Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyváltás, ha csak kicsi esély van babára? fórum

Munkahelyváltás, ha csak kicsi esély van babára? (beszélgetős fórum)


21. gabbbicica (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2021. júl. 24. 17:09

En meg nem kockaztatnam, hogy kirugnak probaido alatt es nezegethetek fel evet gyesen, mielott a ferjem megy gyedre.


Annyit irtam, hogy merlegelje az anyagi helyzetuket, hogy ez a forgatokonyv belefér-e.

20. bogyoka89 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2021. júl. 24. 17:00
Ezzel én is így vagyok.
19. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 24. 13:44
Új munka és nem védekeznék.
18. andi6020 (válaszként erre: 12. - Gabbbicica)
2021. júl. 24. 13:19

Évek óta várnak babára.

Hamarabb tetováltatnék segget a homlokomra, mint hogy védekezzek.

17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Rabankari)
2021. júl. 24. 13:15
Én feltételeztem is, hogy tudja. Vagy hogy azonnal, még a váltás előtt elmomdom.
2021. júl. 24. 12:57
Mi lenne, ha őszinte lennél és elmondanàd neki. Azt írod 10 éve jó ismerős.Akkor gondolom tudja, hogy még nincs gyereked és ha még jóban is vagytok....Én simán elmondanám...
2021. júl. 23. 08:40
Mennék.
2021. júl. 23. 08:06

Szia!


évek óta próbálkozom Én is lombikozom... várom a + tesztet.


Az Én tapasztalatom az, hogy annyi mindent szalasztottam el amiatt az életben, hogy mi van ha + lesz a teszt, hogy a vissza nézve az elmúlt éveket sajnálom.


Tehát Én váltanék, ha jó ismerős a főnök akkor megérti, ha jóban vagytok esetleg nem éri meg őszintének lenni és elmondani neki?


Nekem amikor tavaly májusban felajánlottak egy vezetői pozíciót őszintén elmondtam a főnökömnek, hogy lombikozom így is szeretné-e. Igen volt a válasz és azóta is ez egyik legnagyobb szurkolóm, hogy sikerüljön.


sok munkáltató tisztában van vele, hogy ez az élet rendje..


Szóval élni kell attól függetlenül, hogy próbálkozol... védekezni nem védekeznék..

2021. júl. 23. 07:42

Menj, ne állj ellent a jónak!

Ne védekezz, mert akkor ellenállsz a jónak! :))

2021. júl. 23. 07:24

Én átgondolnám, a mi van, ha dolgokat.


Mennyi a próbaidő?


Mekkora az esélye, hogy próbaidő alatt elküldenek, ha terhes leszel?


Ha elküldenek, akkor megvan-e az anyagi fedezet erre az esetre?


Ha 3 hónap a próbaidő, akkor 3 hónapig inkább védekeznék, hogy utána terhesen és a babával normális ellátást kapjak és a ne a huszonpárezres gyest.

11. LBO (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2021. júl. 23. 05:55
Ezt akartam írni én is. Talán jó lenne a váltás... 😉😊🤞🏻
2021. júl. 23. 00:16

Mindegyik előttem szólóval egyetértek.

Még azt is el tudom képzelni, hogy a stresszmentesebb új munkahely teremti meg azt az ellazulást, hogy létrejohet a Csoda.

9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 22. 23:09
Én váltanék, és ha mégis terhes lennék, akkor egyértelmű, hogy hogy néznék a szemébe: boldogan, és ha tényleg olyan jó ismerős, akkor gondolom ő is értené, hogy miért csillog a szemed...
2021. júl. 22. 23:00

En is tuti mennek es nem vedekeznek.

Kivanom, hogy teljesuljon az almotok es osszejojjon a baba!

7. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 22. 22:52
Használd ki az életet és ha az élet felkínál valami jót, fogadd el. Ha jobb a munka és a vele járó dolgok, akkor vágj bele, közben pedig ne mondj le a gyerekvállalás álmodról sem. És ha pár hónap múlva megtörténik a csoda, akkor hogyan nézz majd a főnök szemébe? Mosolyogva, mert ez az élet rendje.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 22. 22:44
Mennék, és nem védekeznek.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Timycat)
2021. júl. 22. 22:41
Köszi ismét. :)
4. timycat (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 22. 22:41
Nem, lesz ami lesz.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Timycat)
2021. júl. 22. 22:40
Köszi. És védekeznél a váltás után 3-6 hónapig vagy lesz ami lesz?
2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 22. 22:37
Én mennék.
2021. júl. 22. 22:35

Évek óta nem jön a baba. Voltunk mindenféle kivizsgáláson, semmi eltérést nem találtak. Lombik próbálkozás is volt már és lesz is még. Közben természetes úton is "dolgozunk" az ügyön. Jelenleg ott tartunk, hogy nincs ok az évek óta tartó sikertelenségre, valószínű,hogy sosem lesz gyerekünk, de az is lehet, hogy jövő hónapban pozitívat tesztelek.


Nekem (én vagyok a nő) közben felajánlottak egy állást. Izgalmasabb munka, jobb fizetés, szuper főnök, aki 10 éve jó ismerős is.


Szívem szerint mennék. Egyedül az tart vissza, hogy ha valami csoda folytán terhes leszek a következő pár hónapban, hogy nézek a szemébe? Opció lenne még a váltás után pár hónapig védekezni, de ilyen rossz esélyekkel és előzményekkel az sem lenne jó érzés, hogy miközben mindennél jobban vágyom egy csodára, aminek azért így sem túl nagy az esélye, nem adunk meg neki minden lehetőséget.Ha viszont maradok a jelenlegi helyemen becsületből, hány évig legyek még egy olyan helyen, ahonnan már csak azért nem dobbantottam réges rég,mert babát szeretnénk?


Holnap estig válaszolnom kellene és nem tudom, mi a jó válasz....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook