Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vállalnátok a műtétet ilyen előzmények után, ebben a kórházban? fórum

Vállalnátok a műtétet ilyen előzmények után, ebben a kórházban? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. libikóka (válaszként erre: 4. - Vidéki3)
2021. okt. 25. 12:11
Most már mindegy,,van az eü-ben sok kacifánt.Türelmesnek de figyelmesnek is kell lenni egyszerre.Jobbulást:))
6. globus (válaszként erre: 4. - Vidéki3)
2021. okt. 25. 12:08
Fura, hogy lett vizsgálati lelet... Nálunk azt írják, hogy önkényesen távozott.
5. vidéki3 (válaszként erre: 3. - Globus)
2021. okt. 25. 12:08
Háziorvos sürgősnek vélte labor és UH lelet alapján + fájdalmam is volt (előtte és most is.) "Sűrű bennékű cysta, egyéb terime meghatározására" kért konzíliumot UH orvos és háziorvos.
4. vidéki3 (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. okt. 25. 12:05
Nemigen volt bátorságom ilyen előzmények után tőle a vizsgálatot elviselni. (Lehet az úgy is elvégezni, hogy ... Tapasztalat régről :-( ) "Csak" 3 nap a késedelem.
3. globus (válaszként erre: 1. - Vidéki3)
2021. okt. 25. 12:04
Tényleg, miért futottál el? Láthatólag nem sürgősségi panaz volt, bár az orvos is befoghatta volna 🙂
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Vidéki3)
2021. okt. 25. 12:01

Ha teheted menj máshová,,,,mit is lehet mondani.

Bár nem feltétlen kell kirohangászni az első kérdés után,mert akkor kb.futhatnánk a felesleges köröket.

2021. okt. 25. 11:36
Sürgősségi beutalóval küldtek kórház ambuláns osztályára vizsgálatra, utalva a mellékelt UH és laboratóriumi lelet eredményére. Leadtam a beutalót, 2 óra múlva behívtak. Orvos megkérdezte: miért küldték ide és miért sürgősségel? Felkaptam a papírokat és kirohantam. Ma látom EESZT-ben feltöltve a járóbeteg vizsgálati lapot, melyen szerepel az elvégzett vizsgálat. Vizsgálat nem történt, ráadásul olyan tünetet jelöltek meg, amelyik "alkatrészem" már 24 éve nincs. 3 nap múlva kerületi szakrendelésen megvizsgáltak. Műtét szükséges, de további laborvizsgálatot kértek; ennek eredményeitől függ a műtét módja/helye/ideje. Ha a fenti kórházba küldenének műtétre, nem lennék egészen nyugodt :-(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook