Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőségi genetikai és immunológiai vizsgálati helyeket keresek Budapesten ahol OEP támogatott a vizsgálat.Tudnátok segíteni? fórum

Meddőségi genetikai és immunológiai vizsgálati helyeket keresek Budapesten ahol OEP támogatott a vizsgálat.Tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 14. 08:49

a kaáliba ne menj, főleg a sajgóhoz!!!

a forgács intézet a tutti, nagyon rendesek és akkor is foglalkoznak veled, ha a komfortzónán kívül esel, itt nem egy futószalagra ülsz, mint a káliban, hanem egyedi kezelést kapsz. ha megnézed ők a legeredményesebbek ma úgy, hogy a káli kiválogatja az egyszerűbb, több sikert rejtő eseteket.

7. Csibike77 (válaszként erre: 2. - Sanett77)
2012. nov. 12. 08:22

Szia!

Köszönöm a választ mint mindenkinek!

Debrecenben hol van erre lehetőség?

Én nem vagyok Debreceni akkor is ingyenes?

És mehetek oda vizsgálatra?

6. Csibike77 (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2012. nov. 12. 08:18

Szia!

Egyenlőre azt kell írnom hogy SAJNOS 3 éve oda jàrunk(BMC),de ott nincs genetika és immunològiai vizsgàlat.

Vagy esetleg lemaradtam valamiről és mégis van?

2012. nov. 12. 08:11

Köszönöm az eddigi segítségeket!

Nekünk most volt a 3.lombikunk.

Az első beültetés sikeres volt,ikerbabákat vártam de az egyik babát a 14. a másik babát 15+2 héten elveszítettem.

A második fagyasztott embriòs beülti volt,sajnos sikertelen.

A harmadik "friss" most volt de az sem sikerűlt,ma megjött.

Ùgy gondoltam ha nem javasoljàk a BMC-ben ezeket a vizsgàlatokat akkor is szeretném elvégeztetni.

Akikkel beszéltem azt mondták hogy magánklinikán 60 ezer körül van de Én szeretném OEP-re megcsináltatni az a 60 ezer jól jön majd a következő lombiknál.

2012. nov. 12. 08:04
A BMC (budai meddőségi központ János korház) Tb támogatott hely. Csak a gyógyszerekért kell fizetni. Rengeteget kell várnod és nagyon futószalagon mennek a betegek:(
3. rinike (válaszként erre: 1. - Csibike77)
2012. nov. 12. 07:56
Én Székesfehérvárról Zalaegerszegre kényszerültem menni, mert nem találtam Budapesten, persze attól még lehet, hogy van, de nagyon ajánlom Zalaegerszegen a Kovács Mónika doktornőt. A mi vérünket is Debrecenbe küldték elemzésre...
2012. nov. 12. 07:48
Indokolt esetben bárhol megcsinálják (több év gyermektelenség) ingyenesen. Nekünk Debrecenbe csinálták.....
2012. nov. 12. 07:17
Meddőségi genetikai és immunològiai vizsgálati helyeket keresek Budapesten ahol OEP támogatott a vizsgálat.Tudnátok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook