Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Multitabs immuno kids fórum

Multitabs immuno kids (beszélgetős fórum)


18. rekag
2011. jan. 6. 12:22

Az én lányom most kezdte el szedni, mert én nagyon lebetegedtem és féltem, hogy elkapja. Már elkezdett köhécselni és kicsit foylt a nózija, aznap vettünk egy dobozzal és délutánra el is múlt minden tünete. Én nagyon elégedett vagyok vele.


A lekvárt mi is próbáltuk, sajna nálunk nem sokat ért. :S

17. pgyuf (válaszként erre: 15. - Kivi 71)
2010. szept. 26. 20:06

Szia. Szerintem a lekvár neve a Flavonmax kids.


Mi is szedjük és tök jó.

16. bodonnebea (válaszként erre: 15. - Kivi 71)
2009. nov. 12. 17:44

Szia Kivi!


Küldtem az üzit

15. kivi 71 (válaszként erre: 14. - Bodonnebea)
2009. nov. 12. 10:31
Az én kisfiam 6 éves,16kg és nagyon rossz evő. Szeretném megkérdezni,hogy melyik ez a természetes alapanyagú lekvár, mert én is kipróbálnám.
2009. nov. 9. 14:36

Sziasztok!

Nekem a kisfiam, aki januárban tölti a 8 évet, elég pocsék evő volt. Ebédelni szinte nem is akart, úgy kellett ráerőltetnem, na meg hogy válogatós... A suliban az ebédet sem ette meg soha/feleslegesen fizettem/. Sok mindent kipróbáltam,és egy idő után feladtam. Az egyik barátnőmnek meséltem, hogy nem tudom mit tegyek, hogy megjöjjön az étvágya. Aztán Ő ajánlott nekem egy természetes alapanyagú lekvárt, és azóta valami csoda történt, mindent megeszik, és nem is válogat. Azóta is adom neki mindennap, és fogom is.

2009. nov. 9. 14:12
Az én kisfiam most 6 és fél éves,már megint nem eszik rendesen.Máskor is tapasztaltam,hogy ettől a vitamintól látványosan többet eszik,nagyon megjön tőle az étvágya.Biztosan attól a 10 mg vastól ami benne van tablettánként.Már nagyon sok gyerekvitaminnak az összetételét áttanulmányoztam,de ennyi vas egyikben sem volt,de még a fele sem.Nálunk nagyon bevált,már csak azt nem tudom,hogy az összetevői mennyire szintetikusak?! Valaki tud erről valamit?
12. darabant19 (válaszként erre: 11. - Dorinacica)
2009. ápr. 1. 14:48
A kislányodnak a multitabs immunotól van étvágya?Mennyi idős?
2009. márc. 15. 20:09

Sziasztok!


Az én kislányom 2 hónapja szedi folyamatosan. Közbe beleestünk egy ovis-vírusos lázas betegségbe, amin nagyon hamar túlléptünk. Szerintem biztosan hatásos ez a vitamin :)

A másik fele a dolognak pedig az, hogy a kislány úgy eszik mint egy gép :))))

Olyan jó kis fencije lett, meg egészen kivirult a kis arca is. Eddig sem volt sovány, pedig szerintem súrolja a hyperaktivitás határát, tehát lemozogta. De most egész délután eszik, és nappal is mindenből "repetát" kér.

Úgy jelentkezik itthon is, mint az oviban :)))))

Még szerintem kapja egy hónapig, aztán már úgyis tavasz lesz sok gyümölccsel, vitaminnal...

10. darabant19 (válaszként erre: 9. - Mandella)
2009. jan. 21. 14:31

Helló!


Az én kisfiam étvágytalan. 27 hónapos és 10 kg. Reggelizni nem szeret de az ebédet megeszi.

Már sok mindent próbáltunk: béres csepp,vitamin cseppek, Actimel, kecske tej...Semmi hatás.

Most olvastam a Polyvitaplexről hogy jó étvágytalanságre. Használta már valaki?

Üdv: Tünde

2009. jan. 8. 14:39

én a felnőtt változatot szedem, nehogy visszaessek a rém nehezen elmúló vírusos betegségbe, ezt javasolta az orvos, de nagyon megnőtt tőle az étvágyam :(

néha kihagyok napokat, de próbálom azért beszedegetni

8. ipi (válaszként erre: 7. - Orsóc)
2009. jan. 8. 14:31
kösziszépen! én meg azt gondoltam, hogy ez új vitamin... kipróbáljuk. nekem azt mondta a gy.doki, hogy másnaponta 1 vagy törjem félbe, de az a nehezebb...
7. orsóc (válaszként erre: 6. - Ipi)
2009. jan. 3. 22:05
Nekem a most 2 éves kisebbik fiam az Immuno Kid-et szedi szeptember óta. Kikövetelte magának, mert látta, hogy a nagyobb ezt kapja. Egy gyógyszerész barátunk mondta, hogy nyugodtan szedheti a kicsi is, külföldön állítólag ugyanez már 1 éves kortól adható. Nálunk egyébként az egész család szedi szeptembertől tavaszig és nagyon bevált. Tavaly az egész szezont megúsztuk, pedig a 8 éves fiam korábban rengeteg betegséget összeszedett.
6. ipi
2008. dec. 31. 13:00

Sziasztok, azóta valaki adta még az ovis gyermekének? Most olvastam, hogy csak 4 éves kortól javasolt...

De használ? Vagy tudtok-e más lactobacis termékről?

2008. okt. 8. 19:54
...
2008. okt. 3. 15:07
?
3. sztolyka (válaszként erre: 2. - Sweetbaby79)
2008. okt. 1. 11:03
én folyamatosan akarom adni tavaszig.ez baj lehet?
2008. szept. 20. 08:27
szia, én tavaly adtam a kislányomnak először, mert amikor elkezdődött az ovi, folyamatosan beteg volt... minden év elején. aztán tavaly ajánlották, kipróbáltuk, 1 hónapig szedtük, és a gyerek nem volt beteg egész télen, kisebb orrfolyást leszámítva!!! nekünk bevált!! én is most készülök a patikába, mert jön a ronda idő, és megelőzzük a baj... kicsit drága (2800 Ft az egyhavi adag) de megéri! Nekem jók a tapasztalataim! remélem nektek is beválik :) helló
2008. szept. 20. 08:10
vAN VALAKI,AKI SZINTÉN ADJA GYERMEKÉNEK ÉS MI A TAPASZTALAT?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook