Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküliség? fórum

Munkanélküliség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
8. Rebeka2011 (válaszként erre: 1. - Klaramaria)
2011. febr. 17. 21:02

Csodálom, hogy vannak kiközvetítettek. Én kérdeztem a munkaügyi központban a hölgyet, hogy fog-e állást ajánlani (mivel részletesen kikérdezett minden tudásomról), de azt felelte, hogy dehogy. Keressek a neten meg az újságokban...


Egyébként az én időmben még tanították, hogy a tartós munkanélkülieket legelőször arra kell megtanítani, hogy pontosan jelenjenek meg az interjún. Mivel annyiszor elutasították őket, hogy teljesen elveszítették az önbizalmunkat. És az utolsó pillanatban azt gondolják: minek menjek, úgysem leszek jó. Kerülni kezdik a kudarcélményeket. Nem hiányzik nekik, hogy egy nagyképű HR-es is földbe döngölje őket.


Kívánom neked, hogy nyugdíjas korodig meg tudd tartani az állásodat, de hidd el, hogy mi nem jókedvünkből kínlódunk munka nélkül.

2011. febr. 17. 21:02

8hónap alatt én is millió helyre elküldtem az életrajzom. Jó ha 5 helyről válaszoltak, hogy megkapták, vagy hogy nem kellek. A többi helyről én se kaptam semmi visszajelzést.

Már alig várom, hogy valahol kapjak lehetőséget, és (akár) éjjel-nappal dolgozhassak!

2011. febr. 17. 21:00

Teljesen egyetértek Veletek.

Én is ismét regisztrálva vagyok október eleje óta, de semmi, kiközvetítve nem lettem sehova.

Magamtól az önéletrajzomat én is kismillió helyre elküldtem.

2011. febr. 17. 20:58

Én is nagyon szívesen dolgoznék már, akár nonstop, csak lenne hol!

Várom, hogy engem is kiközvetítsenek valahova!

Addig meg míg ez a csoda meg nem történik (a személyes tapasztalat a munkaügyi központban nem ez irányba tereli a pozitív gondolataimat), addig is én úgy "dolgozom" nonstop, hogy keresek, küldözgetem az önéletrajzom, és várok...

2011. febr. 17. 20:54

Tisztelt Klaramaria:)

Én hónapokot óta munkát keresek,az önéletrajzomat már kismillió helyre elküldtem,de egyetlenegy helyről sem jött válasz vagy telefon!!

Jobb volt amíg személyesen kellett bemenni és az önéletrajzot elvinni!

Sajnálom hogy sokat dolgozol,de más is.

Amíg volt melóm én is.

2011. febr. 17. 20:53
:-O
2011. febr. 17. 20:52
??
2011. febr. 17. 20:50
Tisztelt Hölgyeim!Látom nagyon sokan küzdenek álláskereséssel de mégtöbben vannak akik az ingyenellátásra utaznak.Kb 2 hónapja majdnem nonstop kell dolgoznom mert a heti 40 kiközvetitettből max 5 jön el személyes interjura abból kéthetente egy munkába is áll de általában még azon a héten le is számol. Bár ha az állam helyében lennék tudnék megoldásokat a segélyek feltételeinek szigoritására.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook