Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküliség! fórum

Munkanélküliség! (beszélgetős fórum)

10. nadri7
2011. jan. 31. 19:20
Bízom benne, de nálam a remény is egyre messzebbre kerül.....
9. gyöngyszemü (válaszként erre: 8. - Nadri7)
2011. jan. 31. 18:02
Hát nemtudom, figyeld a híreket.. talán az még belefér.
2011. jan. 31. 08:20
február 25ike gondolod késő lesz már?regisztráltani
2011. jan. 31. 08:19

Pont azért írattam ki magam passzívra h nem 3 hónapig kapjak magasabb összeget hanem 4 ig.

De a szerencse úgy látom az utóbbi negyedévbe elpártol tőlem.

Baba várás miatt voltam hosszabb ideig betegbe de sajna rossz vége lett a 20ik héten.......Persze a melóhelyen ku...ra nem érdekelte őket, viszlát, nem kellesz többé mondván pár hónap és ugy is elmész megint.....

Próbáltam volna valami tanfolyást megcsinálni munkaügyin keresztül de olyanokat indítanak ami engem nem érdekel vagy esetleg már megvan......

8álltalános végzettséget igénylő munkára meg fel e vesznek mondván túlképzett......

Ezek után az ember próbáljon meg boldogulni, lelkileg összetörve álljon fel valahogy, mikor egyfolytában rugdossák.....

Azt is tudom nem vagyok így ezzel egyedül, sok hasonló eset van mint az enyém............

6. gyöngyszemü (válaszként erre: 5. - Nadri7)
2011. jan. 30. 22:07

Az tényleg szívás volna :-( de bizzunk benne hogy késöbb lesz érvényben, és akkor még csak tervezik..

Javaslom hagyd a fenébe a passzívat! Irasd ki magad, és még most minnél hamarabb regisztráltasd magad!! Amíg ezt benem vezetik!!

2011. jan. 29. 19:48

az szívás ha februárba módosítják 6 hónapra mert még passzív betegbe vok. 02.25.ig


köszi a felvilágosítást,


soha nem voltam ilyen helyzetbe, igy foggalmam se volt h mennek ilyenkor a dolgok.

4. gyöngyszemü (válaszként erre: 1. - Nadri7)
2011. jan. 29. 15:44
Ninnél hamarabb menj el a munkanélkülibe ne várj 45 napig, márcsak a folyamatosság miatt is! Most még 9 hónap a munkanélküli idő, de februárban módósítani szeretnék 6 hónapra. :-(
2011. jan. 29. 14:59
45 napig mindenképpen van tb. Menj a munkaügyibe és ott mindent elmondanak.
2011. jan. 29. 13:56

45 napig még van betegbiztosításod.

menj el a munkanélküli központba segélyért, mellé jár biztosítás is.

2011. jan. 29. 13:55

Sziasztok!


Tudna segíteni valaki.!?

Ez év január végén, kirúgtak, mert hosszabb ideig betegállományba voltam ( nem öröm senkinek a betegség, pláne ha életed végéig bogyókon kell élned.....)

Szóval, mennyi ideig jár munkanélküli?Mennyi idő után kell magam után fizetni a tb-t ha nem találok munkát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook