Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyi rosszindulat fórum

Munkahelyi rosszindulat (beszélgetős fórum)


15. 4975ebdc2f (válaszként erre: 6. - A7f41877f6)
2015. ápr. 6. 10:13

Teljesen igazad van, én olyan csapatban voltam a leg boldogabb ahol 30 pasi és 4-5 ő dolgoztott.A meló volt az első nem az volt a téma ki milyen alsóneműt hord.


MOst saját vállakozásom van , kb fele fele arányban pasival nővel. De az első amit elmondok az új munkatársnak, nem tűröm az áskálódást. Ameló rovására megy , és mindenki abból él. Ha neki a fondorkodás fontosabb kínt több a tér 2 embert rúgtam ki a közel 10 év alatt.Mára van egyjó stabil csapat, mindenki mindenkivel kijön. Nem kell szeretni a másikat, de elfogadni igen.

14. 78826dc958 (válaszként erre: 13. - Asszonyka)
2009. aug. 7. 16:33
Az ilyen megérdemli hogy senki ne álljon szóba vele!!
13. asszonyka (válaszként erre: 11. - 78826dc958)
2009. aug. 7. 16:24
Koszonom a valaszod! Szerencsesek vagyunk mert kulon csoportszobakban vagyunk igy csak az udvaron latjuk de o ott is elhuzodik egy kulon reszre ahol nem lathato hogy nemcsinal semmit.A baj az hogy ha csak elakar mondani neki az ember valamit nem varva ra valaszt o akkor is es azonnal mar osztja is az eszt, ami kibirhatatlan, mert ezt olyan lekezelo modorban hogy az mar katasztrofa,Igy elerte azt hogy mar senki nem all vele szoba csak akik kozvetlenul mellette dolgoznak.Nekik meg muszaj.
12. 78826dc958 (válaszként erre: 10. - Princes47)
2009. aug. 6. 17:37
Ez a korrekt főnök!!
11. 78826dc958 (válaszként erre: 9. - Asszonyka)
2009. aug. 6. 17:37

Én az ilyen embereknek megmondom a szemébe hogy ne szóljon hozzám mert nem vagyok kiváncsi a szarkeverésére és a rosszindulatuságára!

pl:Nem nagyon kéne beszélgetnünk!Oké??Nem vagyok rád kiváncsi!

Volt akinek szó szerint ezt mondtam!Megértette!!Igaz utána én voltam a szemében a bunkó de akkor meg közöltem vele hogy ne a hátam mögött dumáljon hiszen én is a szemébe mondtam amit akartam!!

2009. aug. 6. 17:34

A mi cégünknél a főnök nem tűrt meg semmi ármánykodást, ha valaki bement hozzá a másikra panaszkodni, vagy áskálódni, azt mondta na hívjuk csak ide Őt is és tisztázzuk a dolgot. Ezzel szerelt le mindenki, így aztán ez be is fejeződött.

Mi 13 man dolgoztunk egy osztályon és mind nők. Nem volt semmi probléma.

9. asszonyka (válaszként erre: 4. - 78826dc958)
2009. aug. 6. 17:26
Egyet ertek veled!En is olyan helyen dolgozom ahol csak nok vannak, egyetlen ferfi van.Nagyjabol megvagyunk egymessal, de egy van aki igyekszik a napjainkat tonkre tenni. Sajnos idaig meg nemjottunk ra mit kellene csinalni vele, mert amit idaig probaltunk nemvalt be.
8. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - A7f41877f6)
2009. aug. 6. 11:24

igen, csak nézz körül itt :o)). soha nem a pasik esnek egymás torkának.


örülök, hogy rendeződött, urad mosolyogjon, legyen nagyon kedves a kedves főnökével. azon nem talál fogást, csak megeszi a penész :))

7. 78826dc958 (válaszként erre: 6. - A7f41877f6)
2009. aug. 6. 11:24
Én nagyon jól kijöttem a fiukkal!!Inkább elmentem velük sörözni mint a csajokkal pleykálni!!!Ezért persze utáltak a csajok!!De ki nem sz..ja le????
6. a7f41877f6 (válaszként erre: 4. - 78826dc958)
2009. aug. 6. 10:58

Az én tapasztalatom is ez. Ahol sok nővel dolgoztam együtt, mindig volt valami konfliktus. Állandóan figyelni kellett kinek mit mondasz.


A következő munkahelyemen 6 pasival dolgoztam együtt egyedüli nőként. Semmi gond nem volt. Pletykásak ők is, de nem rossz szándékúak.


Persze nem lehet általánosítani, de a tapasztalat ezt mutatja.

5. a7f41877f6 (válaszként erre: 3. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 6. 10:55

megtörtént.


A nagyfőnök megúnta a sz.rkavarást és összehívott mindenkit, hogy megbeszéljék.

Szerencsére a munkatársai kiálltak a férjem mellett. A főnöke egyedül maradt. A nagyfőnök megmondta neki, hogy fejezze be ezt a rosszindulatú, alaptalan rágalom hadjáratot.


Azt hittük ezzel lezárták a dolgot. De a főnöke nem bír magával és ma folytatja a dolgot. Egész nap azt keresi hol köthet bele.


Idegesítő, de már könnyebben veszi, mert kiderült, hogy a vezetőség és a közvetlen munkatársai mellette állnak.

A kavarógépnek megmondta a véleményét, most duzzog és nem szólsz hozzá. Végre!

2009. aug. 6. 10:02

A tapasztalatom az hogy ahol sok nő dolgozik egy helyen ott kő kövön nem marad!!Tapasztalat!

Egymás fúrása,mocskolása,pletyka az felső fokon megy!!!

Ha valami himneművel szóba áll egy nő azok tuti dugnak meg minden!!

Ja és nem bizom senkiben mert megütöttem már a bokám!!

Ez a saját tapszatalat és vélemény!

3. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2. - A7f41877f6)
2009. aug. 6. 09:57

a legtöbb esetben leszereli az ármánykodót, ha az ember odamegy hozzá és egyenesen a szemébe nézve megkérdezi, hogy miért csinája?


én a férjed helyében odamennék először a kollégához, majd a főnökhöz, és elmondanám azt, amit te itt most.

2009. aug. 5. 15:27

Nálunk most éppen aktuális ez a téma.

A férjem munkahelyén áll a bál 2 napja, mert egy "kedves" munkatársa teledumálta a főnöke fejét, hogy a helyére pályázik.

És már odáig fajult a dolog, hogy a főnöke az egész munkahelyét körbejárta és áztatja mindenkinél valamivel.


Mellesleg ez a főnöke már a felmondási idejét tölti. Ő mondott fel hónapokkal ezelőtt önként.

Szóval nem mindegy neki ki pályázik a helyére?!


Egyénként a férjem nem. Ha megbíznák, akkor sem vállalná.

2009. aug. 5. 15:24
Szinte mindenkinek vannak ilyen tapasztalatai. Gyertek meséljetek és adjatok tanácsot hogyan lehet kivédeni a munkahelyi fúrásokat, vagy mit lehet tenni a rosszindulatú emberekkel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook