szó (2 db). Ezt is elviszi a posta?
2010. aug. 16. 16:26

A keresőbe írd be a futárszolgálat nevét, így megismerheted a feltételeket és a díjtáblázatot. Több cég is foglalkozik vele, pl. D.. vagy G..

a nevüket nem írhatom ki, mert reklámnak számít, ami tiltott!

2010. aug. 16. 16:23

Legolcsóbban a Postával tudod elküldeni, és már ők is nagyon jó feltételekkel dolgoznak. Választhatsz, hogy mennyi idő alatt szeretnéd, hogy elérjen a címre a csomag, biztosíthatod is a csomagodat, stb...

Férjem az egyik futárszolgálatnál dolgozik (UPS), így biztosan tudom, hogy ők (is) sokkal drágábban fuvaroznak, mint a Posta.

2010. aug. 16. 16:23

szia, én nemrég egy babakocsit küldtem el, nem tudom te menniyre nagyot akarsz...


2000 Ft ért vitte el a posta, futárral.

2010. aug. 16. 16:18
Nagy méretű dolgot küldenék futárral. Hogyan, mennyiért, kivel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook